AT&T'den izin aldım... Bir bakar mısınız?

Bu konuyu okuyanlar

halil007

Doçent
Reaksiyon puanı
124
Merhaba, evelki zamanda bir iPhone 2g cihazını almış idim. Lakin cihaz simkilitliydi. Teknik Servisin içine yüklediği yazılım ile kullanılabilir halde idi.
Geçen gün at&t'nin sitesinden bir talepte bulundum, simkilidi açma talebi. bugün kontrol ettiğimde onaylanmış olduğunu gördüm. İmdi iPhone'u silip yüklesem, yani cihazı sıfırlasam, bir mesele olur mu? 12 sene çıkmış bir cihazdan evet onayladık dediklerinde ben TURKCELL hattı ile cihazı aktif edebilir miyim?

A Patato

Asistan
Reaksiyon puanı
39
Merhaba, evelki zamanda bir iPhone 2g cihazını almış idim. Lakin cihaz simkilitliydi. Teknik Servisin içine yüklediği yazılım ile kullanılabilir halde idi.
Geçen gün at&t'nin sitesinden bir talepte bulundum, simkilidi açma talebi. bugün kontrol ettiğimde onaylanmış olduğunu gördüm. İmdi iPhone'u silip yüklesem, yani cihazı sıfırlasam, bir mesele olur mu? 12 sene çıkmış bir cihazdan evet onayladık dediklerinde ben TURKCELL hattı ile cihazı aktif edebilir miyim?
Sıfırlarsan blgilerin gitmez ama Apple kimliğinin olması lazım.

halil007

Doçent
Reaksiyon puanı
124
Sıfırlarsan blgilerin gitmez ama Apple kimliğinin olması lazım.
Mesele şu: Cihazı ilk aldığım vakit sıfırladığımda iTunes göstergesi çıktı. iTunes'a bağlayıp tekrar denedim; Simkartı geçersiz dedi. Şimdi Att açtık dedi. ben sıfırladığımda mesele çıkmadan kurulumu yapar mı, aktif olur mu?

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,121
sorun olmaz sorunlar bitti sorunsal bir sorun olmaz sorunsuz kullanırsın...

halil007

Doçent
Reaksiyon puanı
124
İŞE YARADI MESELE OLUŞMADI.