Samsung Galaxy S8 ve S8 Plus Kullananlar Kulübü

Bu konuyu okuyanlar

hmk_58

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
yenı guncelleme sonrası oyunlar tam ekran yapılmıyor sanırım. bu kötü olmuş. yapabılen var mı tam ekran.

cimbomlu52

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
kişilerde sık kullanılanlar kısmı nasıl kaldırılır?siliyorum tekrar birileri geliyor.

birde gruplar var ben bunları görmek istemiyorum.

edit :kendi kendime buldum :) kişiler-3 nokta-çark işareti-sık iletişim kurulanlar

yavuz2424

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Bence faydalı sık iletişim kurduğum kişi her defasında rehberden bulacağıma bir tıkla aramak daha kolay

salimvrgn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Yukarıdaki bildirim menüsünden güvenli klasör açma kapatma tuşunu nasıl kaldırırız?

Yktrnslv

Doçent
Reaksiyon puanı
141
Yukarıdaki bildirim menüsünden güvenli klasör açma kapatma tuşunu nasıl kaldırırız?
Hocam bildirim panelini indirin, sağ üst kısımda üç noktaya dokunun, çıkan listede 'tuş sırası'na girip istemediğiniz kısayola uzun basarak yukarıda çıkan gri alana taşıyın.

Royal99

Asistan
Reaksiyon puanı
25
Whatsap tan birini arayınca telefonun interneti kesiliyor ve wifiyi açıp kapatınca düzeliyor. Nedenini bilen var mı?

yavuz2424

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Wifi araması diye bir ayar bulamadım android pie sürümündeyim.
Screenshot_20190371-221059.JPEG

Drangleic

Müdavim
Reaksiyon puanı
263
Bir güncelleme ile wifi performansı bu kadar mı düşer arkadaş ya daha önce iyi çeken yerde şimdi zar zor görüyor.

cimbomlu52

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
mesajlardan spam ifadesi ekle bulamıyorum. nasıl ekleneceği konusunda bilgisi olan?

Yktrnslv

Doçent
Reaksiyon puanı
141
android 8 de vardı .9 da olmuyor. bilen yokmu yaa
Hocam pie'da o özellik yok ama bazı reklam mesajlarında doğrudan 'numarayı engelle' ifadesi çıkıyor, bazılarında da olmuyor; örneğin siyasi liderlerden vs gönderilen mesajları engelleyemedim ben ama vodafone'dan gelen bilgilendirme mesajlarında bile 'numarayı engelle' ibaresi çıkıyor.

cimbomlu52

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Hocam pie'da o özellik yok ama bazı reklam mesajlarında doğrudan 'numarayı engelle' ifadesi çıkıyor, bazılarında da olmuyor; örneğin siyasi liderlerden vs gönderilen mesajları engelleyemedim ben ama vodafone'dan gelen bilgilendirme mesajlarında bile 'numarayı engelle' ibaresi çıkıyor.
çok kötü oldu yaa .abuk subuk bur sürü mesaj geliyor.

yavuz2424

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Bunlarda operatör firmaların çok büyük suçu var telefon numara ları mızı ücret karşılığı satıyorlar yani paylaşıma açıyorlar

onurdoyuran

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaslar merhaba
Telefonum s8 plus 955u modeli. Amerikadan alinma tracfone cikisli. Ben bu telefonu rusyada ikinci el olarak aldim. Su anda rusyadayim. Sormak istedigim telefonun sim lock olup olmadigini ogrenmem. Su anda hem rus hemde turk karti ile kullaniyorum sorunsuz. Fakat ikicini el aldigim icin aldigim kisiden format atarak almadim. O bu konuuu bilmedigi icin. Yani aldigim kisiden onceki kisi acmis olabilir. Ben su anda format atmak istiyorum ama korkum su ki eger format dan sonra aktovasyon icin sim card isterse. O kariyerin sim karti yok. Simlock oldugunu ogrenebilirmiyim ve ya format atsam sorun olurmu aktivasyon sirasinda.
Tesekkurler simdiden

afurkann24

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Arkadaşlar S8 için portre modu linki var mı Pie güncellemesine uyumlu ?

BALAXIS

Asistan
Reaksiyon puanı
55
teşekkür ederim hocam peki ayarlarını vs nasıl yapacağım ?

ayar gerek yok indir direk kullan portre yaparken zoom istersen ayarlardan portre ayarlarından intial zoom acarsan zoom yapar.Diğer ayarlarla oynama bana sorarsan geliştiriciler ayarlamışlar bozulunca pembe falan cekiyor.

bonneval

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar yurt dışı cihaza imei atılan s8 Plus aldım.Ancak bugün custom binary blocked by frp lock hatası alıyorum. Odin ile stock rom atsam düzelir mi ? Ayrıca stock romdan sonra imei gider mi ?

Son düzenleme:

cagriozbkr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Arkadaşlar ortada ki yuvarlak çemberi nasıl kaldırabiliriz?
68967

Ekli dosyalar

• Screenshot_20190320-110430_Call.jpg
    Screenshot_20190320-110430_Call.jpg
    18.8 KB · Görüntüleme: 372

Yktrnslv

Doçent
Reaksiyon puanı
141
Arkadaşlar ortada ki yuvarlak çemberi nasıl kaldırabiliriz? Ekli dosyayı görüntüle 68967
Ana konu kısmına neonlu yazıyla konu açmak gerekecek bununla ilgili :)

O çemberi beğenmeyen çoğunluk içerisindesiniz hocam fakat maalesef onu kaldırmanın bir yolu yok. Yapılabilecek en iyi şey kişi fotoğrafı atamak ama bu bütün rehber için biraz yorucu olacaktır..

04İbrahim04

Asistan
Reaksiyon puanı
67
Arkadaşlar pubg oyununda neden hdr seçeneği seçilmiyor çok yakında bu özellik cihazınızda olacak yazıyor oyun çıktıgından beri

Son mesajlar