Bölüm moderatörü hakkında görüş, öneri ve şikayetler.

Bu konuyu okuyanlar

amesfa

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
150
Bölümümüzün daha iyi yönetilmesi için moderatörlerimiz hakkındaki görüş, öneri ve şikayetlerinizi lütfen bu başlık altında belirtin.

OnLT

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
149
Konulara kilit koyarken forum kuralları + hangi maddeden kilitlendiğini yazarlarsa neden kitlendiğini görür aynı hatayı yapmayız.

sivaspor

Profesör
Reaksiyon puanı
2
Bilim ve Teknoloji ile bu kadar ic ice olan bir sitede yazilara bu kadar kilit vuruldugunu gordukce yazik demeden duramiyorum.

Zararli mesaji yada icerigi silmek yerine insanlarin goruslerine KILIT! vurmak ve birde bunu KILIT! diye gozununun icine soka soka belli etmek tam bizim ulkemize ve bize yakisan bir hareket olsa gerek!

Alakali alakasiz yoneticinin cani istemedigi bir konuyu kilitlemesi Egoist ve diktator bir tutumdur! Bir cok yabanci sitede sitenin kendisi dahil bir cok konuyu cok agir elestirenlere bile fikir belirttigi icin saygi duyulurken biz hala kilit ve zincirlerle korku sacmaya devam ediyoruz.

Bir site elbette yonetilir ve toplumsal degerleri goz onune alir, kisisel haklari gozetir ve icerigine uygun yayinini yapar.
Insanlarin rahat konusumadigi kendini anlatamadigi icin adina internet denilen sosyal bu yapi vardir. Ve bunun icinde yer almak isteyenlerinde bunun hakkini vermesi gerekir. Iddia etmiyorumki internet sinirsiz ozgurluk degildir, lakin kisilerin sosyal sitelerde baskici tutum ve asiri disiplin uygulamasi demekte degildir.

Bu mesaji yazma sebebim ise sadece kendi actigim ve gercekten sevdigim bir sanatcinin adinin kullanirak acilmis bir siteyi burada ifsa etmekti belki tepki olusturabilmekti sonucta birisi shiftdelete.com acip ic camasiride satabilir?
bunda ne var diyebilirsiniz ama o site shiftdelete'nin ismini haksiz yere kullanmakta ve belkide bunun zararini shiftdelete.net cekebilir. Bu yuzden acmis oldugunuz baslikta ( Nefret ettiginiz siteler ) kisminda gercektende nefret ettigim icin yazdim.
Ve benim nefret ettigim bir site degersiz bulundugu icin KILIT lendi.
Ve bu sayede benim icin degil bu konuda gorus belirtmek isteyen herkese yapildi.
Kusura bakmayin sayin SHIFTDELETE.net yonetimi ama bu uyelere saygisizliktir. Bu insanlarin goruslerine deger vermemek onlari yonlendirmeye calismak ve sadece istenilen cizgide gorus belirtilebilecegini ima etmektir.
Ve bu olmamasi gereken yerde olan bir siyah lekedir.
Sadece bu baslik degil bir cok baslik sirf moderator istemiyor diye kapatilmis ve kilitlenmis.
Silinmemis,
Kilitlenmis!
Bu haddini bil demek gibi bir seydir belki siz bunu boyle dusunmeyebilirsiniz lakin bu bu anlama gelir!
Ya siliniz yada insanlarin goruslerini bu sekilde ezmeyiniz. sonucta internet ortaminda ne bu site tek nede karsilikli muhtaciz. Lakin boyle sosyal ortamlari guzellestiren yonetiminin nezaketi ve sundugu rahatlik ortamidir.
Korkmayiniz sayin site yonetimi burada sanalda olsa hakaret yada suc isleyen TC kanunlarina gore yargilanir, hic yoksa uyeligi yasaklanir ( sanirim benim basimada bu gelecek )
Bir basliga cevap yazilmasini istememek icin illa darbe yapmak gerekmez zaten insanlar ilgilenmezse o baslik silinir gider.
Simdi ben bu mesaji bir kizginlik ve nefretle degil.
Tam aksine KIRGINLIK ve uzuntuyle yazdim.
Cunki artik bir baslik acarken kilitlenirmi korkusu yasayacagim. Ne oldugunu ve nasil isledigini bir cozemedigim forum kurallari yuzunden yonetimde olmayanlardan bile forum icinde ihtar almama ragmen su son kilit konusuna kadar duzelir beklentim malesef artik yok.
Agresif tutumlar sadece davranis sahibine zarar verir!

