Bu konuyu okuyanlar

Reaksiyon puanı
142
The super değil. İzlemedim o 1 ay dairede kalan adamın filmini. Belki izlemişimdir, hatırlamıyorum. Herhangi bir oyuncuyu hatırlıyor musun?

alevka

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar herkese merhaba.. Aradığım filmi 2003-2004 civarı sanırım show tv de izlemiştim... Filmin ana konusu milenyum, yani 2000 yılına girişten önceki hadiseler... Milenyum kutlamaları için tüm insanların sokağa çıkması bekleniyor.. Tam bu sırada toplumun belli kesimi için çok önemli bir kanaat önderini öldürmeyi planlıyorlar... Tüm insanlar sokağa çıktığında bu olayı gerçekleştirip, halk ayaklanması planlanıyor... Filmde oynayan erkek oyunculardan birisi sevgilisinden ayrılmış... Kadın ise başka biri ile birlikte ve birlikte olduğu adamın mekanında sahneye çıkıyor..... Hatırlayabildiklerim bu kadar, yardımcı olursanız çok sevinirim...

nshdk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
iyi geceler arkadaşlar bende bir film arıyorum uzun zaman önce izlemiştim konusu şöyle;
bir grup kız arkadaş mezuniyet balosu gecesi zilzurna sarhoş olup arabalarına atlayıp yola çıkıyorlar ve bir dilenciye çarpıyorlar daha sonra dilencinin başında öldü mü ölmedi mi derken ölmüş olduğuna karar verip hayatımıza devam etmemiz lazım bu dilenci için mi kendimizi yakalım vs diye amerikanvari düşüncelerle olay yerinden kaçıyorlar daha sonra sürekli garip olaylar yaşıyorlar halisülasyonlar görüyorlar bunalıma giriyorlar ve tek tek intihar edip ölüyorlar. Filmdeki karakterlerden biri rekor sahibi bir sporcu havuzda parande falan atıp atlıyordu, biri galiba pilotluk vs kazanmıştı birisi de tıp alanında yükseliyordu filan böyle bi filmdi bir türlü bulamadım varsa aranızda cai fbi gibi çalışan arkadaşlar bi zahmet el atın cenazeyi kaldıralım :D hayırlı geceler.

grezimonk

Müdavim
Reaksiyon puanı
261
iyi geceler arkadaşlar bende bir film arıyorum uzun zaman önce izlemiştim konusu şöyle;
bir grup kız arkadaş mezuniyet balosu gecesi zilzurna sarhoş olup arabalarına atlayıp yola çıkıyorlar ve bir dilenciye çarpıyorlar daha sonra dilencinin başında öldü mü ölmedi mi derken ölmüş olduğuna karar verip hayatımıza devam etmemiz lazım bu dilenci için mi kendimizi yakalım vs diye amerikanvari düşüncelerle olay yerinden kaçıyorlar daha sonra sürekli garip olaylar yaşıyorlar halisülasyonlar görüyorlar bunalıma giriyorlar ve tek tek intihar edip ölüyorlar. Filmdeki karakterlerden biri rekor sahibi bir sporcu havuzda parande falan atıp atlıyordu, biri galiba pilotluk vs kazanmıştı birisi de tıp alanında yükseliyordu filan böyle bi filmdi bir türlü bulamadım varsa aranızda cai fbi gibi çalışan arkadaşlar bi zahmet el atın cenazeyi kaldıralım :D hayırlı geceler.
220px-I_Know_What_You_Did_Last_Summer.jpg

bu mu? 2. filmde vardı...

goldenpars8

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Ben 2 3 sene öncesine kadar bir film izlemiştim Filmde Hatırladıgım Kadarıyla Başrol The Rock'tı Ve Adamı parayla hapishaneye sokup bütün hapishanelerden kaçıyordu kaçamadıgı hapishane yoktu. En kısa Zamanda Filmi bulup yazarsanız Çok sevinirim :)

lesvos

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
merhaba, uzun zaman önce izlediğim bir filmi arıyorum. Avrupa ülkesindeki evinden donanma gemisine gizlice binerek ABD'ye giden bir genç kadının öyküsü.... Yolda gizlendiği açığa çıkıyor ve gemideki kim bilir hangi askerden hamile kalıyor. İndiği yerde gemideki bir subayla karşılaşıp ilişki yaşıyor ve bu arada hamileliği bitip sakat bir bebek doğuruyor. İlişkide olduğu adamın ailesinin yanında koruma altına alınıp tahammül edebildiği kadar barınıyor bir süre ama ayrılıyor yanlarından. Oğlu cüce, edebiyata düşkün ve eski sevgilisiyle dostluk kuruyorlar. Bir teleskop hediye ediyor adam cüce çocuğa... Büyüyünce kadının cüce oğlu ve adamın kızı dostluk geliştiriyorlar. (Hatırladıklarım bunlar filme dair...2000 li yıllarda cine5 ya da parliament gece kuşağında izlemiştim)

