Etiketli Kullanıcı Listesi

+ Konu Cevaplama Paneli
2. Sayfa - Toplam 2 Sayfa var BirinciBirinci 12
Gösterilen Sonuçlar: 26 ile 36 ve 36

Fethullah Gülen CIA Ortaklığı

Gündem (Dünya/Türkiye) forumunda Fethullah Gülen CIA Ortaklığı konusunu incelemektesiniz.

trauma Nickli Üyeden Alıntı joomlatr Nickli Üyeden Alıntı Thun iyi soyunmuşsun bu işlere kimleri desteklediğin belli. Her kesime saygı duyacaksın. Bizler nasıl duyuyorsak. Kimsenin inancına dil uzatamazsın. Sen herhangi bir ...

joomlatr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Standart Yanıt: Fethullah Gülen CIA Ortaklığı

Alıntı trauma Nickli Üyeden Alıntı
    Alıntı joomlatr Nickli Üyeden Alıntı
    Thun iyi soyunmuşsun bu işlere kimleri desteklediğin belli. Her kesime saygı duyacaksın. Bizler nasıl duyuyorsak. Kimsenin inancına dil uzatamazsın. Sen herhangi bir dinden olabilirsin. Ben gene saygı duyarım.
    Elmacık ağa, allah rızası için gelde şu müslümanlık-fethullan gülen birleşmesini bi hallet nolursun ya,fethullah gülen'e dil uzatmak müslümanlığa dil uzatmak mı? ne alaka yahu..
    Genel söylenmiştir. Kimsenin fetvasına ihtiyacımız yok rahat ol ustam :*

Jerusalem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Ergenler, yüzlerindeki sivilce sayısı kadar zikreder oldu Gülen'in adını. Ve ben her defasında cevap verme yanılgısına düştüm!

serdarselim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

fethullah çok önemli bir kişilk değil neticede bir piyon. 80 öncesinde kaçak yaşayan, 80 darbesiyle yıldızı parlayan, 80 darbesinin asıl sahipleri ab-d (avrupa birliği amerika) nin bir hizmetkarı. ab-d nin ülkemizdeki truva atı diyebiliriz. gençliği zehirleyip kendisine bağlı kendi sözünden çıkmayan fikir üretmeyen tak yaptığı hocalarına ab-d tarafından vaz edilen fikirleri ölümüne ayet gibi savunan insanlar topluluğu yetiştirdi. kime oy vereceklerine kadar hocaları belirliyor. asıl önemli olan bunun arkasındaki güç yani ab-d ve ülkemiz üzerindeki kurtuluş savaşıyla yarım kalan emelleri. bugün bu adamın siyasal uzantısının yıldızını parlatıp iktidarda tutuyorlar ve bu uyutulmuş halkın desteğiyle sevr yasalarını bir bir meclisten geçiriyorlar. ülke ekonomisini zaten ele aldılar. ama şu bir gerçekki saddamı yıllarca kullanıp en sonunda asan ab-d elbetteki bu vatandaşa da emellerine ulaştıktan sonra cezasını kesecektir.

WaterBoy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı serdarselim Nickli Üyeden Alıntı
    fethullah çok önemli bir kişilk değil neticede bir piyon. 80 öncesinde kaçak yaşayan, 80 darbesiyle yıldızı parlayan, 80 darbesinin asıl sahipleri ab-d (avrupa birliği amerika) nin bir hizmetkarı. ab-d nin ülkemizdeki truva atı diyebiliriz. gençliği zehirleyip kendisine bağlı kendi sözünden çıkmayan fikir üretmeyen tak yaptığı hocalarına ab-d tarafından vaz edilen fikirleri ölümüne ayet gibi savunan insanlar topluluğu yetiştirdi. kime oy vereceklerine kadar hocaları belirliyor. asıl önemli olan bunun arkasındaki güç yani ab-d ve ülkemiz üzerindeki kurtuluş savaşıyla yarım kalan emelleri. bugün bu adamın siyasal uzantısının yıldızını parlatıp iktidarda tutuyorlar ve bu uyutulmuş halkın desteğiyle sevr yasalarını bir bir meclisten geçiriyorlar. ülke ekonomisini zaten ele aldılar. ama şu bir gerçekki saddamı yıllarca kullanıp en sonunda asan ab-d elbetteki bu vatandaşa da emellerine ulaştıktan sonra cezasını kesecektir.
    Aslında çoğu vatandaşımız bu yazdığınız tipik Hoolywood filmi edasıyla bakacak buna eminim.

Ben herzaman söylüyorum dindar bir isim olabilir tabiki dindarlık uç değil ama burda kilit nokta f.gülenin dindarlığı değil siyasi amaçları insanların bunu anlaması lazım f.gülen gözeltına alınınca millet hemen bağırıyor dindarlıkda şuç diye ama gerçek bundan çok farklı.