Uyeligimi iptal edebilir bu basligi silebilir mesaji yok sayabilir hic bir sey olmamis gibi devam edebilirsiniz.
Yada en azindan uzerinde bir kac saniyede olsa dusunebilirsiniz.

NOT: Bunu sikayet amaciyla degil elestiri amaciyla yazdim, hic kimseyi burda zan altinda birakma amacim yoktur. Bu mesajdan site yonetiminin rahatsiz olmayacagini bilakis dikkate alacagini umarak beklentisiz yazdim.

Ayni mesaji iki defa farkli yerlerde yazdim cunku bu konular icin sitede tam anlamiyla bir baslik yok.

Okudugunuz icin tesekurler.
Saygilar.

amesfa

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
150
Şikayetleriniz incelenecektir.

metalok

Asistan
Reaksiyon puanı
2
2005'ten beri bu foruma üyeyim. Anasayfayı sürekli takip eder ara ara da foruma göz atarım. Bugün uzun zamandan sonra konu açtım. Konuma atılan ilk mesaj:
"Başlığı büyük yazma kuralına uyalım lütfen
Devamı halinde uyarı alacaksınız !" oldu.
Ben zaten kuralı bilsem uyarım. İlk kez yapılan bir hata uyarılır tamam da hemen uyarı alacaksınız diye tehdit edilmez ki...
Romantic isimli kişi için de ben uyarayım; nezaket kurallarına uyalım lütfen.
Ayrıca Romantic isimli kişi konuya attığı mesajda eksik ve hatalı şekilde noktalama işareti kullanmıştır.
İlk cümlede lütfen kelimesinden sonra ünlem veya nokta işareti kullanılması gerekiyordu.
İkinci cümlede ise noktalama işareti ile son kelime arasında boşluk olmaması gerekiyordu.
Başlığın büyük olmasına dikkat eden biri buna da dikkat etmelidir!

Anlıyacağınız üzere benim sitemim noktalama işaretine falan değil, bu kişi bana özel mesaj da atabilirdi. Direk uyarı alacaksınız diye tehdit etmeden normal şekilde kuralları hatırlatabilirdi de...

http://forum.shiftdelete.net/nefret-ettiginiz-siteler/106147-aninda-tepki-sitesi.html

Rom.

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
177
2005'ten beri bu foruma üyeyim. Anasayfayı sürekli takip eder ara ara da foruma göz atarım. Bugün uzun zamandan sonra konu açtım. Konuma atılan ilk mesaj:
"Başlığı büyük yazma kuralına uyalım lütfen
Devamı halinde uyarı alacaksınız !" oldu.
Ben zaten kuralı bilsem uyarım. İlk kez yapılan bir hata uyarılır tamam da hemen uyarı alacaksınız diye tehdit edilmez ki...
Romantic isimli kişi için de ben uyarayım; nezaket kurallarına uyalım lütfen.
Ayrıca Romantic isimli kişi konuya attığı mesajda eksik ve hatalı şekilde noktalama işareti kullanmıştır.
İlk cümlede lütfen kelimesinden sonra ünlem veya nokta işareti kullanılması gerekiyordu.
İkinci cümlede ise noktalama işareti ile son kelime arasında boşluk olmaması gerekiyordu.
Başlığın büyük olmasına dikkat eden biri buna da dikkat etmelidir!

