Spigen hakkında düşünce ve önerilerinizi burada paylaşabilirsiniz!

Bu konuyu okuyanlar

SpigenTürkiye

Temsilci
Temsilci
Reaksiyon puanı
81
Merhaba kılıf samsung a50 aldım fakat ön siparişli ürün olduğunu sonradan farkettim bu ön siparişli ürün lerin teslimat süreleri kaç gün oluyor iki gün önce aldım daha kargoya verilmemiş
Merhaba,

Önsiparişli ürünlerin gönderim süresi 1-2 hafta arasında değişmektedir.

Bilgilerinize sunar,
İyi günler dileriz.

gogobaba

Asistan
Reaksiyon puanı
46
Spigen Türkiye olarak bu başlık altında sorularınızı cevaplıyoruz.

Ayrıca bizim hakkımızda öneri ve geliştirmelerinizi de yine konumuz üzerinden yapabilir ve sizlere çok daha iyi hizmet sağlamamız noktasında bizlere yardımcı olabilirsiniz.

Ek olarak yine bu başlık altında sizlere güzel sürprizlerimiz de olacak.

Herkese merhabalar,

Yeni bir yarışma ile karşınızdayız! 3 kişiye kullandığı telefon modelleri için Spigen marka kılıf ediyoruz. Yarışmamız 11 Şubat tarihinde başlayıp 18 Şubat tarihinde sonlanacaktır!

Aşağıdaki linke tıklayarak yarışmaya katılabilirsiniz!

Katılım Linki

Bir hafta sürecek olan yarışmamızda, kazanan üç kişiye istedikleri Spigen kılıfını hediye edeceğiz! Tek şartımız, ürünlerin satışta olan ürünler olması. 11 Mart'ta başlayan yarışmamız tam 7 gün sürecek. 18 Mart 2019 tarihinde ise kazananları açıklayacağız!

Herkese bol şans!

KAZANLARI HALA AÇIKLAMADINIZ.

Yeni bir yarışma ile karşınızdayız! 3 kişiye kullandığı telefon modelleri için Spigen marka kılıf ediyoruz. Yarışmamız 11 Şubat tarihinde başlayıp 18 Şubat tarihinde sonlanacaktır!
Katılım Linki
Bir hafta sürecek olan yarışmamızda, kazanan üç kişiye istedikleri Spigen kılıfını hediye edeceğiz! Tek şartımız, ürünlerin satışta olan ürünler olması. 11 Mart'ta başlayan yarışmamız tam 7 gün sürecek. 18 Mart 2019 tarihinde ise kazananları açıklayacağız!
Herkese bol şans!

Son düzenleme: 11 Mar 2019

ercnkc

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Hepsiburada dan almış olduğum aldığım Spigen ap12t araç tutacağı vantuz kısmı bozuldu. Artık cama yapışmıyor. Değişim yada para iadesi istiyorum.

SpigenTürkiye

Temsilci
Temsilci
Reaksiyon puanı
81
Hepsiburada dan almış olduğum aldığım Spigen ap12t araç tutacağı vantuz kısmı bozuldu. Artık cama yapışmıyor. Değişim yada para iadesi istiyorum.
Merhaba,

Yaşanan mağduriyetiniz için üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz. Ürün ile ilgili bir hata veya sorun olduğunu düşünüyorsanız satın aldığınız kanal ile iletişime geçerek garanti için incelemeye gönderebilirsiniz.

Anlayışınız için teşekkür eder,
İyi günler dileriz.

Son düzenleyen moderatör:

SpigenTürkiye

Temsilci
Temsilci
Reaksiyon puanı
81
iPhone 8 için aldığım Liquid Crystal kılıfı sarardı. Garantiye giriyor mu kılıfın sararması ?
Merhaba,

Ürünlerimizde inceleme yapılmadan net bir şey söylememiz mümkün değil. Renk değişimi ve deformeler kullanıma bağlı olarak değişim göstermektedir. Örneğin; sigara dumanı, klima havasına doğrudan maruz kalma gibi.
Ürün ile ilgili bir hata veya sorun olduğunu düşünüyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz. Konu ile ilgili size destek olmaktan memnuniyet duyarız; İletişim

Bilgilerinize sunar,
İyi günler dileriz.

akcan1212

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhabalar

Samsung Galaxy S8 için 565GL21777 model tam koruyucu ekran stoklara gelir mi? Gelirse ne zaman gelir bilgi verebilir misiniz?