Sevilhan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ben 85 dogumluyum, benim de foruma girmeme sebep olan film buydu. Goruyorum ki bir cevap yazilmamis malesef benim de ekleyebilecegim fazla birsey yok. Sadece; elleri ve ayaklari motor tekerlegi idi.

duygucebel

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar merhaba
Uzun zamandır bir film arıyorum umarım yardımcı olursunuz.
Filmde hatırladığım tek görüntü bir kadının ormanın içindeki bir hayvan yada canavarın o köy yada topluluktaki insanların isimlerini taklit ettiğini ve bu taklit sayesinde insanların oraya gidip kaybolduğunu anlatıyordu. Hatta kadın en son giden aliydi ali ali diye sesleniyor ormandaki yaratık o yüzden burda kimse ismiyle çağrılmaz diyordu umarım yardım edersiniz.

kedikahve

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
merhabalar, bir çok kişi gibi çok eskiden izlediğim filmlerin çoğunu hatırlayamıyorum ancak arda aklıma takılıyor ve bakmak istiyorum. çok aradım ancak bulamadım.
filmin konusu şöyleydi ; iki kız kardeş vardı psişik güçlere sahiplerdi yanlış hatırlamıyorsam metafizikle uğraşıyorlardı ve babası simya ile uğraşıyordu sanırım ancak annelleri ve babaları ölmüş, asosyallerdi, eve bi kardeş erkek arkadaşını getiriyor ona da bir takım güçlerini gösteriyorlar çocuk şaşırıyor birazda korkuyor, kaçıyor diye hatırlıyorum ama emin değilim bağları kopmuyor diye hatırlıyorum. diğer kardeş en sonunda bi tablo yapıyor göz çiziyor. bu çizdiği göz sıradan değildi yangın felan çıkıyor diye hatırıyorum. diğer kız kardeş çıkartıyordu sanırım yangını böyle bir filmdi,

diğer filmde ablamla izlemiştik gece 12 den sonra verilmişti; bir köyün veya kasabanın erkekleri savaşa gidiyor ve geri gelmiyorlar köyde bir erkek kalıyor o da çok yaşlı bakirelerle alakalı bir filmdi her kız 18 yaşına basınca bu adamla öpüşmek hediyeleri oluyordu bu adam da ölünce köyden çıkmaya çalışıyorlar köyün çevresi mayınlarla çevrili her defasında birini seçip gönderiyorlar belli bir yere kadar gidip geri dönüyorlar.

bir diğer filmde; zamanda yolculuk yapmak için veya ışınlanmak için yanılmıyorsam bellerinin alt kısmında bir delik vardı kordon bayı gibi bir bağı oraya sokunca bir yerlere gidiyorlardı sonuna kadar izleyemedim yaşım küçüktü ailemde kapattı. arada bi kanallar gece yarısından sonra böyle değişik filmler verirdi oralardan biliyorum.

bulabilirseniz şimdiden teşekkürler gerçekten çok aradım son çare buraya yazdım. bu tarz değişik filmleri izlemeyi çok severim film önerisi de alabilirim.

Canturhan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba,

Bir film vardı.Filmde bir kız arkadaşıyla küçük bir kasabada barda yapılan müzik grubunun konserine gidiyordu ve gecenin sonunda yangın çıkıyordu.Daha sonra müzik grubundakiler kızları arabaya alıyordu.Kızların birisini şelalenin orda kurban ediyorlardı.Daha sonra kızı şelaleye atıyorlardı.Kız canlanıp tek tek peşlerine düşüyordu. Bu filmin ismi neydi?

kedikahve

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Merhaba,

Bir film vardı.Filmde bir kız arkadaşıyla küçük bir kasabada barda yapılan müzik grubunun konserine gidiyordu ve gecenin sonunda yangın çıkıyordu.Daha sonra müzik grubundakiler kızları arabaya alıyordu.Kızların birisini şelalenin orda kurban ediyorlardı.Daha sonra kızı şelaleye atıyorlardı.Kız canlanıp tek tek peşlerine düşüyordu. Bu filmin ismi neydi?

bu muydu acaba?

