İnternet tavsiyesi

Bu konuyu okuyanlar

Efe Tekinkaya

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Merhaba 3 arkadaş yeni bir eve çıkmaya karar verdik eve internet bakıyoruz evde sadece 3 kişi olucaz ve genelde evde olduğumuz saatler de sürekli oyun oynuyoruz arada yayın da açıyoruz oyunlar da 3 kişi aynı anda yaklaşık 60-70 ping alabileceğimiz internet sağlayıcısı ve paketleri önerebilir misiniz?

Rebelle

Öğrenci
Reaksiyon puanı
11
Oturduğunuz yere göre altyapı sorgulatın, size en uygun fiyata en hızlı interneti veren firma ile anlaşın. Ben Superonline kullanıyorum, burada altyapısı olduğu için gayet yeterli ama arkadaşımın altyapısı kötü olduğu için aynı paketi kullanmamıza rağmen benim yarım kadar bir hıza sahip. Ayriyeten aklıma takıldı fotoğraftan dolayı biraz ön yargılı yaklaştım ama kaç yaşındasınız da eve çıkıyorsunuz?

Efe Tekinkaya

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Oturduğunuz yere göre altyapı sorgulatın, size en uygun fiyata en hızlı interneti veren firma ile anlaşın. Ben Superonline kullanıyorum, burada altyapısı olduğu için gayet yeterli ama arkadaşımın altyapısı kötü olduğu için aynı paketi kullanmamıza rağmen benim yarım kadar bir hıza sahip. Ayriyeten aklıma takıldı fotoğraftan dolayı biraz ön yargılı yaklaştım ama kaç yaşındasınız da eve çıkıyorsunuz?
Nereden sorulatabilirim?

xPhoenix06

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,186
Nereden sorulatabilirim?
Adresinizde superonline fiberi varsa ona geçmenizi öneririm. Yoksa Türknet'te alabileceğiniz hızı söyler misiniz? Attığım sitede ne kadar hız alabileceğiniz yazıyor.

Efe Tekinkaya

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Adresinizde superonline fiberi varsa ona geçmenizi öneririm. Yoksa Türknet'te alabileceğiniz hızı söyler misiniz? Attığım sitede ne kadar hız alabileceğiniz yazıyor.
Birinci linke baktım 76 Mbps gösterdi 2.link 75 gösteriyo ama aktif alt yapısı olmadığı için en fazla 35 Mbps vdsl verebiliyorlarmış.