Oyun için hangi internet paketini önerirsiniz?

Bu konuyu okuyanlar

umutuyar26

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Evet sorum bu oyun için yeni bir bilgisayar topladım ama internetime güvenmiyorum hangi paketi hangi tarifeyi önerirsiniz?

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,982
Aslında temel olay evininin ve bulunduğun çevrenin altyapı ve yoğunluğu ile alakalı. Misal bizim oturduğumuz ev yeni sayıldığı için altyapısı da görece yeni döşendi. 1000 mbps bile hız alabiliyoruz. O yüzden etrafımızda Turkcell kullananda Türknet kullananda Vodafone kullananda memnun. Önceden Superonline kullanıyorduk sonra Vodafone kullanmaya başladık ve ikisi arasında fark göremedim açıkçası ki bu da altyapı ile alakalı. Tavsiyem ilk önce Türknet ile görüşmen. Oturduğun şehre bağlı Millenicom var galiba. 85 TL'ye Vodafone 35 mbps sınırsız, 105 TL gibi bir fiyata da 50 mbps sınırsız paketleri önerebilirim.

umutuyar26

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Anladım peki evin altyapıdına hangi siteden filan bakabiliyoruz

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,982
Evin altyapı durumuna net olarak bakamazsın. Evin ve altyapının yeniliğine göre durumu değerlendirebilirsin. Türknet üzerinden evinin adresini girerek ne kadar hız alabildiğini öğrenebilirsin. Onun haricinde bir Vodafone bayisine giderek yine ne kadar hız alabildiğine bakabilirsin.