Ekli dosyalar

• 132052.jpg-c_215_290_x-f_jpg-q_x-xxyxx.jpg
    132052.jpg-c_215_290_x-f_jpg-q_x-xxyxx.jpg
    14.6 KB · Görüntüleme: 322

tamer_bey

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
herkese merhaba filmin konusunu kısaca özetleyeyim bir adam var otele gidiyor oda tutuyor ve odada tren yapıyor yanı oyuncak tren kuruyor kocaman adam sevıyor oyuncak trenı ınanın sadece bunu hatırlıyorum.hatırlayanda bu sekılde hatırlar zaten.yardımcı olursanız sevınırım.saygılarımla.

Kaya17

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Herkese öncelikle merhaba,benim aradığım filmi bulana gerçekten duacı olacağımı en başta belirtmek istiyorum.

Filmi 2000-2004 arasında seyrettim,korku filmiydi. Yanlış hatırlamıyorsam filmde en başta gölde boğulan bir kadın var. Sonrasında eve misafir gibi bir adam geliyor evde konaklamaya başlıyor ev sahibi 1 kadın 1 erkek bunlar kardeş olabilir,yabancı olabilir,eş olabilir. Misafir gelen arkadaş bir gece vakti evin dışında turlarken bir de ne görsün bu kadınla erkek işi pişiriyorlar. Filmin sonunda gelen misafir ise evi terk ediyor ve film de son buluyor.

Teşekkürler

N1K0T1N

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Merhaba,

Aradığın film "Kana Susadım (Jennifer%27s Body) filmi - Sinemalar.com" bu doğruysa veya değilse dönüş yaparsan sevinirim.

---- Mesajlar birleştirildi ----

merhabalar, bir çok kişi gibi çok eskiden izlediğim filmlerin çoğunu hatırlayamıyorum ancak arda aklıma takılıyor ve bakmak istiyorum. çok aradım ancak bulamadım.
filmin konusu şöyleydi ; iki kız kardeş vardı psişik güçlere sahiplerdi yanlış hatırlamıyorsam metafizikle uğraşıyorlardı ve babası simya ile uğraşıyordu sanırım ancak annelleri ve babaları ölmüş, asosyallerdi, eve bi kardeş erkek arkadaşını getiriyor ona da bir takım güçlerini gösteriyorlar çocuk şaşırıyor birazda korkuyor, kaçıyor diye hatırlıyorum ama emin değilim bağları kopmuyor diye hatırlıyorum. diğer kardeş en sonunda bi tablo yapıyor göz çiziyor. bu çizdiği göz sıradan değildi yangın felan çıkıyor diye hatırıyorum. diğer kız kardeş çıkartıyordu sanırım yangını böyle bir filmdi,

diğer filmde ablamla izlemiştik gece 12 den sonra verilmişti; bir köyün veya kasabanın erkekleri savaşa gidiyor ve geri gelmiyorlar köyde bir erkek kalıyor o da çok yaşlı bakirelerle alakalı bir filmdi her kız 18 yaşına basınca bu adamla öpüşmek hediyeleri oluyordu bu adam da ölünce köyden çıkmaya çalışıyorlar köyün çevresi mayınlarla çevrili her defasında birini seçip gönderiyorlar belli bir yere kadar gidip geri dönüyorlar.

bir diğer filmde; zamanda yolculuk yapmak için veya ışınlanmak için yanılmıyorsam bellerinin alt kısmında bir delik vardı kordon bayı gibi bir bağı oraya sokunca bir yerlere gidiyorlardı sonuna kadar izleyemedim yaşım küçüktü ailemde kapattı. arada bi kanallar gece yarısından sonra böyle değişik filmler verirdi oralardan biliyorum.

bulabilirseniz şimdiden teşekkürler gerçekten çok aradım son çare buraya yazdım. bu tarz değişik filmleri izlemeyi çok severim film önerisi de alabilirim.
En son yazdığın film bu sanırım" Matrix (The Matrix) filmi - Sinemalar.com " doğruysa veya değilse dönüş yapar mısın.