SpigenTürkiye

Temsilci
Temsilci
Reaksiyon puanı
81
Merhabalar

Samsung Galaxy S8 için 565GL21777 model tam koruyucu ekran stoklara gelir mi? Gelirse ne zaman gelir bilgi verebilir misiniz?
Merhaba,

Ürün tedariği ile ilgili talebinizi ilgili birimimize iletiyorum, ürün tedariği ortalama 1 ay sürebilir

Konu ile ilgili anlayışınız için teşekkür eder,
İyi günler dileriz

Berke Altıntel

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhabalar. LG G7 ThinQ için Rugged Armor siparişi vermiştim dün. Salı günü teslim edilir mi? İstanbulda Alkent 2000 tarafındayım.

SpigenTürkiye

Temsilci
Temsilci
Reaksiyon puanı
81
Merhabalar. LG G7 ThinQ için Rugged Armor siparişi vermiştim dün. Salı günü teslim edilir mi? İstanbulda Alkent 2000 tarafındayım.
Merhaba,

Siparişiniz 16:30'a kadar verildiyse aynı gün kargoya teslim edilir. Dün resmi tatil olduğundan dolayı kargo çıkışları bugün gerçekleşecektir. Teslimat süresi kargo firmasının hızına göre değişim göstermektedir.

Bilgilerinize sunar,
İyi günler dileriz

Mhmmd006

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Mi 9 se rugged Kılıfı ne zaman Türkiye de satışa çıkacak gelmeme şansı varmı ?
Spigen kılıfı yoksa telefonu satıcam çünkü :)

Son düzenleme:

SpigenTürkiye

Temsilci
Temsilci
Reaksiyon puanı
81
Mi 9 se rugged Kılıfı ne zaman Türkiye de satışa çıkacak gelmeme şansı varmı ?
Spigen kılıfı yoksa telefonu satıcam çünkü :)
Merhaba,

En yakın zamanda stoklarımızda görebilirsiniz!

Markamıza olan ilginiz için teşekkür eder,
İyi günler dileriz

SpigenTürkiye

Temsilci
Temsilci
Reaksiyon puanı
81
Redme note 7 için kılıf ve ekran koruyucusu nezaman gelir yada gelicekmi ???
Merhaba,

Redmi Note 7 kılıf yakında stoklarımızda olacaktır. Ekran koruyucu henüz üretilmedi, Güney Kore merkezimizden üretimini beklemekteyiz.

İlginiz için teşekkür eder,
İyi günler dileriz.

Emre İnce

Öğrenci
Reaksiyon puanı
10
Merhabalar Samsung Galaxy A70 modeli için ne zaman kılıflar stoklarda yerini alır?? Bir de hangi model kılıflar gelecek bu konu hakkında bilgi verebilir misiniz? İyi çalışmalar.

SpigenTürkiye

Temsilci
Temsilci
Reaksiyon puanı
81
Merhabalar Samsung Galaxy A70 modeli için ne zaman kılıflar stoklarda yerini alır?? Bir de hangi model kılıflar gelecek bu konu hakkında bilgi verebilir misiniz? İyi çalışmalar.
Merhaba,

Birkaç gün içerisinde Galaxy A70 stoklarımız yeniliyor olacak. Ürünlerimizi www.spigen.com.tr adresimizden takip edebilirsiniz.

Markamıza olan ilginiz için teşekkür ederiz.

The Cyclist

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,906
Merhabalar, Mi 9T için ekran koruyucu ve kılıflarınız ne zaman gelicek?

SpigenTürkiye

Temsilci
Temsilci
Reaksiyon puanı
81
Merhabalar, Mi 9T için ekran koruyucu ve kılıflarınız ne zaman gelicek?
Merhaba,

Xiaomi Mi 9T yakında stoklarımızda olacak. Ürünlerin tedarik süresi ortalama 20-30 günü bulabilmektedir.

Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür eder,
İyi günler dileriz.

big lebowski

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba.

6.8.2019 tarihi itibariyle internet sitenizde LG G7 Thinq telefon kılıfları satışta görünmüyor.
Bu telefonun kılıflarını tekrardan satışa çıkarmayı düşünüyor musunuz? Düşünüyorsanız ne zaman? Yoksa başka nereden satın alabiliriz?

SPİGEN kalitesini deneyimledikten sonra başka telefon kılıfına elimiz gitmiyor da :)

SKaan27

Öğrenci
Reaksiyon puanı
15
sevgili spigen lütfen ürünleri indirime sokun 1 kulaklığa 150 tl veremem mesala 90 tl olsun büyük indirim mesalaspigen legato sport için konuşşuyorum cakmasını aldım

SpigenTürkiye

Temsilci
Temsilci
Reaksiyon puanı
81
Merhaba.

