En iyi kompakt telefon?(kücük)

Bu konuyu okuyanlar

halil007

Doçent
Reaksiyon puanı
124
İnsanoğlu haddin bilir kem söz söylemez iken
Elalemin namusuna yan gözle bakmaz iken
Bir sofra kurulmuş ki Halil İbrahim adına
Ortada bir tencere boş mu dolu mu bilen yok

Barış Abi'nin şarkılarını yeni nesle dinlettirmek lazımdır.

Son düzenleme:

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,121
gm8go al o zaman gm5p de olabilir ama biraz ateşli hatun...

Tttunahan

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,014
Keşke iPhone hastalığından önce sigara, alkol ve uyuşturucu madde bağımlılığına karşı bir harekette bulunsanız.
Anlaşılması güç, nereden geliyor bu ayfon nefreti?
Herkesin kendi zararına isteyen istediğini içer o beni ilgilendirmez herkesin kendi hayatı. İphone nefretim olduğunu kim söyledi abimde xs max var çok beğeniyorum benim demek istediğim ülkemizde çok fazla bilinçsiz kullanıcı var sadece logoya para veriyolar ios tan anlayıp alana lafım yok

Leand

Dekan
Reaksiyon puanı
4,375
Herkesin kendi zararına isteyen istediğini içer o beni ilgilendirmez herkesin kendi hayatı. İphone nefretim olduğunu kim söyledi abimde xs max var çok beğeniyorum benim demek istediğim ülkemizde çok fazla bilinçsiz kullanıcı var sadece logoya para veriyolar ios tan anlayıp alana lafım yok

Sen mutlaka öylesindir de burda iphone önerdim mi taşlamaya kalkanda oluyor halbuki eksisini artısını tartıp fikrimizi söylüyoruz. Birde şu konuda yazan eleman nerden çıktı anlamadım, gelip millete garip garip laflar yazıyor.

Tttunahan

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,014
Sen mutlaka öylesindir de burda iphone önerdim mi taşlamaya kalkanda oluyor halbuki eksisini artısını tartıp fikrimizi söylüyoruz. Birde şu konuda yazan eleman nerden çıktı anlamadım, gelip millete garip garip laflar yazıyor.
O benim umrumda değil zaten gelsin şovunu yapsın gitsin ben burda iphone larla ilgili düşüncemi söyledim vergiler falanda derken fiyatlar bi hayli yüksek oluyo eğer ucuza satılsa örneğin xr 4500 5000 bandında olsa çatır çutur gider bu kadarda açık konuşuyorum ama insanlarımızınr çoğu bilinçsiz kullanıcı ios android falan bilmiyolar Sadece arkadaki logoya para veriyolar ben bu duruma tepkiliyim adam akıılı ios android falan bilenlere lafım yok

detanaoq

Asistan
Reaksiyon puanı
71
O benim umrumda değil zaten gelsin şovunu yapsın gitsin ben burda iphone larla ilgili düşüncemi söyledim vergiler falanda derken fiyatlar bi hayli yüksek oluyo eğer ucuza satılsa örneğin xr 4500 5000 bandında olsa çatır çutur gider bu kadarda açık konuşuyorum ama insanlarımızınr çoğu bilinçsiz kullanıcı ios android falan bilmiyolar Sadece arkadaki logoya para veriyolar ben bu duruma tepkiliyim adam akıılı ios android falan bilenlere lafım yok
4500~5000TL ucuz mu yuh... fahiş fiyata onay verdiğine göre... www

(Evo)lution

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,639
Aynen. Herkese apple fanboyu diyor.

halil007

Doçent
Reaksiyon puanı
124
Otobüs durağında içilen sigara orada beni rahatsız ediyor. Sokaklarda keşler varsa ben ailemin orada bulunmasından rahatsız olurum. Bunlar cemiyetimizin zararına olan şeylerdir. Ferdi değildir. Bana ne demekle, lakaylıkla fayda sağlanmaz. Burada hepimiz yaşıyoruz.
Hem bazısı logoya para veriyorsa ne edelim? Bana ne? Bize ne? Burada teknolojik tartışıyoruz. Burada marka hastası vardır lakin bağnaz yoktur. Dediğiniz siyasette de var. Ee, ne yapalım?