Anlıyacağınız üzere benim sitemim noktalama işaretine falan değil, bu kişi bana özel mesaj da atabilirdi. Direk uyarı alacaksınız diye tehdit etmeden normal şekilde kuralları hatırlatabilirdi de...

http://forum.shiftdelete.net/nefret-ettiginiz-siteler/106147-aninda-tepki-sitesi.html
Direk uyarı alacaksınız demeden uyarı da verebilirdim, düzeltme yapmadan konuyu da kapatabilirdim ama ben tekrarı halinde uyarı alacaksınız dedim, lütfen bunları da düşünün, ayrıca başlığın büyük olması Forum Kuralları gereğidir, Lütfen kelimesinden sonraki ünlemi bu kadar yaftalayabiliyorsanız 2005'ten beri üye olduğunuz forumda açılan konuların başlığının büyük olması gerektiğinin bilincinde olmadığınız için bizim de sizi yaftalamamız gerekir değil mi ?

metalok

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Ben shiftdelete sitesinin genelde anasayfasını takip ettiğimi forum bölümünü ara ara kullandığımı belirtmiştim. Burası dışında hiç bir forumda böyle bir kural yok... O yüzden hakaret ve saygızıklık içermediği sürece ki, bu bütün forumların ortak kuralıdır. Her hangi bir şekilde konuyu açabileceğimi düşünmüştüm.
Forum adminleri sanırım bu itirafı görüyorlardır; moderatör kişi direk uyarmadan ceza verebilirmiş hatta uyarmadan konuyu bile silebilirmiş. Adminler de moderatörlere böyle bir despotluk yetkisi vermişlerse diyeceğim birşey olamaz.
Ayrıca "yaftalamak" kelimesini yanlış yerde ve anlamda kullanıyorsunuz. Kuralları ezberlemeden önce Türkçe ve dilbilgisi üzerinde tekrardan çaılşmanızda fayda var.

Rom.

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
177
Ben shiftdelete sitesinin genelde anasayfasını takip ettiğimi forum bölümünü ara ara kullandığımı belirtmiştim. Burası dışında hiç bir forumda böyle bir kural yok... O yüzden hakaret ve saygızıklık içermediği sürece ki, bu bütün forumların ortak kuralıdır. Her hangi bir şekilde konuyu açabileceğimi düşünmüştüm.
Forum adminleri sanırım bu itirafı görüyorlardır; moderatör kişi direk uyarmadan ceza verebilirmiş hatta uyarmadan konuyu bile silebilirmiş. Adminler de moderatörlere böyle bir despotluk yetkisi vermişlerse diyeceğim birşey olamaz.
Ayrıca "yaftalamak" kelimesini yanlış yerde ve anlamda kullanıyorsunuz. Kuralları ezberlemeden önce Türkçe ve dilbilgisi üzerinde tekrardan çaılşmanızda fayda var.
Defalarca söyledim ve söylüyorum Türkçe ve dilbilgisine bu kadar önem verdiğinizi düşünüyorsanız açacağınız konunun başlığının da ilk harfinin büyük olması önem veriniz lütfen.

İyi Forumlar.

6.burhan

Müdavim
Reaksiyon puanı
27
Benim konum kilitlenmiş.

Ancak;
"Tartışma ortamı, siyaset, huzur bozma çabaları v.s v.s... her şeyi görüyorum bu konuda !"

Yukarıda konu renk ile belirttiğim kısımı anlamadım! Orada ben mi kastediliyorum?

Tartışma olduğunu kabul ediyorum. Ancak konu kilitlemek yerine tartışma yaratan mesajlar silinebilirdi.

Konu kilitlendiği zaman bu bölümün bir amaçı kalmıyor. Mesele "mynet" benim sık ziyaret ettiğim bir site. Bu bölümde de onunla ilgili bir konu var. Siteyi sevdiğim halde benim o konuda bir mesajım yok. Çünkü insanlar orayı sevmiyor olabilir, tıpkı benim ilgili siteleri sevmediğim gibi. Bende o konuya karşı mesajlar atarak tartışma çıkartabilir ve konuyu kilitledebilirdim. Ancak dediğim gibi o zaman bu bölümün bir önemi kalmazdı.

Özetle; bu bölümde konularda tartışma çıkarsa konuyu kilitlemek yerine tartışma içeren mesajlar silinebilir.

ZorhaK

Müdavim
Reaksiyon puanı
259
O zaman ben sana diyeyim ki

Atatürk yaşasaydı senden nefret ederdi.Bu mesaj kalsın tartışma çıkaracak mesajlar silinsin lütfen:D

ortamı ger milyonların ziyaret ettiği sitelere ithamda bulun sonra da konum kilitlenmiş.Pehh

6.burhan

Müdavim
Reaksiyon puanı
27
O zaman ben sana diyeyim ki

Atatürk yaşasaydı senden nefret ederdi.Bu mesaj kalsın tartışma çıkaracak mesajlar silinsin lütfen:D

ortamı ger milyonların ziyaret ettiği sitelere ithamda bulun sonra da konum kilitlenmiş.Pehh

Bu bölümde "Atatürk yaşasaydı senden nefret ederdi" diye bir site olacağını zannetmiyorum.