6.8.2019 tarihi itibariyle internet sitenizde LG G7 Thinq telefon kılıfları satışta görünmüyor.
Bu telefonun kılıflarını tekrardan satışa çıkarmayı düşünüyor musunuz? Düşünüyorsanız ne zaman? Yoksa başka nereden satın alabiliriz?

SPİGEN kalitesini deneyimledikten sonra başka telefon kılıfına elimiz gitmiyor da :)
Merhaba,

Değerli yorumunuz ve markamıza olan güveniniz için teşekkür ederiz. LG G7 ThinQ kılıflar 1 ay içerisinde stoklarımızda olacak efendim.

Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür eder,
İyi günler dileriz.

SpigenTürkiye

Temsilci
Temsilci
Reaksiyon puanı
81
sevgili spigen lütfen ürünleri indirime sokun 1 kulaklığa 150 tl veremem mesala 90 tl olsun büyük indirim mesalaspigen legato sport için konuşşuyorum cakmasını aldım
Merhaba,

Ürünlerimizde dönemsel olarak kampanyalar yapılmaktadır. Ürün ile ilgili indirim talebinizi departmanımıza iletiyorum. İndirimlerimiz ile ilgili duyurular için sosyal medya hesaplarımızı ve www.spigen.com.tr adresimizi takip ederek kampanyalarımızdan yararlanabilirsiniz.

Bilgilerinize sunar,
İyi günler dileriz.

mefetetu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
İphone xs max slim armor cs in rose gold dışında rengi aylardır yok. Koca firmaya yakışmıyor

UgurCanS.

Exemplary Сasual Dating Verified Ladies
Cezalı
Reaksiyon puanı
2
Uzun zamandır alışveriş yaptığım kaliteli ürün sunan bir site.

Aksesuarlar kısmında kulaklık seçeneği altında yer alan AirPods Silikon Kulaklık Kılıfı 1. nesil için olanı, 2. nesil AirPods için olanı ne zaman gelecek ? Silikon değilde daha sert bir malzeme olsa daha iyi olurdu.

SpigenTürkiye

Temsilci
Temsilci
Reaksiyon puanı
81
iPhone 8 Plus Kılıf, Spigen Air Skin Ultra İnce 4 Tarafı Tam Koruma isimli kılıfınızı aldım, 4-5 ay boyunca çok güzel kullandım. Kılıftan memnundum. Fakat kılıfı biraz daha kullanmaya devam edince, kılıf genişledi ve işlevini yitirdi.
Merhaba,

Yaşadığınız sorundan dolayı üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz. Konu ile ilgili size destek olmaktan memnuniyet duyarız; İletişim

İyi günler dileriz.

SpigenTürkiye

Temsilci
Temsilci
Reaksiyon puanı
81
İphone xs max slim armor cs in rose gold dışında rengi aylardır yok. Koca firmaya yakışmıyor
Merhaba,

Konu ile ilgili talebinizi departmanımıza iletiyorum, en yakın sürede tedariğini talep edeceğiz.

İyi günler dileriz

SpigenTürkiye

Temsilci
Temsilci
Reaksiyon puanı
81
Uzun zamandır alışveriş yaptığım kaliteli ürün sunan bir site.

Aksesuarlar kısmında kulaklık seçeneği altında yer alan AirPods Silikon Kulaklık Kılıfı 1. nesil için olanı, 2. nesil AirPods için olanı ne zaman gelecek ? Silikon değilde daha sert bir malzeme olsa daha iyi olurdu.
Merhaba,

Belirtmiş olduğunuz AirPods Silikon Kulaklık Kılıfımız 1.nesil ve 2.nesil birbirleri ile uyumludur efendim.

Bilgilerinize sunar,
İyi günler dileriz.

Kamersahin

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Spigen Türkiye olarak bu başlık altında sorularınızı cevaplıyoruz.

Ayrıca bizim hakkımızda öneri ve geliştirmelerinizi de yine konumuz üzerinden yapabilir ve sizlere çok daha iyi hizmet sağlamamız noktasında bizlere yardımcı olabilirsiniz.

Ek olarak yine bu başlık altında sizlere güzel sürprizlerimiz de olacak.

Herkese merhabalar,

Katılım Linki

Herkese bol şans!
Merhaba Samsung A50 telefon aldım ancak piyasada spigen marka arka kapak kılıfı bulamıyorum üretilmesini talep ediyorum.

SpigenTürkiye

Temsilci
Temsilci
Reaksiyon puanı
81
Merhaba Samsung A50 telefon aldım ancak piyasada spigen marka arka kapak kılıfı bulamıyorum üretilmesini talep ediyorum.
Merhaba,

En yakın zamanda stoklarımızda görebilirsiniz.

Markamıza olan ilginiz için teşekkür eder,
İyi günler dileriz.