Twitter hesabım kitlendi

Bu konuyu okuyanlar

doodie

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar formu doldurup ablamın kimliğini atıyorum ama her defasında materyaller eksik bulunmuştur felan diyor. Formu neyle doldurmamiz gerek ayrıca kimlik ve ehliyet ikisinide atıyorum ablamın. Acaba formumu yanlış dolduruyorum 2 aydır açilmadi hesabim biri yardimci olsun lütfen

---- Mesajlar birleştirildi ----

Arkadaşlar formu doldurup ablamın kimliğini atıyorum ama her defasında materyaller eksik bulunmuştur felan diyor. Formu neyle doldurmamiz gerek ayrıca kimlik ve ehliyet ikisinide atıyorum ablamın. Acaba formumu yanlış dolduruyorum 2 aydır açilmadi hesabim biri yardimci olsun lütfen

Şu şekilde dolduruyorum formuEkli dosyayı görüntüle 59779

Pdf şeklinide attım.

Ekli dosyayı görüntüle 59784

Son düzenleme:

15ra013nt

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaslar bende bu durumdan magdurum bir defa kimlik gönderdim onaylamadı ancak su sekilde mail geldi. Ne yapmak gerek?

Ekli dosyalar

• Screenshot_2019-01-15-16-23-16.png
    Screenshot_2019-01-15-16-23-16.png
    152.3 KB · Görüntüleme: 677

kullanıcı3452

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Herkese merhaba, foruma sırf bu cevabı yazabilmek için üye oldum. Hesabımı Mayıs 2012'de 12 yaşındayken açmıştım. 24 Haziran'da doğum tarihimi 18 yaşında olduğum için 2000 olarak değiştirmiştim. Ve hesabı 13 yaşından küçükken açmış olmam sebebiyle kilitlendi. Kendi kimliğimi göndermem işe yaramadı çünkü hesabımı 13 yaşından küçükken açmıştım. O günden bu güne yaklaşık 3 aydır haber beklememe, iletişim kurmaya çalışmama ve rapor gönderme sayfasını (şu 'teşekkür ederiz' yazan yer) sürekli ziyaret etmeme rağmen bir gelişme olmamıştı. Yabancı kaynaklı sitelerde yaptığım araştırma sonucu sorunu çözüme kavuşturmayı başardım. Öncelikle tarayıcıdan twitter a giriş yapın ve hesabınızın kilitli olduğu yazısını görün. Daha sonra aşağıya eklediğim linke girin ve aile veya akrabalarınızdan, hesabınızı açtığınızda 13 yaşından büyük olan birisinin adını soyadını yazın ve o kişinin kimliğini yükleyin. Yani siz olmak zorunda değilsiniz. Soyisme dikkat edip etmediklerini bilmiyorum. Ben abimin kimliğini kullandım. Bugün saat 19:09'da yükledim ve gönderdim. 21:29'da hesabımın açıldığı maili geldi ve herşey eskisi gibi. Tek fark mailde belirtildiği üzere "...takip ettiğiniz hesapların ve takipçilerinizin sayılarının geri gelmesi bir saat kadar sürebilir." Bu da sorun değil, takip ettiklerim durmakta ve takipçilerim beni hala takip etmekte. Sadece profilde 0 yazıyor. Bunun da 1 saate kadar düzeldiği belirtilmiş.
Bu arada unutmadan söyleyeyim, hesabınızın doğum tarihi bilgisi, göndereceğiniz kimlikteki doğum tarihiyle değişiyor. Bırakın kalsın öyle :)

Link: Twitter'dan Giriş yap
Açıldığını belirten mailde tam olarak ne yazıyordu?

15ra013nt

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Sorun birkac hafta önce çözüldü arkadaşlar. Yazmayı unuttum. Bilgilerini paylaşan herkese sonsuz teşekkürler.

Rammasters

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Merhaba arkadaşlar ben de aynı dertten muzdaripim. Dediklerinizi harfiyen yerine getirmeme rağmen hesabım hala açılmadı. 4 gündür kapalı hesabım. Kapandıktan bi gün sonra 4. Sayfadaki linkten anlattığınız gibi annanemin kimliğini gönderdim 2 gün geçti ama açılmadı daha sonra bu sabah 12 gibi gene gönderdim ama bu sefer başka e postadan ama henüz hiçbirine geri dönüş olmadı sizce ne yapmalıyım?

Rammasters

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Merhaba arkadaşlar ben de aynı dertten muzdaripim. Dediklerinizi harfiyen yerine getirmeme rağmen hesabım hala açılmadı. 4 gündür kapalı hesabım. Kapandıktan bi gün sonra 4. Sayfadaki linkten anlattığınız gibi annanemin kimliğini gönderdim 2 gün geçti ama açılmadı daha sonra bu sabah 12 gibi gene gönderdim ama bu sefer başka e postadan ama henüz hiçbirine geri dönüş olmadı sizce ne yapmalıyım?
Annemin*

mr_sizer

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
benim hesabımda aylardır (4 ay felan belki daha fazla) hala kapalı taa 2 ay önce twitterdan mail gelmişti kurtarmaya çalışıyoruz gibisinden ama hala tık yok ya nasıl iletişime geçebilirim yardım sayfasına gidiyorum sürekli aynı şey hiç bi yanıt vermiyorlar

Rammasters

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Arkadaş bu sitenin büyüsünden midir nedir 4 gündür bekliyorum en sonunda yardım almak için buraya yazınca hesabım açılıyor :)) yardımcı olan herkese teşekkür ederim.