Ha bu arada biz sitelerden bahsediyoruz, farkında değilsin sanırım.

milyonların ziyaret ettiği sitelere ithamda bulun sonra da konum kilitlenmiş.Pehh

Örnek vermiştim okumadın galiba. Mynet için "erotik site" dediler. Yani ithamda bulundular.

Yani senin yazdığını dikkate alacak olursam forumda "çifte standart" olduğu anlamı ortaya çıkıyor.

Bir konu kilitlendi diğer konu kilitlenmedi...

ZorhaK

Müdavim
Reaksiyon puanı
259
Ben siteyi eleştirdin konun kilitlenmiş demiyorum.Milyonların ziyaret ettiği siteleri eleştirirsen hatta eleştiri değil bir iftira bence.Bu siteyi takip edenlerin tepkileri olacaktır ki olmuş da bu yüzden konu kilitlenmiş.

O sitelerden nefret ettiğini söylediğin için konu kilitlenmemiş zaten.ortam gerilmiş ve bu da beklenen bir durum bence.

O sitelerden nefret etmene diyecek bişey bulamam saygım var.

6.burhan

Müdavim
Reaksiyon puanı
27
Ben siteyi eleştirdin konun kilitlenmiş demiyorum.Milyonların ziyaret ettiği siteleri eleştirirsen hatta eleştiri değil bir iftira bence.Bu siteyi takip edenlerin tepkileri olacaktır ki olmuş da bu yüzden konu kilitlenmiş.

O sitelerden nefret ettiğini söylediğin için konu kilitlenmemiş zaten.ortam gerilmiş ve bu da beklenen bir durum bence.

O sitelerden nefret etmene diyecek bişey bulamam saygım var.

Bende onu diyorum zaten. Benim nefret ettiğim siteleri sen sevebilirsin, senin sevdiğin sitelerden ben nefret edebilirim. İkimizde konulara tartışma yaratacak mesajlar atarsak konular kilitlenecek. O zaman bu bölümün ne özelliği kalacak?

ZorhaK

Müdavim
Reaksiyon puanı
259
en güzeli ne biliyor musun.^^nefret ettiğiniz'' tabirini forum yöneticileri değiştirmeli.''site eleştirileri'' diye düzenlenmeli bence.Ayrıca eleştiriler de saygılı olmalı.

Mesela sen bu siteler atatürk düşmanı diyeceğine aynı fikri başka kelimelerle ifade edebilirdin.
Bu sitelerin atatürke ve değerlerine yaterince sahip çıkmadığını hatta bu değerlere aykırı davrandığını düşünüyorum.

diyebilirdin.iki şekilde de aynı şeyi söylerdin.ancak örnek verdiğim gibi yazmış olsaydın şuandaki konu kilitlenmesi eleştirin daha mantıklı ve makul olurdu.

Rom.

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
177
Benim konum kilitlenmiş.

Ancak;
"Tartışma ortamı, siyaset, huzur bozma çabaları v.s v.s... her şeyi görüyorum bu konuda !"

Yukarıda konu renk ile belirttiğim kısımı anlamadım! Orada ben mi kastediliyorum?

Tartışma olduğunu kabul ediyorum. Ancak konu kilitlemek yerine tartışma yaratan mesajlar silinebilirdi.

Konu kilitlendiği zaman bu bölümün bir amaçı kalmıyor. Mesele "mynet" benim sık ziyaret ettiğim bir site. Bu bölümde de onunla ilgili bir konu var. Siteyi sevdiğim halde benim o konuda bir mesajım yok. Çünkü insanlar orayı sevmiyor olabilir, tıpkı benim ilgili siteleri sevmediğim gibi. Bende o konuya karşı mesajlar atarak tartışma çıkartabilir ve konuyu kilitledebilirdim. Ancak dediğim gibi o zaman bu bölümün bir önemi kalmazdı.

