Galaxy S10 Plus, S10 ve S10e Kullanıcıları Kulübü

Bu konuyu okuyanlar

Rint

Müdavim
Reaksiyon puanı
360

harun272

Asistan
Reaksiyon puanı
47
arkadaşlar samsung s10 plus dual sim gisi olan varmı ? yani tr cihazı ile aralarında ne fark var avantajlımı yoksa dezavantajmı ?

memoeal

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
slm s10e ile aranızdayım ?

telefon bugün elime ulaştı herşey beklediğim gibi (prizma siyahı aldım.. arka kasa rengi güzel ama yanlar mor gibi geldi bana :()
youtube da video izlerken arka kasada titreşimler oluyor:mad: hoparlör kaynaklı sizlerde durum nasıl? ilk defa samsung kullanıyorum (iphone 5 ten geçtim) i phone da müzik dinlerken kasada bi titreşim duymazdım bunda ilk gözüme çarpan bu oldu

stinghardyzz

Müdavim
Reaksiyon puanı
747
Az once birsey farkettim en son guncellemeyle beraber ayarlardaki cihaz bakima otomatik Optimizasyon ve yeniden baslatma gelmiş güzel olmuş bu ozellik gelmesi gece kullanmadiniz zamanda telefonu kendisi temizlicek bizide hergun temizlikden kurtacak ozellik gibi gözüküyor

Santini737

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Herkese iyi gunler
Dun S10e alarak android ailesine katıldım,
10 yıldır iphone kullanan biri olarak alıskanlıkları degistirmek zor

telefondaki fotoları bilgisayara atmak icin iphone daki gibi iTools/3uTools gibi programlar var mıdır?
yine itunes ile album olusturup syncronize ile telefona albumleri kopyalıyorduk bunun icin samsung/android deki yontem nedir?
Ve yine pc deki mp3leri telefona atmanın yolu nedir?
Daha sonra bu mp3leri telefondan hangi uygulama ile calıyoruz,?

ozzy3542

Asistan
Reaksiyon puanı
63
Yani note 9 da 4.100 mah duyunca ister istemez almıştım hemen
aslında 4100 yüksek bir amper ancak telefon yanı ekran boyutu sayesinde pili bizim hayal ettiğimiz kadar gitmiyor .
Mesaj otomatik birleştirildi:

Öncelikle merhabalar 31 Mart pazar günü s10 telefonu aldım.
2 günlük kullanımım oldu ve aklımda bazı sorular var aradım internette bulamadım bir de.
Öncelikle
1- Bu telefonda ayrı bir bildirim ışığı yok mu birkaç yerde kamera etrafında dönen ışık olduğu yazıyor ama bildirim de işe yaramıyor bir de şarj gösterge ışığı neden yok ?

2- Snapchat instagram vb uygulamalarda ön kamera çok fazla yakından çekiyor aşırı sinir bozucu bunu nasıl düzeltebiliriz ?

3-Bixby tuşuna google asistan atamayı nasıl yapabilirim acaba ?

4- Dün bir anda whatsapp bildirimleri ekranda küçük bir baloncukla gelmeye başladı baloncuğa tıklayınca wp küçük ekranda açılıyor bunu nasıl engelleyeceğim ?

5- Bugün olan bir durum ise spotify'ın ekran kapalıyken müziği durdurması. Güç tuşuna basınca veya kulaklıktan ses kısma arttırma tuşlarına basınca müzik hemen devam ediyor ama yine bir müddet sonra kendi kendine durduruyor müziği ekran kapalıyken bunu da anlamadım yardımcı olabilecek varsa sevinirim

Şarj sorunun başlı başına bir dert zaten oralara girmeyeceğim :)

Teşekkürler
diğer konuları bılmem ama sarj kötü ise telefon puan alamaz benden. batarya ile ılgılı baska modele gec derım .

Son düzenleme:

Elbruz46

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,338
Herkese iyi gunler
Dun S10e alarak android ailesine katıldım,
10 yıldır iphone kullanan biri olarak alıskanlıkları degistirmek zor

telefondaki fotoları bilgisayara atmak icin iphone daki gibi iTools/3uTools gibi programlar var mıdır?
yine itunes ile album olusturup syncronize ile telefona albumleri kopyalıyorduk bunun icin samsung/android deki yontem nedir?
Ve yine pc deki mp3leri telefona atmanın yolu nedir?
Daha sonra bu mp3leri telefondan hangi uygulama ile calıyoruz,?

Normal bilgisayarda dosyalar arasında nasıl kopyala yapıştır yeni dosya açma gibi işlemleri yapıyorsan aynı şekilde yapıyorsun. Telefonu bilgisayara taktıktan sonra telefonun içinde dilediğin gibi dosya açar ve kopyala yapıştır yapabilirsin.

mp3 ler icin play store de bir sürü media player var seç birini indir kur.

Santini737

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Ben uzatma kablosu ile usb den pc e bagladım tam gormemis telefonu direk baglayınca oldu tesekkurler
google ile arattım syncios gibi bi prog cıktı bi ise yaramadı
bu kadar kolay olacagı aklıma gelmemisti :))

Rint

Müdavim
Reaksiyon puanı
360
Zedge de çok güzel duvar kağıtları var s10 plus diye aratıp bir göz gezdirebilirsiniz.

harun272

Asistan
Reaksiyon puanı
47
xs max kullanıcısıyım dayanamadım yanına s10 plus aldım 1 hafta kullanayım karşılaştırmayı kullanıcı deneyimini burada paylaşacağım artıları eksileri neler bugün tatil olduğu için kargom yarın gelecek şuan için elimde değil daha

ozzy3542

Asistan
Reaksiyon puanı
63
xs max kullanıcısıyım dayanamadım yanına s10 plus aldım 1 hafta kullanayım karşılaştırmayı kullanıcı deneyimini burada paylaşacağım artıları eksileri neler bugün tatil olduğu için kargom yarın gelecek şuan için elimde değil daha
hacıabi baska tel yokmu masallah hepsınden almıssınız:)

stinghardyzz

Müdavim
Reaksiyon puanı
747
Hangi cihaz daha akici hizli hissettiriyor acaba deneyiminizi bekliyoruz

harun272

Asistan
Reaksiyon puanı
47
Hangi cihaz daha akici hizli hissettiriyor acaba deneyiminizi bekliyoruz

Kesinlikle bir kaç gün kullanayım yazıcam en çok merak ettiğim android 9 note 9 da daha 8 kullanıyordum sonra xs max e geçtim bakalım 9 nasıl olmuş en çok şikayet ettiğim şey navigasyon tuşları idi onlarıda kaybediyoruz sanırım artık

hacıabi baska tel yokmu masallah hepsınden almıssınız:)

p30 pro yada gidip gelmiyo değilim :)

ozzy3542

Asistan
Reaksiyon puanı
63
Kesinlikle bir kaç gün kullanayım yazıcam en çok merak ettiğim android 9 note 9 da daha 8 kullanıyordum sonra xs max e geçtim bakalım 9 nasıl olmuş en çok şikayet ettiğim şey navigasyon tuşları idi onlarıda kaybediyoruz sanırım artık

p30 güzel kullanıyorum . sadece video özelllıgı süper degıl .iş görürmü görür. onun dısında bence süper telefon.

stinghardyzz

Müdavim
Reaksiyon puanı
747

Ben s10 plusda navigasyon tuslarini kaybettirmiyorum cihaz büyü k oldugundan kullanmasi zorlasiyor ama tam ekran oldugu icin uygulamalar efsane oluyor asagida xs deki gibi cizgiyi s10 plusda kapatip tam ekran kullanmak efsane oluyor

Led cover kilifi var pahali ama telefona hava katiyor. Oneririm size

Reaksiyon puanı
5,172
Resimlerle paylaşırsanız seviniriz. Hatta resimlerin ortasına forum adınızın yazılı bir kağıt koyarsanız çok daha hoş olabilir. Sakın beni yanlış anlamayın profil resminden güvenilir birine benziyorsunuz ancak bu forumda 16 yaş altından ne çektiğimizi bir tek Allah biliyor.

Rint

Müdavim
Reaksiyon puanı
360
70671
70672

Yeni fiyatlar hayırlı olsun, siteler de 5935 falan görmüştü telefon, resmi satışı 7499 TL idi s10+ :)

GzLSkR

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Kg kardeş ben dün aldım telefonu ama orjinalliginden şüpeliyim nasıl ögrene bilrim acil yardım edebilecek var mı

Bugün itibariyle elime geçti. Ekran muzaam ötesi. Sorusu olan arkadaşlar olursa seve seve cevaplayabilirim.
Orjinalligini nasıl anlarız *#0*# yapınca orda sensöre tıklayıp elini gezdirince yeşil oluyormu ekranın

harun272

Asistan
Reaksiyon puanı
47
Resimlerle paylaşırsanız seviniriz. Hatta resimlerin ortasına forum adınızın yazılı bir kağıt koyarsanız çok daha hoş olabilir. Sakın beni yanlış anlamayın profil resminden güvenilir birine benziyorsunuz ancak bu forumda 16 yaş altından ne çektiğimizi bir tek Allah biliyor.

