Bu konuyu okuyanlar

AnonSS

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Merhabalar projem için site tasarlıyorum ve cloudflare üzerinden bedava https:// SSL aldım ve bu SSl üzerinde örneğin VATAN BİLGİSAYAR - Teknoloji & Bilgisayar Hiperstore'u da"Vatan Bilgisayar Sanayi ve Ticaret A.S. [TR]" yazısı gibi kendi siteme https://www.secside.com adlı siteye (Şu an yenileme yapmadığım için bandwith doldu giremeyebilirsiniz) "SECside/WolfProject" yadırmak istiyorum bunu nasıl yapabilirim kaç liraya patlar? (Konuyu yanlış yere açmış olabilirim. Yanlış yere açtıysam kusura bakmayınız.)
Mesaj otomatik birleştirildi:

EDİT: Ücretsiz olursa daha iyi olur ve hosting hizmetim webruz. WolfProject ise projemin isminden geliyor "WolfOS"

EFI Shell

shellx64.efi
Reaksiyon puanı
18,895
Aynı soruyu bende merak ediyorum. Bir zamanlar ücretsiz SSL dağıtan siteler vardı. Herhalde çoğu battı. Ancak sıradan az hizmet veren SSL'lerdi.

Dora

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
9,728
IHS - Hosting, Domain, Sunucu ve SSL Hizmetleri buradan satın alım yapabilirsiniz ama bu özelleştirme için bazı resmi evraklar gerekmektedir.

74711

AnonSS

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Aynı soruyu bende merak ediyorum. Bir zamanlar ücretsiz SSL dağıtan siteler vardı. Herhalde çoğu battı. Ancak sıradan az hizmet veren SSL'lerdi.
Cloudflare hem bedava hemde ücretli hizmeti var bakın derim.

IHS - Hosting, Domain, Sunucu ve SSL Hizmetleri buradan satın alım yapabilirsiniz ama bu özelleştirme için bazı resmi evraklar gerekmektedir.

Ekli dosyayı görüntüle 74711
En yakın zamanda inceleyeceğim.

Ekli dosyayı görüntüle 74711
En yakın zamanda inceleyeceğim.

Dora

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
9,728
Ücretsiz verilen lets encrypt bir çok firma veriyor.