Note 9 512 gb vs s10+ 128 gb vs huawei mate 20 pro

Bu konuyu okuyanlar

vladimir7

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Öncelikle merhaba arkadaşlar. Bu ay içinde yeni bir telefon alacağım da Note 9 512 gb , s10+ 128 gb ve huawei mate 20 pro arasında gidip geliyorum. Bu üç telefonun fiyatları hemen hemen aynı ama birbirlerine karşı farklı üstünlükleri var gibi. Siz olsaydınız bunlar arasından hangi sebepten dolayı hangi telefonu alırdınız? Şimdilik note 9 gibi düşünüyorum kalemden dolayı ama diğer iki telefonda da işlemci üstünlüğü var. İşlemci ve kalem arasında gidip geliyorum. Cidden fikirlerinizi almak isterim teşekkürler.

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,299
Öncelikle merhaba arkadaşlar. Bu ay içinde yeni bir telefon alacağım da Note 9 512 gb , s10+ 128 gb ve huawei mate 20 pro arasında gidip geliyorum. Bu üç telefonun fiyatları hemen hemen aynı ama birbirlerine karşı farklı üstünlükleri var gibi. Siz olsaydınız bunlar arasından hangi sebepten dolayı hangi telefonu alırdınız? Şimdilik note 9 gibi düşünüyorum kalemden dolayı ama diğer iki telefonda da işlemci üstünlüğü var. İşlemci ve kalem arasında gidip geliyorum. Cidden fikirlerinizi almak isterim teşekkürler.
Galaxy S10+ daha mantıklı tercih olur. Telefon daha güncel android sürümüne sahip. Üreticisi bakımından daha gözde ilgi gösterilen bu modelini tavsiye ederim. Kalem meraklısıysanız 4-5 ay içinde Note 10 gelecek bekleyebilirseniz bekleyin derim. :)

stinghardyzz

Müdavim
Reaksiyon puanı
747
s10 plus öneririm bu üçlü arasında en iyi ekrana en iyi tasarıma bence gündüz çekimleri konusunda en iyisi olarak düşünüyorum

vladimir7

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
cevaplarınız için çok teşekkür ediyorum s10 plus alacağım gibi. sizden sonra incelemelerini falan tekrar izledim cidden note 9 ile arasında bariz fark var kalem falan da kurtarmaz yani :D note 10 bekleyeyim desem 10 bin lira olur o da alamam yani en iyisi s10+ :)

stinghardyzz

Müdavim
Reaksiyon puanı
747
cevaplarınız için çok teşekkür ediyorum s10 plus alacağım gibi. sizden sonra incelemelerini falan tekrar izledim cidden note 9 ile arasında bariz fark var kalem falan da kurtarmaz yani :D note 10 bekleyeyim desem 10 bin lira olur o da alamam yani en iyisi s10+ :)
note 10 onla s10plus işlemcileri aynı olacak performansları birbirine benzer olacaktır kalem kullanmayacaksan note 10 beklemeyegerek yok s10plus çok iyi cihazdır.