Bugün aşk gecesi

Bu konuyu okuyanlar

Furkan0223

Asistan
Reaksiyon puanı
153
Aşığım sana kalbime söz geçiremiyorum
Yıllardır içimde sakladım bu gerçeği
Su kalbim kaldı sana hasta ne yapayım
Uzun uzun gir gönlüme çıkma hiç
Neyleyim sensiz hayatı çünkü seviyorum seni çok

Tttunahan

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,014
Aşk maşk boş işler en azından ben dersimi aldım bidaha aşk meşk yok heleki üniversitede aşklar yalan dolan hepsi takılmalık...

Özgür Ç..

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,465
7ci sınıfdan beri sivgilim yok ben şuan lise 2deyim gerisini siz düşünün ??

Furkan0223

Asistan
Reaksiyon puanı
153
Son düzenleme:

DKN NZY

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,144
Aşk maşk boş işler en azından ben dersimi aldım bidaha aşk meşk yok heleki üniversitede aşklar yalan dolan hepsi takılmalık...
Kızlar üzüyor hep bizi

---- Mesajlar birleştirildi ----

Yalnız değilsin bide espri yapayım
Açken sen sen değilsin

Akşam havada aşk kokusu var hiç aşık oldun mu?
Sneakers açlığını yok et

Son düzenleme:

rumblefish

Asistan
Reaksiyon puanı
11
Aşk meşk gençlikte doğru kişiyle yaşanırsa güzel şeyler lakin şairin dediği bir söz vardır ;
Ulan oğlum, aşk için meşakkatli intihar metodları geliştirmeyi bırakın.
Uğruna öldükleriniz, size biryerleriyle gülüyor.

Tttunahan

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,014
Kızlar üzüyor hep bizi

Sneakers açlığını yok et
Onlara sorsan bütün erkekler şerefsiz tam 1 yıl boyunca her dakika onu sevdim gizli gizli sonra açıldım sevgilimden yeni ayrıldım kimseyle ilişki düşünmüyorum dedi 4 gün sonra sevgilisiyle tekrar barışmışlar bunlar Böyle işte dedikleriyle yaptıkları birbirini tutmuyo ama şu konuda içim rahat şuan ki sevgilisi benim onu sevdiğimin 10/1i kadar sevemez onu, gün gelince anlar değerimi ama iş işten geçmiş olur...

Furkan0223

Asistan
Reaksiyon puanı
153
Akşam sadece pubg var. Boşver aşkı.
Haklısın hayat devam ediyor

Değerli yorumlarınız için teşekkür ederim fakat benim durumum farklı kardeş sen 7.sınıftan beri sevgilin yok ben 25 yaşındayım daha hiçbir kızın eli elime değmedi fakat mutluyum neden dersen bundan sonra insanların umutlarıyla oynayacağıma sevgilim dediğim insan ile evleneceğim hayat bir şekilde devam etse de insanlar kalp kırmayı oyuncak haline getirmiş hadis Şerif derki; Kalp kırmak 10 kabeyi yıkmak gibidir. Fakat insanlar bunu bilsede önemsemiyor varsın sevgilim olmasın ama insanların umutlarıyla oynanmayacağını biliyorum söyleyeceklerim bu kadar benim gibi düşünen varsa yorumumu beğenebilir

Son düzenleme:

DKN NZY

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,144
Yalnız değilsin bide espri yapayım
Açken sen sen değilsin

Akşam havada aşk kokusu var hiç aşık oldun mu?
Snima
Onlara sorsan bütün erkekler şerefsiz tam 1 yıl boyunca her dakika onu sevdim gizli gizli sonra açıldım sevgilimden yeni ayrıldım kimseyle ilişki düşünmüyorum dedi 4 gün sonra sevgilisiyle tekrar barışmışlar bunlar Böyle işte dedikleriyle yaptıkları birbirini tutmuyo ama şu konuda içim rahat şuan ki sevgilisi benim onu sevdiğimin 10/1i kadar sevemez onu, gün gelince anlar değerimi ama iş işten geçmiş olur...
Malesef çok vicdansızlar bu konuda

DKN NZY

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,144
Haklısın hayat devam ediyor

Değerli yorumlarınız için teşekkür ederim fakat benim durumum farklı kardeş sen 7.sınıftan beri sevgilin yok ben 25 yaşındayım daha hiçbir kızın eli elime değmedi fakat mutluyum neden dersen bundan sonra insanların umutlarıyla oynayacağıma sevgilim dediğim insan ile evleneceğim hayat bir şekilde devam etse de insanlar kalp kırmayı oyuncak haline getirmiş hadis Şerif derki; Kalp kırmak 10 kabeyi yıkmak gibidir. Fakat insanlar bunu bilsede önemsemiyor varsın sevgilim olmasın ama insanların umutlarıyla oynanmayacağını biliyorum söyleyeceklerim bu kadar benim gibi düşünen varsa yorumumu beğenebilir
Sevgili olmayıncada olmaz be taş lamı evlenelim

Muzikdeliisi

Asistan
Reaksiyon puanı
103
Yok artık şimdiye kadar bi 17 tane falan değiştirirmen gerekliydi senin.

Üzmeyen not: yanlış anlama kız olarak bizim burdakiler öyle cinsiyet olarak karşılaştırıyorum ?
Boyumun uzin yada guzel olmam degil
Ayni kelimeri birine soylemek ,umit vermek,biri icin hic yoralamam 1 tane oldu hic demiyimde ondan sorna muzik siir yeterince tamamlayan seyler birinin olmasina ihtiyacim yok?

Artik her kiz boyle yuzunu degilde..kullaniyorlaar iiste kanka yaocak bisi yok basit ve aciz kisiler

Son düzenleme:

Furkan0223

Asistan
Reaksiyon puanı
153
Yani benim görüşüm şu;
Bir tane olsun ömür boyunca değer vereceğim beni anlabilen hoşgörülü saygılı ve efendi biri olsun
Ama şuan insanlar sadece konuşmak için sevgili oluyorlar ümit veriyorlar yazık sonrada hayal kırıklığı
Ben insanların ümidiyle oynayacağıma Yalnızlığı tercih ederim.
Yazdığınız görüş ve önerilerinize teşekkür ederim. Saygıdeğer sdn forum üyeleri

Muzikdeliisi

Asistan
Reaksiyon puanı
103
Yani benim görüşüm şu;
Bir tane olsun ömür boyunca değer vereceğim beni anlabilen hoşgörülü saygılı ve efendi biri olsun
Ama şuan insanlar sadece konuşmak için sevgili oluyorlar ümit veriyorlar yazık sonrada hayal kırıklığı
Diyorum ya takican kulakligi kapatican gozlerini sesker konusucak icindekileri???

DKN NZY

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,144
Yani benim görüşüm şu;
Katılıyorum adamsın tek olsun hep olsun,?