Rammasters

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Allah Allah sen hangi yolları izledin anlatabilir misin yardımcı olabilirim belki

mr_sizer

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Herkese merhaba, foruma sırf bu cevabı yazabilmek için üye oldum. Hesabımı Mayıs 2012'de 12 yaşındayken açmıştım. 24 Haziran'da doğum tarihimi 18 yaşında olduğum için 2000 olarak değiştirmiştim. Ve hesabı 13 yaşından küçükken açmış olmam sebebiyle kilitlendi. Kendi kimliğimi göndermem işe yaramadı çünkü hesabımı 13 yaşından küçükken açmıştım. O günden bu güne yaklaşık 3 aydır haber beklememe, iletişim kurmaya çalışmama ve rapor gönderme sayfasını (şu 'teşekkür ederiz' yazan yer) sürekli ziyaret etmeme rağmen bir gelişme olmamıştı. Yabancı kaynaklı sitelerde yaptığım araştırma sonucu sorunu çözüme kavuşturmayı başardım. Öncelikle tarayıcıdan twitter a giriş yapın ve hesabınızın kilitli olduğu yazısını görün. Daha sonra aşağıya eklediğim linke girin ve aile veya akrabalarınızdan, hesabınızı açtığınızda 13 yaşından büyük olan birisinin adını soyadını yazın ve o kişinin kimliğini yükleyin. Yani siz olmak zorunda değilsiniz. Soyisme dikkat edip etmediklerini bilmiyorum. Ben abimin kimliğini kullandım. Bugün saat 19:09'da yükledim ve gönderdim. 21:29'da hesabımın açıldığı maili geldi ve herşey eskisi gibi. Tek fark mailde belirtildiği üzere "...takip ettiğiniz hesapların ve takipçilerinizin sayılarının geri gelmesi bir saat kadar sürebilir." Bu da sorun değil, takip ettiklerim durmakta ve takipçilerim beni hala takip etmekte. Sadece profilde 0 yazıyor. Bunun da 1 saate kadar düzeldiği belirtilmiş.
Bu arada unutmadan söyleyeyim, hesabınızın doğum tarihi bilgisi, göndereceğiniz kimlikteki doğum tarihiyle değişiyor. Bırakın kalsın öyle :)

Link: Twitter'dan Giriş yap
Arkadaşlar benim sorunum böyle çözüldü arkadaşa da çoook teşekkür ederim aylardır kapalıydı hesabım 2 gün içerisünde açıldı

Reaksiyon puanı
2
Arkadaşlar lütfen bir bakar mısınız hesabım kilitlendi ve o hesap benim için çok önemli. 2 kere kendi kimliğimi gönderdim daha sonra internetten bulduğum bir kimliği gönderdim farklı e maille ama hâlâ bekliyorum hiç bir şey olmadı
Mesaj otomatik birleştirildi:

Merhaba,
Hesabınız oluşturulduğu sırada minimum yaş şartını karşılamamanıza rağmen hesabınızın kilidini açabileceğimizi belirledik. Hesabınızı yeniden erişime açma süreciyle ilgili haberler için size tekrar ulaşacağız.
Twitter'ı kullanmak için en az 13 yaşında olmak gerektiğini hatırlatır, 13 yaşınıza gelmeden önce içeriği kaldıracak şekilde hesabınızı güncellememiz sırasında yaşanan gecikmeden dolayı özür dileriz.
Bu hesap için gönderilen ek taleplerin incelenmeyeceğini unutmayın.
Bu süreçte gösterdiğiniz sabır için çok teşekkür ederiz.
Teşekkürler,
Twitter

Bu kendi kimliğimi attığımdan sonra geldi

Beklesem sizce olur mu

Lütfen yardım edin

Son düzenleme:
Reaksiyon puanı
2
@eminkutluu'nun ki açılmış arkadaşlar başka bir mail girerek denedi ve sanırım 40dk içince açıldı bende gönderdim şimdi bekliyorum yapamayanlar mail'i değişip denesin isterseniz benimkinide bekleyin

Ekli dosyayı görüntüle 48990 Benimki de açıldı arkadaşlar çok teşekkürler.

Ne kadar zaman sonra açıldı bu mesaj bana da geldi

Reaksiyon puanı
2
Kimlik gönderme kısmına form dedim

Şimdi hesabını açtığın tarihte 13 yaşını geçmiş miydin?

Gokhanbey21

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Reis Hic hatirlamiyorum ya

Suan yasim 19

Reaksiyon puanı
2
Ailenden birinin kimliğini çekip at yaklaşık 3 saat sonra açılıyor

Ama adı soyadı kısmına kimliğini çekip attığın kişinin adını yaz

Gokhanbey21

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Reis ben kendi kimligimi Cekip attim 3 gun once incelicez dediler daha geri donus yapmadilar suan kendi kimligimi degilde bende daha buyuk birinin kimligini atarsam bugun acilirmi Ama 2 kimlik atmam olucak ikiside farki kimlik atmis olucam kabul ederlermi

Reaksiyon puanı
2
Kabul ediyorlar bende öyle yaptım bugün açılır büyük ihtimalle

ve bir de e mail kısmına farklı bir e mail yaz

Kesin açılıyor benim öyle açıldı

Bende burdaki arkadaşların yorumlarını okuyarak yaptım hepsi aynı şekil ilk kendi kimliklerini atmış daha sonra da büyük aileden birisinin atmış

Gokhanbey21

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Kabul ediyorlar bende öyle yaptım bugün açılır büyük ihtimalle

ve bir de e mail kısmına farklı bir e mail yaz

Kesin açılıyor benim öyle açıldı
Tm reis denicem Eyw Senide yordum acilirsa Dua edicem sana

Ayhan08

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Benim de kilitli fakat kimlik atma kısmı falan gelmiyor gelse atıcam

Reaksiyon puanı
2
hesabına girdi yapınca hesabın kilitli diye bir şey çıkıyor orada açıklamadan sonra mavi renkle forum yazıyor olması gerek