2 marka arasında kararsız kalma..

Bu konuyu okuyanlar

incsoft

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Philips 50PUS7303/62 modeli ve Samsung 49NU7100 modeli arasında kararsız kaldım arkadaşlar. Philips lerde Ambilight teknolojisinin ne gibi artıları ve eksileri var onuda bilmiyorum açıkcası. Bana en önemlisi görüntüsü ve smarttv de başarılı olması..

Bu konuda desteklerinize ihtiyacım vardır.

Teşekkürler..

Naber0

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Philips 50PUS7303/62 modeli ve Samsung 49NU7100 modeli arasında kararsız kaldım arkadaşlar. Philips lerde Ambilight teknolojisinin ne gibi artıları ve eksileri var onuda bilmiyorum açıkcası. Bana en önemlisi görüntüsü ve smarttv de başarılı olması..

Bu konuda desteklerinize ihtiyacım vardır.

Teşekkürler..
acaba 50pus7303 u gozle gordunuzmu? benim aklimda da o var.

konuda ise bence philips daha iyi hem android hemde amblight gibi ozellikler ilede one cikiyor.

philips android arayuzunu de döneminin en iyi cihazlarina ekler bu bilgiyide veriyim

incsoft

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
acaba 50pus7303 u gozle gordunuzmu? benim aklimda da o var.

konuda ise bence philips daha iyi hem android hemde amblight gibi ozellikler ilede one cikiyor.

philips android arayuzunu de döneminin en iyi cihazlarina ekler bu bilgiyide veriyim

Açıkcası görmedim arkadaşım sadece internetten baktım

Naber0

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
acikcasi cihazlar birbirine cok yakin. tek sey kaliteye kalmis. gidin ve cihazlari yerinde inceleyin bence. hem arayuzler hakkinda bilgi alırsınız hemde kalitesi iyi olani seçersiniz