Web sitesini mobile uyarlamada sorun alıyorum, çözmem gerek

Bu konuyu okuyanlar

gunebakanadem

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba arkadaşlar cümleten,

Bir web sitesi yapıyorum ama bildiğiniz üzere responsive olayları falan var , site pc de çalışıyor ama mobil tarafta site kayıyor, zaten işi bilen arkadaşlar sorunumun ne olduğunu anlayacaklardır.
Bu arada mesela galeri sayfasında kayma olmadığını fark ettim , özellikle anasayfa ve referanslar sayfalarında site kayıyor.

site : whatsgroups.net

Yardımlarınızı bekliyorum.

Reaksiyon puanı
142
Mobil hiç iyi değil. Wordpress ise başka bir tema kullanman daha iyi olur.

Reaksiyon puanı
142
Wordpress kullansan, böyle bir hatayı temandan dolayı alabilirsin, o bakımdan temanı değiştir dedim. Bunu da mı anlamadın? Belki mobil desteklemeyen bir temadır diye düşündüm. Mobilden girdiğim için sitenin kaynağına girip Wordpress mi değil mi diye bakamadım. Bu bakımdan ne kullandığını bilemedim. Hadi eyv.

gunebakanadem

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Wordpress kullansan, böyle bir hatayı temandan dolayı alabilirsin, o bakımdan temanı değiştir dedim. Bunu da mı anlamadın? Belki mobil desteklemeyen bir temadır diye düşündüm. Mobilden girdiğim için sitenin kaynağına girip Wordpress mi değil mi diye bakamadım. Bu bakımdan ne kullandığını bilemedim. Hadi eyv.
Yok tema normalde mobile uyumlu mesela galeri sayfasında böyle bir sorun yok, tamam sorun değil , iyi geceler

Web Kartalı

Asistan
Reaksiyon puanı
115
Responsive grid yapısı kullandığın halde mi böyle. Yoksa grid yapısı kullanmadın mı hiç. Css % mi bullanıyorsun genișliklerde.

Bende konuyu yeni gördüm mobilim, detaylı bakamıyorum.

gunebakanadem

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Responsive grid yapısı kullandığın halde mi böyle. Yoksa grid yapısı kullanmadın mı hiç. Css % mi bullanıyorsun genișliklerde.

Bende konuyu yeni gördüm mobilim, detaylı bakamıyorum.
evet hocam % ile belirliyorum, referansları düzelttim sayılır en azından denediğim sayfalarda :D ama bu seferde 2'şer dizmiyor alandaki resimleri -teker teker dizyor oysa ben ikişer ikişer insin istiyorum. mümkün müdür acaba bir inceleseniz mümkünse ?