Özetle; bu bölümde konularda tartışma çıkarsa konuyu kilitlemek yerine tartışma içeren mesajlar silinebilir.

Size bir kasıt yok üzerinize alınmayın, kilit nedeni zaten belirtilmiş orada siyaset ve tartışma ortamı yaratacak konu diye bırakın da işimizi yapalım arkadaşlar hangi konunun açık kalması hangi konunun kapanması gerektiğini bizler gayet iyi biliyoruz, şuan o konu açık kalsa tartışmaların nerelere geleceğini ve üyeler arasındaki atışmaların şiddetini düşünüyor musunuz hiç ?

Tamam siz oralardan nefret edebilirsiniz, burada da belirtebilirsiniz bunda da bir sakınca yok, ama forumun huzurunu bozmaya yönelik tek bir cümlenin dahi bölümümde olmasına izin vermem.

6.burhan

Müdavim
Reaksiyon puanı
27
Size bir kasıt yok üzerinize alınmayın, kilit nedeni zaten belirtilmiş orada siyaset ve tartışma ortamı yaratacak konu diye bırakın da işimizi yapalım arkadaşlar hangi konunun açık kalması hangi konunun kapanması gerektiğini bizler gayet iyi biliyoruz, şuan o konu açık kalsa tartışmaların nerelere geleceğini ve üyeler arasındaki atışmaların şiddetini düşünüyor musunuz hiç ?

Tamam siz oralardan nefret edebilirsiniz, burada da belirtebilirsiniz bunda da bir sakınca yok, ama forumun huzurunu bozmaya yönelik tek bir cümlenin dahi bölümümde olmasına izin vermem.

Mesele sadece benim konum değil.
Ben sadece bir öneride bulundum.

Konuyu kilitlemek yerine tartışma yaratacak mesajları silebilirsiniz.

Rom.

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
177
Mesele sadece benim konum değil.
Ben sadece bir öneride bulundum.

Konuyu kilitlemek yerine tartışma yaratacak mesajları silebilirsiniz.
Her türlü tartışma yapılabilir forumumuzda görüşlere saygı çerçevesinde ama siyasi tartışmalar yasak, çünkü işin içine siyaset girdi mi ne saygı kalıyor ne başka bişey...

ramboberk

Müdavim
Reaksiyon puanı
74
benim konumda kilitlendi

aslında önemli bi konuydu

6.burhan

Müdavim
Reaksiyon puanı
27
Her türlü tartışma yapılabilir forumumuzda görüşlere saygı çerçevesinde ama siyasi tartışmalar yasak, çünkü işin içine siyaset girdi mi ne saygı kalıyor ne başka bişey...

Ben mi ifade edemiyorum, siz mi anlayamıyorsunuz?

Tartışma olan mesajları silerseniz konu kilitlenmemiş olur. Konu kilitlemek kolay iş, 1-2 dakika daha uğraşarak mesajları silerseniz daha iyi olur diye düşünüyorum.
Amaç; konunun kilitlenmemesi.

Uygulamalı örnek; Aşağıdaki mesaj tamamen tartışma çıkarmak üzerine yazılmış bir mesaj. Ben ona karşılık verirsem tartışma çıkacak ve konu kilitlenecek. Bunun olmaması için o mesajı ve benim ona verdiğim karşılık mesajı silinebilir. Böylece konu kilitlenmemiş olur.

Yerinde bir karar olmuş nedenini o konuyu açan arkadaşda çok iyi biliyor.

Rom.

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
177
Ben mi ifade edemiyorum, siz mi anlayamıyorsunuz?

Tartışma olan mesajları silerseniz konu kilitlenmemiş olur. Konu kilitlemek kolay iş, 1-2 dakika daha uğraşarak mesajları silerseniz daha iyi olur diye düşünüyorum.
Amaç; konunun kilitlenmemesi.

Uygulamalı örnek; Aşağıdaki mesaj tamamen tartışma çıkarmak üzerine yazılmış bir mesaj. Ben ona karşılık verirsem tartışma çıkacak ve konu kilitlenecek. Bunun olmaması için o mesajı ve benim ona verdiğim karşılık mesajı silinebilir. Böylece konu kilitlenmemiş olur.

