Söyle Rahatla

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

spybot

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
629
chrome kullananlar bu sürüm demi 73.0.3683.86 ?

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,121
aynen...
69464

M

Murat Burç

SDN Okuru
Basit bir ultrason sonucunu yorumlamak için bana 2.30a kadar bekleyin diyor
Şaka gibi memleket
Allah kimseyi böyle doktorlara düşürmesin.

BlackTSix

Asistan
Reaksiyon puanı
122
Kusacağim artik ya / ay başi raporu.. Ay başi raporu.. Ay başi raporu.. Ay başi raporu!!

69487

Reaksiyon puanı
2,554
Nerde çalışıyorsanız şükredin muhtemelen hepsi bimden iyidir genel olarak marketler en lanet iş alanlarıdır.Bimde deneme sürecindeyim şuan 1 aydan biraz fazla oldu deneme süreci normalde 3 ay ama kendim çıkacağım.Asgari ücretin üstünde veriyorlar güya ama yemek parası yol parası kasa açığı derken yine asgari ücrete denk geliyor hatta altına iniyor.Akşama kadar tabiri caizse eşek gibi çalışıyorum eve gidince yemek bile yemeden uyurum ona rağmen benim hiçbişi yapmadığımı söylüyorlar.Dün adam gelmiş diyor mağazayı tek başıma açtım yani beni yok sayıyor halbuki ben kasaya bakıyordum.Aman diyim iş arayanlar gerekirse sokakta su satın limon satın ama sakın ha marketlerden uzak durun bir tavsiye olsun buda?

FlexsNutella

Doçent
Reaksiyon puanı
424
SGK da stajyerim ve buradaki şeflerim okuyun bizim gibi olmayın diyorlar ne olalım cumhur başkanımı olalım annelerimiz babalarımızda diyor ki okuyun memur olun sonra Türkiye neden gelişmiyor ?

M

Murat Burç

SDN Okuru
Hala hile yapılmış deniyor ya
Tabi canım ak partinin oyu çalınacak ve ak partinin gözlemci ordusu buna izin verecek.
Bu işe kalkışan adam ve 7 sülalesi 15 dakika içinde fetöcü, vatan haini ve terörist ilan edilir. Öyle sağlam seçim güvenliği var ki bu sandıkta hile yapılması imkan dahilinde değil.

spybot

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
629
Ankara da deprem oldu sallandık .:)

FlexsNutella

Doçent
Reaksiyon puanı
424
Bi biz sallanmadık yeter lan bizede gelsin deprem okullar tatil olsun buradan Ankara ya sesleniyorum ben amerikanın presint preziniyim haddini bil buryada deprem yap!!!

BlackTSix

Asistan
Reaksiyon puanı
122
Nerde çalışıyorsanız şükredin muhtemelen hepsi bimden iyidir genel olarak marketler en lanet iş alanlarıdır.Bimde deneme sürecindeyim şuan 1 aydan biraz fazla oldu deneme süreci normalde 3 ay ama kendim çıkacağım.Asgari ücretin üstünde veriyorlar güya ama yemek parası yol parası kasa açığı derken yine asgari ücrete denk geliyor hatta altına iniyor.Akşama kadar tabiri caizse eşek gibi çalışıyorum eve gidince yemek bile yemeden uyurum ona rağmen benim hiçbişi yapmadığımı söylüyorlar.Dün adam gelmiş diyor mağazayı tek başıma açtım yani beni yok sayıyor halbuki ben kasaya bakıyordum.Aman diyim iş arayanlar gerekirse sokakta su satın limon satın ama sakın ha marketlerden uzak durun bir tavsiye olsun buda?

Merhaba,

Hayat bu her zaman dört dörtlük olmuyor. Umarım umduğun işe en kısa süre içerisinde kavuşursun..

