Yeni ekran kartı aldıktan sonra oyunların açılmama problemi

Bu konuyu okuyanlar

insanimsi

Müdavim
Reaksiyon puanı
450
Son bir deneme (garanti olmaz :D) c++ dosyalarını kurdun mu:D

seftali2780

Asistan
Reaksiyon puanı
30
ne diceğimi bilemedim, her şeyi deniyoruz, olmuyor... Benim eski laptop bile bu kadar uğraştırmamıştı. sen yine de servise gönder sorun çıkıyorsa, belki ücretsiz değişim yaparlar ya da gerçekten bozuk çıkar da daha iyisini yollarlar... :)
Sorun vga kullandıgımdan olabilirmi bi bilgisayarcıya gittim o öyle söyledi dvı dönüştürücü verdi ama bu sefer de dvi cıkısından görüntü alamıyorum monitor eski PHILIPS

HÜDHÜD

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,555
Sorun vga kullandıgımdan olabilirmi bi bilgisayarcıya gittim o öyle söyledi dvı dönüştürücü verdi ama bu sefer de dvi cıkısından görüntü alamıyorum monitor eski PHILIPS
Sanmıyorum... Hiç öyle bir sorunla karşılaşmadım açıkçası.

seftali2780

Asistan
Reaksiyon puanı
30
Sanmıyorum... Hiç öyle bir sorunla karşılaşmadım açıkçası.
vga kullandığımdan oluyor bence monitörüm eski monitör dx3 hatasını da monitör yüzüne veriyor galiba her oyunda olsa ekran kartı sorunlu derdim ama simcity indirdim sorunsuz çalıştırdı ekran giderken cizik cizik olup gidiyo adam da dvı kullan dedi vga yüzüne dedi ekran kartı yeni nesil ekran kartı dedi bu sefer de vga dan görüntü alamıyorum

HÜDHÜD

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,555
ekran çözünürlüğünü düşür veya ekran tazeleme frekansını düşür... belki çalışır öyle.

seftali2780

Asistan
Reaksiyon puanı
30

seftali2780

Asistan
Reaksiyon puanı
30
ekran çözünürlüğünü düşür veya ekran tazeleme frekansını düşür... belki çalışır öyle.
Bu hatanın nerden olduğunu bulmak için bilgisayar mavi ekran verirken resetlenmesin diye ayarladım mavi ekrandakileri anlamazsan buraya atsam siz anlayabilirmisiniz?