Asıl tartışma yaratacak konu zaten sizin ilk konu mesajınız, siyasi içerikli olduğu için kilitlendi konu, forrmumuzda siyaset yasaktır daha neyi anlamıyorsunuz anlamış değilim.

Kural dışı olan mesaj zaten konunun ilk mesajı !

6.burhan

Müdavim
Reaksiyon puanı
27
Anladım.
Yani diyorsunuz ki nefret ettiğin siteler işimize gelmiyorsa paylaşamazsın.

Neyse...Size iyi günler!

*Rorschach*

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Bak Burhan biraz sakin ol ve dikkatlice düşünmeye çalış. "Nefret Ettiğiniz Siteler" başlığı altında nefret ettiğin siteyle beraber nefret etme nedenini belirtirsin. Ama nefret ettiğin şeylerin gözle görülebilir ve örneklerle gösterilebilir olması gerek. Ki sen herhangi bir örnek ya da dosdoğrudan hakaret veya düşmanlık ifade eden bir metin örneği burada paylaşmamışsın. Bunu yapmadığında o gazete veya yayınla ilgili ön yargıda bulunmuş olursun. Hatta daha da ileri gittiğinde bu seferde buradakiler seninle ilgili ön yargıda bulunmaya başlarlar. Sanırım böyle bir şeyin olmasını da istemezsin...

İkincisi nefret ederken belirttiğin sebepler belki farkında değilsin ama çok derin mevzular. Bu tür şeyleri elinde kanıt ya da herhangi bir örnek olmadan belirtirsen ve birkaç kişide aynı şekilde seni desteklerse bu konu ilerde hem seni hem de SDN'yi aşar. İşte bu yüzden forum yönetimi bunu erken fark etmiş olacak ki, müdahale de bulunmuş. Zira konu daha da devam etse çok tatsız bir hale gelecekmiş...

Öte yandan siyasetin sitede yasak olduğunu moderatörler bas bas bağırıyor. Senin attığın ilk mesaj direk siyaset bağlantılı ve tartışma yaratacak cinsten. Belki o gazeteleri sevmeye bilirsin ama, listedeki gazetelerin okuyucuları önünde yayınlara bu kadar ağır bir ithamda da bulunamazsın...

Bu yüzden bu konuda kırılıp, olayı kişiselleştirmeyi bırak. Sonuçta buradaki hiçbir editör seni özel olarak tanımıyor. O yüzden şahsi bir mesele yok ortada...

6.burhan

Müdavim
Reaksiyon puanı
27
Bak Burhan biraz sakin ol ve dikkatlice düşünmeye çalış. "Nefret Ettiğiniz Siteler" başlığı altında nefret ettiğin siteyle beraber nefret etme nedenini belirtirsin. Ama nefret ettiğin şeylerin gözle görülebilir ve örneklerle gösterilebilir olması gerek. Ki sen herhangi bir örnek ya da dosdoğrudan hakaret veya düşmanlık ifade eden bir metin örneği burada paylaşmamışsın. Bunu yapmadığında o gazete veya yayınla ilgili ön yargıda bulunmuş olursun. Hatta daha da ileri gittiğinde bu seferde buradakiler seninle ilgili ön yargıda bulunmaya başlarlar. Sanırım böyle bir şeyin olmasını da istemezsin...

İkincisi nefret ederken belirttiğin sebepler belki farkında değilsin ama çok derin mevzular. Bu tür şeyleri elinde kanıt ya da herhangi bir örnek olmadan belirtirsen ve birkaç kişide aynı şekilde seni desteklerse bu konu ilerde hem seni hem de SDN'yi aşar. İşte bu yüzden forum yönetimi bunu erken fark etmiş olacak ki, müdahale de bulunmuş. Zira konu daha da devam etse çok tatsız bir hale gelecekmiş...

Öte yandan siyasetin sitede yasak olduğunu moderatörler bas bas bağırıyor. Senin attığın ilk mesaj direk siyaset bağlantılı ve tartışma yaratacak cinsten. Belki o gazeteleri sevmeye bilirsin ama, listedeki gazetelerin okuyucuları önünde yayınlara bu kadar ağır bir ithamda da bulunamazsın...