Ben 2 3 sene öncesine kadar bir film izlemiştim Filmde Hatırladıgım Kadarıyla Başrol The Rock'tı Ve Adamı parayla hapishaneye sokup bütün hapishanelerden kaçıyordu kaçamadıgı hapishane yoktu. En kısa Zamanda Filmi bulup yazarsanız Çok sevinirim :)
Aradığın film "http://twiriock.com/sYl" bu doğruysa veya değilse dönüş yaparsan sevinirim.

Selamlar. Filmde böyle yarış arabaları falan vardı sanırım emin değilim böyle insanlar bir sahnede kargaşa halindeydi bu avmlerde olan yürüyen merdivenlerin en ucunda kadının biri sıkışmış vücudu falan yok olmuştu. Yarış filmiydi sanırım. Bu film yüzünden ne zaman yürüyen merdivenden geçsem içimde hep korku var bu sahne yüzünden. Ayrıca filmi izleyeli 5-6 yıl veya daha fazla oldu hatırlamıyorum tam.
Aradığın film "http://twiriock.com/t01" bu yarış filmi değil korku filmi doğruysa veya değilse dönüş yaparsan sevinirim.

Son düzenleme:

cefaz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
90 larda seyretmiştim
bi çocuğa (galib çocuk) yürek nakli gerekiyor donör buluyorlar adam hapishanede
Müebbet hapis cezası almış birisi anlaşıyorlar hastaneye gidince yolda kaçıyor
hatırladığım bu kadar
bilen olursa lütfen cevap bekliyorum
teşekkürler

Reybat

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar filmin en başında trende bir kız uyanıyodu hiçbirşey hatırlamıyodu sonra yanına bir erkek gelmişti ve benimle gel tarzı bişey demişti orasını tam hatırlamıyorum filmin ortalarında da yatılı okul gibi bir yerden kaçmaya çalışıyorlardı bulursanız çok sevinirim aklıma takıldı kaç haftadır bi ümitle buraya yazdım

arkadaşlar filmin en başında trende bir kız uyanıyodu hiçbirşey hatırlamıyodu sonra yanına bir erkek gelmişti ve benimle gel tarzı bişey demişti orasını tam hatırlamıyorum filmin ortalarında da yatılı okul gibi bir yerden kaçmaya çalışıyorlardı bulursanız çok sevinirim aklıma takıldı kaç haftadır bi ümitle buraya yazdım
eski bir film değildi bide büyük ihtimalle 2010dan sonradır

Son düzenleme:

Faruk97

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar bir filim vardı adam bir liste buluyordu listedeki tüm kadınlarla beraber oluyordu listenin sonundaki kadınla beraber olunca ölücegini sanıyordu filmin adını bilen varmı

cefaz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
90 larda seyretmiştim
bi çocuğa (galiba çocuk) yürek nakli gerekiyor donör buluyorlar adam hapishanede
Müebbet hapis cezası almış birisi anlaşıyorlar hastaneye gidince yolda kaçıyor
hatırladığım bu kadar
bilen olursa lütfen cevap bekliyorum
teşekkürler
filmden bir sahne de hatırladım
hapishanediki adam naylon poşetlere su doldurup spor yapıyordu

Reybat

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0

eski bir film değildi bide büyük ihtimalle 2010dan sonradır.tren değildi metroydu karıştırdım

N1K0T1N

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Yanlış oldu.

Son düzenleyen moderatör:

YeniNagual

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba,
Geçen aylarda bir fragman izledim.
Uzaylıya benzer 2 kişi devasa bir şelalenin yanına geldi. Sonra bedenleri parçalandı sanki hücrelerine bölündü ve suya karışıp aktı. insanlıktan önceki çağlar gibiydi. Sonra sanırım günümüze gelerek film devam etti.

Son yıllarda çekilmiş bir film olsa gerek
Bilen var mı?
Teşekkürler

Ankara34

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Dead Silence 1991 olabilir mi?
Ya bende bir film arıyorum yardımcı olur musunuz

Çok eski bir korku filmi bir grup genç dağ evine gider gençler teker teker oluyor nasıl kim öldürüyor göstermiyor çok net hatırladığım filmin sonu 2 kisi kurtulur evden büyük aynaya çıkıp aynayı kuyuya atıyorlar aynanın ufak bir parçası çocuğun ayakkabısının altına yapışıyor ama kimse fark etmiyor v film bitiyor yani döngü devam ediyor sanırım aynanın gücü öldürüyordu bu filmin ismi lazım bana bir türlü hatırlıyorum nette baktım bulamadim

Son düzenleme: