Ultrabook Tavsiyesi

Bu konuyu okuyanlar

Shadowboss

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar merhaba,
Yakın zamanda bir ultrabook almak istiyorum. Taşınabilir en fazla 14'' tercihim.Genel olarak iş için (word, excel,mail) kullanacağım. Ayrıca arada sırada autocad dosyaları açıyorum aslında sadece incelemek için açıyorum ağırda bir çizim yapacağımı zannetmiyorum. Tavsiyelerinze çok ihtiyacım var. Bilgisayarın sağlam olmasını istiyorum.
Baktığım ultrabooklar macbook pro 13 touchbar, lenovo c930, hp envy 13 ve lenovo ideapad s540 (i7 ve mx250 512gb ssd olanı). Fiyat olarak tabiki birbirinden farklı cihazlar fakat asıl kafamı kurcalayan, günlük işlerimi yapacağım için macbook pro 13 'e gerek var mı ? lenovo ideapad s540 sanırım beni götürecek gibi duruyor. Windows'a çok çabuk virüs bulaşlıyor falan diyorlar.
Yardımlarınızı bekliyorum, yanlış birşey yazdıysam affedin çok anlamıyorum bilgisayardan. teşekkürler

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,982
Elinizdeki maksimum ve bu kadar verebilirim ama tercihen bu bütçede bir laptop olsa daha iyi olur dediğiniz iki fiyat belirtebilir misiniz? Yıllardır Windows kullanıcısıyım hatta uzun süredir antivirüs programı bile kullanmıyorum tek virüs bulaşmadı. Yabancı kaynaklara güvenmeyen bilinçli bir kullanıcının bilgisayarına kolay kolay virüs bulaşmaz merak etmeyin.

Shadowboss

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Elinizdeki maksimum ve bu kadar verebilirim ama tercihen bu bütçede bir laptop olsa daha iyi olur dediğiniz iki fiyat belirtebilir misiniz? Yıllardır Windows kullanıcısıyım hatta uzun süredir antivirüs programı bile kullanmıyorum tek virüs bulaşmadı. Yabancı kaynaklara güvenmeyen bilinçli bir kullanıcının bilgisayarına kolay kolay virüs bulaşmaz merak etmeyin.
Cevabını için teşekkür ederim. Ben unutmuşum, bütçem 12-13 bin TL diyebilirim. Teşekkürler