Ekran kartı değisimden sonra oyunlarda yer yer siyah olma

Bu konuyu okuyanlar

seftali2780

Asistan
Reaksiyon puanı
30
Diğer oyunlarda sorunsuz çalışıyorsa sıkıntı yok, zaten bu pubg oyunu genel manada çok sorunlu bi oyunmuş.... öle duymuştum. optimizasyon sorunları varmış...
driver oyun kapandıktan sonra bilinmeyen bi hatadan sonra watman ayarları eski haline getirildi bildirimi veriyor

seftali2780

Asistan
Reaksiyon puanı
30

Ekli dosyalar

• ssdsız.png
    ssdsız.png
    215.3 KB · Görüntüleme: 564

seftali2780

Asistan
Reaksiyon puanı
30
bilgisayar hiç bir oyunu açmıyo oyunun ara yüzünden oyuna girince takılıyo ekran gidip geliyo sonra donuyo
Diğer oyunlarda sorunsuz çalışıyorsa sıkıntı yok, zaten bu pubg oyunu genel manada çok sorunlu bi oyunmuş.... öle duymuştum. optimizasyon sorunları varmış...

HÜDHÜD

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,555
Temiz format atmanız iyi olur, çakışmalar var belli ki...

seftali2780

Asistan
Reaksiyon puanı
30

Konu ile ilgili yeni konu açtım abi detaylı şekilde bilgi verdim yardımcı olursan sevinirim.

seftali2780

Asistan
Reaksiyon puanı
30
işlemcim ekran kartıma darboğaz yapıyo olabilir mi ? yüksek grafikli oyunlarda tam verimli çalışmıyor ekran kartım çünkü bi problem olsa bütün oyunlarda sorun olur ama denemek için zula yı indirdim fazla sistem ve grafik gerektirmeyen oyunu full grafiğe yükselttim sorunsuz takılmadan çalıştı ama pubg de oyunun kapanması yer yer siyah olması ekranın birbirine girmesi gibi şeyler yaşıyorum işlemcim amd phenom ii x4 965 eski bi işlemci ekran kartım da çok yeni bi ekran kartı önceki ekran kartımda eskiydi bi sorun o yüzden cıkmıyordu oyuna girince işlemci sıcaklığım 60 dereceye kadar görüyor