Standart Yanıt: Bir mum da sen yak..

yani fetullah gülene hakaret edip onun üzerinden prim yapmak isteyenlerin fetullah gülenin yarısı kadar -hade çeyrek olsun- u memlekete faydaları dokunmuş olsa gam yemeceğim yine..
    sürekli hurafelerle bir insana saldırılır mı arkadaşlar. şikayetiniz varsa bu ülkenin mahkemeleriş var gider yaparsını şikayetinizi koyarsınız ortaya belgelerinizi davacı olursunuz. yoksa böyle uydurma nerden çıktığı belli yayuınlarla sırf karalama olsun diye yayın yapılmaz ..yaparsanız yaptığınızı ispat edemeziseniz müfteri olursunuz...
    yani insaf bu insanın bu memlkete neler yaptığı alenen açıkken hala üstüne gitmeyi doğrusu anlamış değilim..
    bazılarının vicdanları çok temiz..çünkü hiç kullanmamışlar..
    vicdan sahibi birazcık olsun yiğidin hakkını verir..

Thun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Adamlar takmıslar AT gözlüğünü saga sola bakmadan,gormeden konusuyorlar.

adam (fettullah) abd usagı bu resmen ve alenen ortada.

adama kefil olanlarda ortada siz hala ne masalı anlatıyorsunuz??

daha oncede dedim bana dostunu soyle sana kim oldugunu soyleyim ,sözunu iyi etut edin.

Ayrıca Che kimseye cenneti vaat etmedi halkına neden CENNETİ Ellerimizle yaratmayalımki sorusunu sordudu kendilerine.

Fettullah che nin 1000000000'da biri olsun kıblemiz o olsun.

adamı nerdeyse mesih ilan edeceksiniz.

bırakın adam perest olmayı

serdarselim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

fethullah bu ülkeye ne hizmet yaptı ki. milletten topladığı paralarla özel okul, dershane yaptı sonra aynı milletin çocukları o okulda, dershanede okumak isteyince en yüksek paraları istediler (kendi isimlerini parlatmak için beleş okuttukları zeki birkaç müstesna hariç)
    ülke insanları eğitime muhtaçken gitti bu milletten topladığı paralarla olmadık bir sürü ülkede okul yaptı o insanları beleşe okutuyor, ingilizce eğitimle. siz bakmayın istiklal marşı okudukları göstemelik örneklere. milletten topladığı paralarla kurduğu banka faiz bataklığında yüzüyor siz bakmayın kar payı palavralarına. bugün eskişehirden senegaldeki okula dünya paralar gidiyor mesela. biz bu işlerin içinde bulunduk ta ordan biliyoruz. zeki olmayan öğrencilerle hiç ilgilenmezler. bu mu fethullahın ülkeye hizmeti. ama size de hak veriyorum bunlar insanları öyle uyutuyor, uyuşturuyorlarki din,islam adına haklısınız.

insanların hangi gözlüğü taktıklarını bırak sen kendi fikrini beyan et..
    bana neyi kabul ettirmeye çalışıyorsun..hakaret neyin nesi..fikrini söyle yeter..
    benim düşüncem bu senin ki o.. senin doğru söylediğini kim söyledi söylediklerinin doğruluk ölçeri ne..yani sanki otoriteymiş gibi konu budur şundan ibarettir,tmm bitmiştir mevzu ben söyledim bitti, bu mudur yani..
    yani kıyasa bakar mısınız che ve f.gülen...
    netice de bu insan vatanına milletine hizmet misyonunu yüklenmiş elinden geldiği kadar yapmaya gayret ediyor.. siz farklı şekilde hizmet edebilirsiniz..onun yöntemini de beğenmeyebilirsiniz. ama hakaret etmek aşağılamak bir takım güçlerle birlikte adını anmak ,memlekete ihanet içerisinde göstermekte neyin nesi..

bilmiş*gülücük - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı orcagada Nickli Üyeden Alıntı
    Gülenler'in, AKP'lilerin Amerika için çalışırken yürüttükleri ilişki tek yanlı bir ilişki değildir. Bu ilişki içinde kendi çıkarları da vardır.

Yorumsuz...
    bu nası bi resimdir yaa güzel tabikii

hangman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

bi adama bi laf söylemek için o kişinin yaptığının daha iyisini yapmalısın.Sen onun yaptıklarından daha fazla hizmet ver bu ülkeye ondan sonra konuş...

Alıntı joomlatr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sen herhangi bir dinden olabilirsin. Ben gene saygı duyarım.
    Anlamadım; bildiğim kadarıyla başkasının dinine dil uzatanın sonu bellidir, DİN'e göre...

Herhalde bir yanlışlık olsa gerek; yoksa, kömürden sonra din de mi dağıtılmaya başlanıyor (hoş kömürcülerle aboneciler farklıydı ya, neyse)...

+ Konu Cevaplama Paneli
2. Sayfa - Toplam 2 Sayfa var BirinciBirinci 12

Hızlı Cevap Hızlı Cevap

Konu Bilgileri

Bu konuyu görüntüleyenler

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)