Tabiki bende X XS Max S10 plus mevcut aslında benim teknoloji kanalımda var ama pasif durumda vaktim olsa da güzel karşılaştırmalar incelemeler yapabilsem kısa sürede bilgilendireceğim

Cihaz geldi kurulumu yapılıyor

Son düzenleme:

Santini737

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Samsung S10e 3 gundur kullanıyorum
10 yıldır iphone kullanıyordum,
Albumleri attım bilgisayara ama galeri albumlerde album onizleme boyutu cok buyuk
bunları daha kucuk goruntulemenin bir ayarı yada bir yolu var mı?

ozzy3542

Asistan
Reaksiyon puanı
63
Tabiki bende X XS Max S10 plus mevcut aslında benim teknoloji kanalımda var ama pasif durumda vaktim olsa da güzel karşılaştırmalar incelemeler yapabilsem kısa sürede bilgilendireceğim

Cihaz geldi kurulumu yapılıyor
güle güle kullanın . deneyimlerinizi bekliyoruz. bende p30 aldım ekran ışıgı otomağni kapattım ancak kendılıgınden acılıyor benım ıcın sorun olmuyor ama neden yapabılır acaba . yazılımdan mıdır acaba?

harun272

Asistan
Reaksiyon puanı
47
Kılıfsız kullanan varmı kolay çiziliyormu?

Bir de şarj aletinde poşet yok öylemi çıkıyor

Son düzenleme:

Elbruz46

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,338
S10 bugün beni rezil etti ?
Navigasyondan bir adrese gidecektik dandik 600 liralık huawei ile benim ki aynı adresi çok zıt şekilde gösterdi, ne yazık ki doğru adres benimki çıkmadı.

harun272

Asistan
Reaksiyon puanı
47
:)) samsung kullanmayın :(
Olayın samsung ile ne alakası olabilir ? rota seçenekleri rota geçişleri kısa uzun vsvs bunlara dikkat etmen gerekiyor ben apple da kendi haritasını hç kullanmam google yada yandex kullanırım bence sen samsung kullanma :)

evet arkadaşlar 1 günlük xs max ve s10 plus deneyimim alışmaya çalışıyorum arayüze batarya performansı xs max e göre bir tık geride kamera deneme fırsatım olamadı s10 plus kullanım olarak biraz daha karışık şuan için ios a göre ama karışık seviyorum bir de telefon hep bi cebimde biraz sıcak duruyor neden onu anlamadım yüz tarama güzel hassas tarama kapalı olmasına rağmen daha parmak ile açmaya gerek duymadım haberler ile ilgili bildirimler bazen düşmeye biliyor xs max imde hemen hemen her haber bildirimi düşüyor aynı uygulamaları kullanıyorum yani şuan için hala xs max diyebilirim yada şöyle kıyaslayayım ikiside kendi ekosisteminde güzel işler yapıyor şuan tek hattım olduğu için s10 plus ta takılı birde şu cebimde neden ısınıyor onu çözemedim :)

ozzy3542

Asistan
Reaksiyon puanı
63
Olayın samsung ile ne alakası olabilir ? rota seçenekleri rota geçişleri kısa uzun vsvs bunlara dikkat etmen gerekiyor ben apple da kendi haritasını hç kullanmam google yada yandex kullanırım bence sen samsung kullanma :)

evet arkadaşlar 1 günlük xs max ve s10 plus deneyimim alışmaya çalışıyorum arayüze batarya performansı xs max e göre bir tık geride kamera deneme fırsatım olamadı s10 plus kullanım olarak biraz daha karışık şuan için ios a göre ama karışık seviyorum bir de telefon hep bi cebimde biraz sıcak duruyor neden onu anlamadım yüz tarama güzel hassas tarama kapalı olmasına rağmen daha parmak ile açmaya gerek duymadım haberler ile ilgili bildirimler bazen düşmeye biliyor xs max imde hemen hemen her haber bildirimi düşüyor aynı uygulamaları kullanıyorum yani şuan için hala xs max diyebilirim yada şöyle kıyaslayayım ikiside kendi ekosisteminde güzel işler yapıyor şuan tek hattım olduğu için s10 plus ta takılı birde şu cebimde neden ısınıyor onu çözemedim :)
ısınma hayra alamet değil galiba. birde gece telefon sarj çok yiyormu bakarsanız sevınırım .