Fiyat Performans Pc Ekipmanları.

Bu konuyu okuyanlar

mr.shn

Asistan
Reaksiyon puanı
19
Herkese iyi forumlar arkadaşlar sizden birkaç öneri ve yorum istiyorum. Eski ekipmanlarım ömrünü doldurduğu için değişiklik yapmak zorunda kaldım(6 Senenin ardından). Ancak şuan için bütçem kısıtlı ve açıkçası uzun süredir almadığım ya da ilgilenmediğim için bu konuda çok bilgisizim. Bana şuan için Mouse, Mousepad, Klavye ve Kulaklık gerekiyor ancak bütçem çok kısıtlı(sistemi yeni topladığım için), 200 lira civarında bir bütçeye sahibim. Bu ihtiyalarımı karşılayacak bir öneride bulursunuz musunuz acaba? Normalde sadece bir mouse için 300 lira harcayan arkadaşlar da vardır aramızda ancak benim için önemli olan fp, a kalite bir oyuncu değilim. Makul bir ürün yeterli olacaktır. Logitect marka klavye mouse ikilisini 60 liraya almıştım seneler önce ve 6 sene kullandım sorunsuz. Bu tür ürünler aradıklarım :). Ikinci bir sorum ise şudur:
Rampage, Game Power gibi markaların setleri(bu saydığım 4 ürün) 200-250 lira civarında. Bu tür şeyler almaya değer mi?

Özgür Ç..

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,465
O fiyata artık sizinde dediğiniz gibi gamepower, rampage gibi markalar var onlarda garantisi bitmeden arıza yapıcak ürünler o fiyata kaliteli ekipman bulmak zor. Ve sadece mouse'a bile 300tl veren salak benim !

Son düzenleme:

Froseth

Müdavim
Reaksiyon puanı
836
Gamepower Rampage gibi markaların ürünlerini önermem kulaklığını kullanıyorum Gamepowerin 1.5 sene civarı oldu sıkıntı çıkarmaya başladı ses kalitesi fiyatına göre çok iyi ama şuan %100 den fazla artmış fiyatı o fiyata alınmaz. Önerebileceğim mouse G300s hayatımda kullandığım en uzun süreli ve en rahat mouse olabilir. Klavye olarak G213 Kulaklık olarak Corsair HS60 / HS50 öneririm. Yanlızca klavyenin fiyatı 300TL maalesef, Kullanılmayacak dereceye gelmediyse Force 83 Mekanik Cherry Blue Gaming Klavye GK-FK83BU-TUR 10186228 Gigabyte | Trendyol Bu klavyeyi alıp G300s yada G102 alabilirsiniz memnun kalırsınız.

mr.shn

Asistan
Reaksiyon puanı
19
Gamepower Rampage gibi markaların ürünlerini önermem kulaklığını kullanıyorum Gamepowerin 1.5 sene civarı oldu sıkıntı çıkarmaya başladı ses kalitesi fiyatına göre çok iyi ama şuan %100 den fazla artmış fiyatı o fiyata alınmaz. Önerebileceğim mouse G300s hayatımda kullandığım en uzun süreli ve en rahat mouse olabilir. Klavye olarak G213 Kulaklık olarak Corsair HS60 / HS50 öneririm. Yanlızca klavyenin fiyatı 300TL maalesef, Kullanılmayacak dereceye gelmediyse Force 83 Mekanik Cherry Blue Gaming Klavye GK-FK83BU-TUR 10186228 Gigabyte | Trendyol Bu klavyeyi alıp G300s yada G102 alabilirsiniz memnun kalırsınız.
Tamam bu dediklerinizi inceleyip bütçeme göre kontrol edeyim, cevap için teşekkür ederim :)
Mesaj otomatik birleştirildi:

O fiyata artık sizinde dediğiniz gibi gamepower, rampage gibi markalar var onlarda garantisi bitmeden arıza yapıcak ürünler o fiyata kaliteli ekipman bulmak zor. Ve sadece mouse'a bile 300tl veren salak benim !
Estağfurullah herkesin bütçesi ve istekleri farklı :)

utkuversus

Mizuru
Emektar
Reaksiyon puanı
13,135
Ne zaman ekipmanlara verdiğim bütçeyi arttırdım, o zamandan beri ben takoz kullanıyormuşum daha önce diyorum. Aşırı bariz bir kalite farkı var.

Özgür Ç..

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,465
Ne zaman ekipmanlara verdiğim bütçeyi arttırdım, o zamandan beri ben takoz kullanıyormuşum daha önce diyorum. Aşırı bariz bir kalite farkı var.
Ben bunu fark ettiğimden beri düşük bişey almıyorum mouse'a 300tl klavyeye 400tl kulaklığa 700tl kulaklığa ses versin diye ses kartına 600tl ooo bende diyom neden zenginlik içinde fakirlik yaşıyorum anladım şimdi.