Söylemek isterim ki "Herkesin derdi kendine." Ben Microsoft'da çalışıyorum. 6 yıldır buradayım. Bir düzenim yok X ay Amerika, X ay Türkiye deyim. Evet harika şartları var, ücret olarak dolgun fakat bu değil mesele. Kurulu bir düzenim halen yok. Gıpta edilecek bir şey değil. Yaptığım işi seviyorum ama istemediğim şartlar var. Bu beni rahatsız ediyor. Yükselme sürecinde olduğum için de elim kolum bağlı, sesimi çıkaramıyorum. Hepimiz için hayırlısı :)

FlexsNutella

Doçent
Reaksiyon puanı
424
Söylemek isterim ki "Herkesin derdi kendine." Ben Microsoft'da çalışıyorum. 6 yıldır buradayım. Bir düzenim yok X ay Amerika, X ay Türkiye deyim. Evet harika şartları var, ücret olarak dolgun fakat bu değil mesele. Kurulu bir düzenim halen yok. Gıpta edilecek bir şey değil. Yaptığım işi seviyorum ama istemediğim şartlar var. Bu beni rahatsız ediyor. Yükselme sürecinde olduğum için de elim kolum bağlı, sesimi çıkaramıyorum. Hepimiz için hayırlısı :)
İstemiyorsan işini ben alabilirim cidden :D çok dertlisin seni anlıyorum sal bana az rahatla tatil yap 50 yıl sonra geri veririm.

SENLE ÇOK CİDDİ KONUŞMAM LAZIM BU KONUYLA ALAKALI DEĞİL BAŞKA BİR KONU VAR HEMEN ÖZEL SOHBET AÇALIM!!!

vedat_1966

Asistan
Reaksiyon puanı
79
Hepimiz herşeyden şikayetciyiz. Devlet memurundan, esnaftan, öğrenciden yada işsiz olandan. Şikayet edenler sanki bilmediğimiz bir dünyada yaşıyorlar.

"Bu gün git yarın gel" diyen devlet memuruna başka bir memur "yarın gel" deyince kıyamet kopuyor.

Öğrencisinden şikayet eden öğretmen hiç öğrenci olmadı sanki.

Sabır, şükür, alçak gönüllülük, empati, saygı, sevgi hayatımızdan uzaklaşmış yerini bencillik, ukalalık, kibir almış.

İnsan olan ve olmaya çalışan herkese selamlar.

Reaksiyon puanı
2,554
Merhaba,

Hayat bu her zaman dört dörtlük olmuyor. Umarım umduğun işe en kısa süre içerisinde kavuşursun..

İyi dileklerin için teşekkür ederim.Zaten deneme süreci ve almayacaklar ama işin güzel bir tarafı var bundan daha kötü iş yok çünkü artık nereye gitsem bu günlerim aklıma gelir şükrederim herhalde ?

kmurat

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,709
Sen Sanaii de bir Oto tamirhanesinde çıraklık yapmamışsın. İnşaat'ta tuğla taşımamışsın. Tuğla Fabrikasında Kamyon yüklememişsin. Fındık bahçesinde Fındık toplamamışsın. Seninkisi avare kalmaktan sıkılmak. Ordu'da Fındık bahçelerini temizlemeye eleman bulamıyorlar. Git oralara biraz ufkun açılsın. (Günlük 100,- Tl + öğlen yemeği veriyorlar)

Reaksiyon puanı
2,554
Sen Sanaii de bir Oto tamirhanesinde çıraklık yapmamışsın. İnşaat'ta tuğla taşımamışsın. Tuğla Fabrikasında Kamyon yüklememişsin. Fındık bahçesinde Fındık toplamamışsın. Seninkisi avare kalmaktan sıkılmak. Ordu'da Fındık bahçelerini temizlemeye eleman bulamıyorlar. Git oralara biraz ufkun açılsın. (Günlük 100,- Tl + öğlen yemeği veriyorlar)
Hocam güzel demişsin de ben hani zaten onları yapamayacağım için onları saymadım ama yapabileceğim işler arasında en zoru bence bim bugün ilk defa full çalıştım 13 saat bir ara dünyadan göçtüm sanki sanki yörüngeden çıktım ?

kmurat

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,709
Pazarlama da ve Hizmet sektöründe işler dengesiz yürür. Herkes tatil yaparken, senin saatin belli olmaz. Herkes çalışırken senin canın sıkılır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...