Stabil ve oldukça güncel aynı zamanda güncelleme almayan bir işletim sistemi= windows 8.1 pro

Bu konuyu okuyanlar

fatihipk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
15
windows 7 ultimate
windows 10 pro
windows 10 home sinle langue

yukarıdakı ısletım sıstemlerının hepsını ara ara 3 sene boyunca kullandıktan sonra windows 8.1 proya geçtim.

güncellemeleri istediğiniz zaman kapatıp istediğiniz zaman açıyorsunuz . (bence gerek yok güncellemeye hiçbir sıkıntı yaşamadım)
görsellik gayet güzel ve aşırı derecede akıcı. (windows 10 gibi hantal değil ve vindows 7 gibi eski görsellik yok)
tek ama tek eksi yönü başlat menüsünün alışageldik olmaması. (1 hafta kullanınca alışıyorsunuz veya 3. parti yazılımlar ile win10 başlat menüsünü kurabiliyorsunuz)

sisteminiz windows 10da hantalsa ve win7 gibi eski bir sürüm kullanmak istemiyorsanız win 8.1 pro denemenizi öneririm.
sorularınız varsa sorun biliyorsam cevaplıyım.

umitarabaci

Asistan
Reaksiyon puanı
89
windows 7 ultimate
windows 10 pro
windows 10 home sinle langue

yukarıdakı ısletım sıstemlerının hepsını ara ara 3 sene boyunca kullandıktan sonra windows 8.1 proya geçtim.

güncellemeleri istediğiniz zaman kapatıp istediğiniz zaman açıyorsunuz . (bence gerek yok güncellemeye hiçbir sıkıntı yaşamadım)
görsellik gayet güzel ve aşırı derecede akıcı. (windows 10 gibi hantal değil ve vindows 7 gibi eski görsellik yok)
tek ama tek eksi yönü başlat menüsünün alışageldik olmaması. (1 hafta kullanınca alışıyorsunuz veya 3. parti yazılımlar ile win10 başlat menüsünü kurabiliyorsunuz)

sisteminiz windows 10da hantalsa ve win7 gibi eski bir sürüm kullanmak istemiyorsanız win 8.1 pro denemenizi öneririm.
sorularınız varsa sorun biliyorsam cevaplıyım.
Aynen katılıyorum,bide windows defender geliştirdi kendini ücretsiz antivirüs programlarından daha iyi.

fatihipk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
15
ben alıştım bile 8.1'in başlat menüsüne alıştıgınız zaman bence çok daha kullanışlı oldugunu farkedersiniz

rise

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
3,247
Windows 8.1 Pro sistemi birkaç aylık kısa süreli kullanımda sorun yaşamamıştım. Sonrasında Windows 10 kervanına katıldığımız için Windows 8.1 macerası kısa sürdü.