Froseth

Müdavim
Reaksiyon puanı
836
Gerçekten kaliteli ekipman çok fark yaratıyor geç alın ama iyisini alın derim.

mr.shn

Asistan
Reaksiyon puanı
19
Arkadaşlar böyle teker teker ürünleri incemeleye çalıştım ancak tavsiye ettiklerinizden bazıları hariç hepsi çok pahalı benim için. 250 lira klavyeye verirsem mouse vs. Alamam, o yüzden bazıları es geçmek zorunda kaldım. Bu arada setler gözüme çarptı. Alttaki atacağım linkteki ürünler hakkında yorum yapabilecekleriniz vardır umarım :)

1-) Bloody B2100 Kablolu Oyuncu Klavye Mouse Set Fiyatı
2-) Trust 22895 GXT845 Tural Türkçe Q Oyuncu Combo Klavye Mouse Fiyatı

Üstün bir oyun performansı beklemiyorum, fiyatına göre bir kalite kafi benim için. Uzun bir süre tekrar alamayacağım için uzun ömürlü olması lazım.

Kulaklık olarakta şu ikisini sormak istiyorum size:
1-) Philips SHL3075BK/00 Mikrofonlu Kulaküstü Kulaklık Fiyatı
2-) Online Alışveriş Sitesi, Türkiye’nin Trend Yolu | Trendyol
Şuan Philips 13 lira daha ucuz, kalite olarak aşağı yukarı aynı gördüm ben bu konuda bilgili arkadaşlar bir yorum yaparsa sevinirim. Kalitesiz bir kulaklık kullanmak istemiyorum.

TommyShelby

Doçent
Reaksiyon puanı
128
Arkadaşlar böyle teker teker ürünleri incemeleye çalıştım ancak tavsiye ettiklerinizden bazıları hariç hepsi çok pahalı benim için. 250 lira klavyeye verirsem mouse vs. Alamam, o yüzden bazıları es geçmek zorunda kaldım. Bu arada setler gözüme çarptı. Alttaki atacağım linkteki ürünler hakkında yorum yapabilecekleriniz vardır umarım :)

1-) Bloody B2100 Kablolu Oyuncu Klavye Mouse Set Fiyatı
2-) Trust 22895 GXT845 Tural Türkçe Q Oyuncu Combo Klavye Mouse Fiyatı

Üstün bir oyun performansı beklemiyorum, fiyatına göre bir kalite kafi benim için. Uzun bir süre tekrar alamayacağım için uzun ömürlü olması lazım.

Kulaklık olarakta şu ikisini sormak istiyorum size:
1-) Philips SHL3075BK/00 Mikrofonlu Kulaküstü Kulaklık Fiyatı
2-) Online Alışveriş Sitesi, Türkiye’nin Trend Yolu | Trendyol
Şuan Philips 13 lira daha ucuz, kalite olarak aşağı yukarı aynı gördüm ben bu konuda bilgili arkadaşlar bir yorum yaparsa sevinirim. Kalitesiz bir kulaklık kullanmak istemiyorum.
Klavye : Logitech G103 Oyuncu Klavyesi Q Usb (siyah) (920-005205) - n11.com

Mouse : Corsair Harpoon 6000DPI RGB Optik Oyuncu Mouse Fiyatı ve Özellikleri - GittiGidiyor

mousepad : Razer Goliathus Oyuncu Mousepad 29*25cm Kaymaz Mause Ped - n11.com

Kulaklık : Snopy Sn-4388 Profesyonel Kulaküstü Mikrofonlu Kulaklık - n11.com

Ama yerinde olsam klavyeyi 15-20 liralık bir şey alır, mouseyi rival 110 yapardım. Veya senin için önemliyse düzgün bir kulaklık.

mr.shn

Asistan
Reaksiyon puanı
19
Klavye : Logitech G103 Oyuncu Klavyesi Q Usb (siyah) (920-005205) - n11.com

Mouse : Corsair Harpoon 6000DPI RGB Optik Oyuncu Mouse Fiyatı ve Özellikleri - GittiGidiyor

mousepad : Razer Goliathus Oyuncu Mousepad 29*25cm Kaymaz Mause Ped - n11.com

Kulaklık : Snopy Sn-4388 Profesyonel Kulaküstü Mikrofonlu Kulaklık - n11.com

Ama yerinde olsam klavyeyi 15-20 liralık bir şey alır, mouseyi rival 110 yapardım. Veya senin için önemliyse düzgün bir kulaklık.

Bu biraz daha beklediğim gibi bir öneriydi :) teşekkürler bunları listeme ekledim. Henüz almadım alana kadar önceliği klavye ve Mouse olarak tutacağım.