Etiketli Kullanıcı Listesi

+ Konu Cevaplama Paneli
Gösterilen Sonuçlar: 1 ile 16 ve 16

Bilgisayarıma virüs girdi, nasıl silebilirim?

Güvenlik forumunda Bilgisayarıma virüs girdi, nasıl silebilirim? konusunu incelemektesiniz.

Arkadaşlar b,ilgisayarıma bi virüs girdi pc açılıyor 5 saniye sonra warnin g diyte bi ekran geliyor. Hata win hatası olmadığından virüs girdiini anladım. Acılıştaki 5 saniyeyi kullanarakta güvenli modda açabildim ...

Exclamation Bilgisayarıma virüs girdi, nasıl silebilirim?

Arkadaşlar b,ilgisayarıma bi virüs girdi pc açılıyor 5 saniye sonra warnin g diyte bi ekran geliyor. Hata win hatası olmadığından virüs girdiini anladım.
    Acılıştaki 5 saniyeyi kullanarakta güvenli modda açabildim .Sistemim win 8 msconfigden güvenli baslattım.Combofix benzeri bi programmı deniyeyim .Göre yöneticisine girdiğimde programlar arasına CorePad.exe diye bi şey gelşmiş onu devre dışı bırakında bilgisayarımı açabiliyorum.Pc şu an bnm elimde ama virüs etkisiz halde duruyor nasıl silebilirim

kapsamlı ve 2013 sürümlü bir virus programı ile temizle yada sistemi geri yükle

bilgisayarımda bazı internet sayfalarında saçma sapan reklamlar görüyorum. ama başka bilgisayarlardan o sitelere girdiğimde bişey görünmüyor. bilgisayarımdaki sıkıntı ne olabilir? yardımcı olabilirseniz sevinirim.

SDN Okuru

Alıntı radyocu1981 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bilgisayarımda bazı internet sayfalarında saçma sapan reklamlar görüyorum. ama başka bilgisayarlardan o sitelere girdiğimde bişey görünmüyor. bilgisayarımdaki sıkıntı ne olabilir? yardımcı olabilirseniz sevinirim.
    malware bulaşmış. yani virüs. bahsettiğiniz virüsü çoğu antivirüs programı silebilir.
    internette kaspersky veya avast ne bilim başka virüs programlarının deneme sürümlerini indirip kur, temizlersen sorun kalkar.

SDN Okuru

Standart yardım edin nolur

arkadaşlar lütfen yardım edin laptopum açılmıyor dell inspiron markası..açıyorum dell simgesi çıkıyor sonra kapanıyor lütfen yardım edin..bi akrabamızında böyle olmuş virüs demişler gerçekten virüs müdür? lütfen en kısa zamanda cevap verin nolur

giskur11 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı radyocu1981 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    http://general-changelog-team.fr/fr/...e/2-adwcleaner
    bu sitede sağda indirme linkine tıklayıp programı indiriyorsun.Yönetici olarak çalıştırıyorsun.
    İlk başta ara kısmı var ona tıklayıp aratıyorsun bulursa not defteri açılıp içinde yazıyor not defterini kapatıp 2. seçenek sil'e tıklıyorsun bütün programların kapalı olması gerekiyor diye soruyor tamam diyorsun kendisi siliyor sonra yeniden başlatma için izin istiyor yeniden başlat diyorsun tamam diyorsun bilgisayar yeniden başlatıldığında bilgisayarın temizleniyor.

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Alıntı SDN Okuru Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar lütfen yardım edin laptopum açılmıyor dell inspiron markası..açıyorum dell simgesi çıkıyor sonra kapanıyor lütfen yardım edin..bi akrabamızında böyle olmuş virüs demişler gerçekten virüs müdür? lütfen en kısa zamanda cevap verin nolur
    Formatlık o bilgisayar benden demesi.

pc ye anjiyo yap formatla gitsin nolcak

SDN Okuru

Standart Yardım

bilgisayarımı açıom bişler çıkıo C:/Win/.exe

SDN Okuru

kardeşşş makineye format aaatır ucar bigisayar

SDN Okuru

Antivirüs kullanmadınmı avastı kur hem beleş hemde kafan rahat ohh virüsünüde siler o.

SDN Okuru

yanlışıkla bi şey indirdin bilgisayara kendi kendine sayfalar açıyor nasıl silebilirim yardım eder misiniz ?

SDN Okuru

lütfen yardım edin arkadaşlar bilgisayarda tarama yapıyordum internet bağlantımı kendim kapadım ondan sonra tekrar kendi açıldı bilgisayarda zaten tarama yaparken 1 virüs bulundu diyor sil diyorum ondan sonra tekrar taratıyorum yine aynı virüs çıkıyor sildiğim halde lütfen yardım edin

SDN Okuru

arkadalar benim leptobumda tıkladığım programlar açılıyor ve komut dosyası çalıştırılması durduruldu diyor ve expromdan başka hiçbirşeye giremiyorum bana yardımcı olur musunuz lütfen ne yapabilirim o dosyaların açılası için

SDN Okuru

aynn ya banada öyle oluyo

SDN Okuru

Standart virüs

benim bilgisayarıma reklamlar geliyo casus yazılılımı bilgisayarınız çokacek diyo lütfen yardımc olur musunuz

Merhaba retsisman,
    Size yardımcı olabileceğim adım maalesef antivirüs uygulaması önermekten ilerisi olmayacaktır.Sıradan bir öneri yanı sıra,tecrübeli bir üye olarak beni dinlemenizi,adımları dikkatlice ve sabır ile gerçekleştirmenizi öneririm.
    Öncelikle en başarılı antivirüs olan Kaspersky Antivirüs uygulamasını bilgisayarınıza kurunuz,tam tarama işlemini gerçekleştiriniz.
    Eğer ki başarılı sonuç elde edemezseniz,bu durumun olacağını sanmıyorum.Yedek bir başarılı antivirüs olan
    G-Data yazılımını sisteminize kurunuz.Birden fazla antivirüs veri tabanını kullanmaktadır.Setup dosyası yanılmıyorsam 300-350 MB bir boyuttadır.Kurulumda şaşırmamanız açısından bu durumuda belirtmiş olayım
    Eğer ki hiç bir yazılım başırılı olmaz,çalıştırımazsanız bilgisayar açılırken açılış ekranı (bios) kısmında f5 tuşuna basıp (f8 yada başka bir tuş olabilir.Markadan markaya değişim gösterebilmektedir.) açılan menüde Başlatma seçeneklerinden Güvenli Kip Desteği ile başlatıp bu yazılımları tekrar aynı şekilde orada da deneyiniz. Başarılı olmazsa İşletim Sistemini Geri Yükleyin.Eğer ki hiç bir adım başarı göstermezse,açılış ekranındaki menüden geri yükleme seçeneğini çalıştırınız.
    En son adım boot (başlatma) dvd oluşturarak açılış ekranında zararlı yazılım taramamı yapınız.
    Nasıl yapılacağı konusunda konu internette bulunmaktadır.
    Sisteminizde antivirüs bulundurmayı unutmayınız
    Kolay Gelsin.

+ Konu Cevaplama Paneli

Hızlı Cevap Hızlı Cevap

Konu Bilgileri

Bu konuyu görüntüleyenler

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)