image upload - Sitemi Değerlendirebilir misiniz?

Bu konuyu okuyanlar

ismaildikmen

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Merhaba Arkadaşlar,
Yeni açmış olduğum resim yükleme sitemi Değerlendirir misiniz, düşünceleriniz ve fikirleriniz benim için çok önemlidir.

Şimdik'den Teşekkürlerimi sunuyorum.

image upload, image hosting

BilgisayarUzmani

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
640
Güzel. Ancak geliştirilmesi ve sunucunun hızlandırılması gerekli.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Birde mobil uygulamanız geliştirilirse efsane olur. İsterseniz beraber çalışabiliriz. Mobil uygulamanızı geliştirebilirim.

ismaildikmen

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Güzel. Ancak geliştirilmesi ve sunucunun hızlandırılması gerekli.

Birde mobil uygulamanız geliştirilirse efsane olur. İsterseniz beraber çalışabiliriz. Mobil uygulamanızı geliştirebilirim.

Düşünceleriniz için teşekkürlerimi sunuyorum, Site hızı gayet iyi durumda olduğunun kanaatindeyim, onun haricinde ise mobil uygulama gelince fiyatlarınızı öğrenebilir miyim?

BilgisayarUzmani

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
640
Düşünceleriniz için teşekkürlerimi sunuyorum, Site hızı gayet iyi durumda olduğunun kanaatindeyim, onun haricinde ise mobil uygulama gelince fiyatlarınızı öğrenebilir miyim?
Google Play Store Yükleme+Uygulama Yapımı 1000TL belki pazarlık olabilir

H
Ocak kusura bakmayın arka planda yaptığım DDOS saldırılarından internetim biraz yavaşlamış. Sunucunuz gayet hızlı. Canavar gibi maşallah.

Screenshot_20190723-223504_Chrome.png
Acaba sitenizde sunucu lokasyonunun bulunmasını önleyen bir eklenti mı var?

Sitenizin güvenliği gayet iyi durumda. Acaba siteyi kendiniz mi hazirladiniz? Sunucunuz nedir? Sunucunuz DDOS saldırılarına baya dayanıklı bir sunucu. Site arayüzü sade ve güzel tertemiz bir site olmuş.

Son düzenleme:

ismaildikmen

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Google Play Store Yükleme+Uygulama Yapımı 1000TL belki pazarlık olabilir

H

Ocak kusura bakmayın arka planda yaptığım DDOS saldırılarından internetim biraz yavaşlamış. Sunucunuz gayet hızlı. Canavar gibi maşallah.

Ekli dosyayı görüntüle 75452Acaba sitenizde sunucu lokasyonunun bulunmasını önleyen bir eklenti mı var?

Sitenizin güvenliği gayet iyi durumda. Acaba siteyi kendiniz mi hazirladiniz? Sunucunuz nedir? Sunucunuz DDOS saldırılarına baya dayanıklı bir sunucu. Site arayüzü sade ve güzel tertemiz bir site olmuş.

Teşekkürler.

koyluyuz

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
5
Başarılar. ..Resim yükledim. Umarım daha çok kişiye ulaşırsınız. Bu işlerde en zoru kitleye ulaşmak.