Etiketli Kullanıcı Listesi

+ Konu Cevaplama Paneli
Gösterilen Sonuçlar: 1 ile 15 ve 15

V9 dan kurtulmak ?

Güvenlik forumunda V9 dan kurtulmak ? konusunu incelemektesiniz.

Merhaba arkadaşlar,avast,eclipse veya java development kit bu üçünden birisini kurarken karşıma v9 toolbarı kur seçeneği çıkmadı,ama bu 3 programdan hangisi bilmiyorum birisini kurduktan sonra hem ie hem chrome da bu ...

Standart V9 dan kurtulmak ?

Merhaba arkadaşlar,avast,eclipse veya java development kit bu üçünden birisini kurarken karşıma v9 toolbarı kur seçeneği çıkmadı,ama bu 3 programdan hangisi bilmiyorum birisini kurduktan sonra hem ie hem chrome da bu toolbar kuruldu.İnternette araştırdım denilen herşeyi yaptım hiçbiri çözüm olmadı.Özelliklerden anasayfayı değiştirmek,regeditten v9 aratıp çıkan dosyaları silmek vs. hepsini yaptım ama kurtulamadım.Bilgisi olanlardan rica ediyorum.

yaşlı çocuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bu programların yüklenmediği tarihe Sistem geri yükleme yapabilirsiniz.

giskur11 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı lezginkassa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar,avast,eclipse veya java development kit bu üçünden birisini kurarken karşıma v9 toolbarı kur seçeneği çıkmadı,ama bu 3 programdan hangisi bilmiyorum birisini kurduktan sonra hem ie hem chrome da bu toolbar kuruldu.İnternette araştırdım denilen herşeyi yaptım hiçbiri çözüm olmadı.Özelliklerden anasayfayı değiştirmek,regeditten v9 aratıp çıkan dosyaları silmek vs. hepsini yaptım ama kurtulamadım.Bilgisi olanlardan rica ediyorum.
    http://general-changelog-team.fr/fr/...e/2-adwcleaner
    bu sitede sağda indirme linkine tıklayıp programı indiriyorsun.Yönetici olarak çalıştırıyorsun.
    İlk başta ara kısmı var ona tıklayıp aratıyorsun bulursa not defteri açılıp içinde yazıyor not defterini kapatıp 2. seçenek sil'e tıklıyorsun bütün programların kapalı olması gerekiyor diye soruyor tamam diyorsun kendisi siliyor sonra yeniden başlatma için izin istiyor yeniden başlat diyorsun tamam diyorsun bilgisayar yeniden başlatıldığında bilgisayarın temizleniyor.

Kuvvetmira - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tarayıcı özellikleri seç ardından hedef yazan yerden Örneğin "C:\Program Files\Mozilla Firefox" Bu kadarı kalsın geri sini sil ana sayfa değişir

İlgilenen herkese çok teşekkür ediyorum.Kuvvetmira söylediğiniz şeyi konuyu açmadan önce yapmıştım,ne yazıkki düzelmedi.Sanırım bilgisayardan kaynaklı veya v9 un çeşitleri var ve bana zor olan geldi.Loki Rulez Windows 8 nedense geri yükleme noktası göstermiyor,o yüzden yapamadım.Giskur11 dediğiniz programı indirdim ve 10 sn de sildi,bu kadar kolaymış demek dedim içimden : ) İlgilendiğiniz için teşekkür ederim.İyi akşamlar.

berkaysavci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

program yükle kaldırdan yap

SDN Okuru

Standart v9 dan kurtulma

cok saol işime yaradı sınır etmeye baslamıstı

SDN Okuru

hangi link bu tam olarak söylermisiniz

SDN Okuru

Kardeşim çok teşekkür ederim denemediğim şey kalmamıştı çok saol

SDN Okuru

Arkadaşlar bahsi geçen program da işe yaramamışsa bir önerim var. (konuyu açan arkadaş için değil hala kurtulamayanlar için). Her şeyi denedim ama olmamıştı artık format düşünürken yabancı bir siteden RogueKiller adlı programı duydum. İşe yaradı. Umarım sizde de işe yarar. Çünkü diğer bütün söylenen yolları denedim "cmd" den farklı komutlarla bile denedim. Kimi kişilerin problemi çözülmüş ama bende işe yaramamıştı. Kolay gelsin.

SDN Okuru

Önerdiğiniz program ile sistemi temizlledikten sonra, nihayet sorun çözüldü... paylaşım için teşekkürler.

SDN Okuru

Standart V9 ............ Si

Formattan başka çaresi yok!!!!

Pikeas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Öncelikle bilgisayara olduk olmadık her programı yüklememeli. Yüklediğiniz programlara da kurulum esnasında dikkat edin, hemen next next diye tıklamayın, kurulum penceresinde biryerlerde küçücük tik butonları vardır ;)

SDN Okuru

programın adı ne?

SDN Okuru

Thumbs up Reklamlardan kurtulmanın mutluluğu :)

Allah senden razı olsun kardeşim

+ Konu Cevaplama Paneli

Hızlı Cevap Hızlı Cevap

Konu Bilgileri

Bu konuyu görüntüleyenler

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)