Beyler aynı sınıftan bir kızla çıkmak ??

Bu konuyu okuyanlar

Reaksiyon puanı
119
kaç yaşına gelmişsin bu düşünceler lise 4 üni 1 gibi bitmesi lazımdı açıl gitsin. sonuç ne oldu

Vieenx

Asistan
Reaksiyon puanı
21
beyler şimdi ben üniversite 3.sınıfa geçtim sınıfta bir kız var bitiyorum ona ama hala söyleyemedim.instagram'dan takiplesiyoruz sadece şimdi bana tecrübeli arkadaslar bir akıl verssin aynı sınıftan biriyle çıkmak sizce ne kadar iyi veya kötü olabilir.yaa ayrılık sonrasını düsünmüyorum :D hele bir kızla cıkalımda ondan sonra onuda düsünürüz.

bence aynı sınıftan biriyle çıkmak büyük bir hata benim daha önce dilim yandı

mervee89

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
abi kızı seviyomm ölüyom bitiyom ama işte sıkıntı su ki acaba her gün birlikte olmamız sıkıntı olur mu onu bilmiyom ve sürekli yan yana olacaz bu sefer de kötü olurum diye korkuyom.

Kendinden emin değilken bence bu işe adım atma, sevdiğini sanıp bir hoşlantı da yaşıyor olabilirsin

tuttumseni

Asistan
Reaksiyon puanı
47
Kendinden emin değilken bence bu işe adım atma, sevdiğini sanıp bir hoşlantı da yaşıyor olabilirsin
bitti gözümde artık zaten iyikide olmamış diyorum zaten mesajıma bile cevap vermedi zaten instgramda bir oğlan fotosunu gördüm yani kız boş değilmiş

torben

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Hepimiz insanız çok şaşırılacak bir durum değil bu aşk sonuçta nerde nasıl geleceğini bilemezsiniz :)

Muzikdeliisi

Asistan
Reaksiyon puanı
103
[QUOTsiniftan biriyle yok be .ama pisman olmamak icin itiraf et

Semih10

Doçent
Reaksiyon puanı
840
İlk önce WhatsApp dan yaz ben ilk ders notu bahanesiyle yazdım (numarası var herhalde) bir kaç gün sonra tekrar derse gitmedim o günün notlarını istedim ertesi gün okula gittim yanına gidip naber vs dedim sonra sen bana ders notlarını attın bende sana kahve ısmarlayayım dedim kantınde kahve içtik derken hoşlandığı şeyleri öğrendim hergün düzenli yürüyüş yaptığını güzergahı vs öğrendim mesaj attım birlikte yürüyelim mi diye cevap olumluydu. Ondan sonra ben sabahları kantınde sürekli kahve içerim. Kulaklık takılı müzik dinliyorum bana kahve almış yanıma geldi. Ondan sonra sürekli birlikteyiz artık

Muzikdeliisi

Asistan
Reaksiyon puanı
103
İlk önce WhatsApp dan yaz ben ilk ders notu bahanesiyle yazdım (numarası var herhalde) bir kaç gün sonra tekrar derse gitmedim o günün notlarını istedim ertesi gün okula gittim yanına gidip naber vs dedim sonra sen bana ders notlarını attın bende sana kahve ısmarlayayım dedim kantınde kahve içtik derken hoşlandığı şeyleri öğrendim hergün düzenli yürüyüş yaptığını güzergahı vs öğrendim mesaj attım birlikte yürüyelim mi diye cevap olumluydu. Ondan sonra ben sabahları kantınde sürekli kahve içerim. Kulaklık takılı müzik dinliyorum bana kahve almış yanıma geldi. Ondan sonra sürekli birlikteyiz artık
Ne guzel ?

Samet UCA

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,912
Güzelmiş :))

lutfuhoca

Asistan
Reaksiyon puanı
45
bitti gözümde artık zaten iyikide olmamış diyorum zaten mesajıma bile cevap vermedi zaten instgramda bir oğlan fotosunu gördüm yani kız boş değilmiş

İyikide olmamış kardeşim. Aynı sınıftan aynı iş yerinden kısaca dip dibe olacağınız hiç bir ortamdan olmaz.

Reaksiyon puanı
2,554
İyikide olmamış kardeşim. Aynı sınıftan aynı iş yerinden kısaca dip dibe olacağınız hiç bir ortamdan olmaz.
Zaten benim hiç olmayacağına inancım tam fakat merak ediyorum aynı ortamdan neden olmamalı bunu yazmanızdaki sebep nedir sadece merak ettim

kmurat

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,709
Genelde iş yeride tanışılır ve evlenilir. (aracı usülü tanışılmamışsa) Bizim işyeride hep erkek var. Ben de ondan ötürü birini bulamadım.

HÜDHÜD

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,555
Genelde iş yeride tanışılır ve evlenilir. (aracı usülü tanışılmamışsa) Bizim işyeride hep erkek var. Ben de ondan ötürü birini bulamadım.
Üniversite daha çok etkili oluyor hatta lise zamanları bile bir etken. Ama gençlik çağlarında evlilik yerine başka şeyleri daha çok düşünmekten dolayı akıl işe başlayınca başa geliyor :) Hiç bir işi zamanından sonraya bırakmamak gerekiyor. Burası öğüt kısmıydı ve öğüt veren çok olur ama action =0 ise sonuç hüsran olabilmekte :D

Semih10

Doçent
Reaksiyon puanı
840
1 yıl olmadan ayrıldık şimdi birbirimizin yüzüne bile bakmıyoruz birbirimizi çok kırdık demem o ki aynı sınıftan kız arkadaş edinmeyin sınıfa giresim dahi gelmiyor ama mecbur son senem katlanacağım artık ☹

tuttumseni

Asistan
Reaksiyon puanı
47
1 yıl olmadan ayrıldık şimdi birbirimizin yüzüne bile bakmıyoruz birbirimizi çok kırdık demem o ki aynı sınıftan kız arkadaş edinmeyin sınıfa giresim dahi gelmiyor ama mecbur son senem katlanacağım artık ☹
Cok uzun zaman sonra soruya bakayim dedim üzüldüm bee kardesim yazdiklarini okuyunca cok hosuma gitmisti.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Beyler uzun zaman sonra edit geldi ama güzel bir edit değil bir zamanlar o kıza aklim gidiyordu bu nasil güzellik diye ama simdi gözümde bile yok üni 4.sinift olduk ama ben teknisyen oldum tarih bölümü okuyordum 3.sinifta biraktim memur oldum.Allah hayırlısını versin arada edit yapacam böyle hayat devam ediyor diyeceğim o ki bir zamanlar gözümde büyümüş hersey.

Son mesajlar