Bu yüzden bu konuda kırılıp, olayı kişiselleştirmeyi bırak. Sonuçta buradaki hiçbir editör seni özel olarak tanımıyor. O yüzden şahsi bir mesele yok ortada...

Önceki mesajlarımdan birinde de ifade etmiştim. Mesele sadece benim konum değil. Genel bir öneride bulundum.

Dediğim gibi mesele sadece benim konum değil. Bir öneride bulundum ya kabul edersin ya da kabul etmezsin. Ama ısrarla benim konum üzerinde duruyorlar.

Bir yönetici bu kadar muhalif olmamalı. Vereceği cevap çok basit olabilirdi.

Bir kaç örnek;

Önerin değerlendirilecektir.
Kabul edilebilir.
Gerek yok, böyle iyi.

Ayrıca kanıt istemişsin. Konumda belirtmiştim.

TSK nefret ettiğim sitelerin hepsi hakkında dava açmıştır:thumbup1:

Eğer forum yönetimi talep ederse "Atatürk ve cumhuriyete karşılar" cümlesini çıkartabilirim. Zor bir şey değil.

amesfa

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
150
Değerli üyemiz,

Bazı konular vardırki her nekadar iyi niyetli olup mesaj düzenlemesi yapıp bazı mesajları silsenizde o konunu sonu birşekilde tartışmaya kadar gidip sonuç kalp kırma oluyorki bu forum yönetimi olarak hiç hoş karşılamadığımız bir durum.

Bu konuların yoruma kapatılması konusunda siz değerli üyelerimizin anlayışını bekliyoruz.

Önerilerinizin değerlendirilmediği şüphesine kapılmayınız, her öneri arka planda mutlaka değerlendirmeye alınmaktadır.

ilginiz ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Sevgilerle.

Rom.

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
177
Önceki mesajlarımdan birinde de ifade etmiştim. Mesele sadece benim konum değil. Genel bir öneride bulundum.

Dediğim gibi mesele sadece benim konum değil. Bir öneride bulundum ya kabul edersin ya da kabul etmezsin. Ama ısrarla benim konum üzerinde duruyorlar.

Bir yönetici bu kadar muhalif olmamalı. Vereceği cevap çok basit olabilirdi.

Bir kaç örnek;

Önerin değerlendirilecektir.
Kabul edilebilir.
Gerek yok, böyle iyi.

Ayrıca kanıt istemişsin. Konumda belirtmiştim.

Verdiğiniz örnekle birlikte önerileri dikkate almadığımızı söylemedim ben, tamam değerlendireceğiz deyip kestirip atmak bana göre değil, tabii ki değerlendirecektir önerileriniz değerlendiriliyor da, konunuz uzama nedeni sizin hatanızı kabul etmemenizdir...
Muhalif olduğum düşüncesine katılmanız da hiç hoş değil ben sizin konunuzun kapanma nedenini açıkladım ve sizin buraya yazma nedeniniz de zaten "konum neden kilitlendi" idi,

Dediğim gibi tekrar söylüyorum önerileriniz bizim için değerlidir, tartışma yaratacak mesajları silip konuyu daha ılımlı bir tartışmaya çevirmek için bunları yapıyoruz zaten ...

kafkasmurat

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar nefret etmek gibi bir tümceyi kullanmasak daha iyi olmaz mı? İnsanları nefrete sürüklüyor bence. Hiçbir şeyden nefret etmemeli insan. Faydasız, boş, zararlı, tehlikeli.... bir sürü sözcük bulunabilir. Bir siteden ne kadar nefret edebilirsiniz ki? Hayatta gayet fazla nefret var zaten.

Hakan_E_Deniz

Asistan
Reaksiyon puanı
1
belirttiğim herşey şahsi düşüncemdir kimse katılmak zorunda değildir....

forum teknoloji forumluğundan çok gırgıra dönmeye başlamış bence forum yöneticileri bunu dikkate alırsa daha bu konuda üyeleri uyarırsa daha uygun olacaktır diye düşünüyorum bu yüzden başta mod arkadaşlar olmak üzere bütün yönetimi forumda daha çok görmek istiyorum

umut erdem

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
Moderatorlerin elini operim site tadindan yenmiyorr