Tab s4

Bu konuyu okuyanlar

dyatkc

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Arkadaşlar iyi akşamlar eğer bu tab s4 ü alırsam okul işlerimi görür mü,USB takılır mı ve beni uzun süre götürür mü sadece okul işlerim için slayt word vs işler için istiyorum.

Reaksiyon puanı
892
Arkadaşlar iyi akşamlar eğer bu tab s4 ü alırsam okul işlerimi görür mü,USB takılır mı ve beni uzun süre götürür mü sadece okul işlerim için slayt word vs işler için istiyorum.
O fiyata ipad pro tavsiye ederim.Çok daha iyi.Okul işlerini yapabilir rahat bi şekilde.Hatta daha fazlasını da:D

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,116
onun otg desteği yok ipad,iphone için lithing uyumlu usb bellekler var ama pahalı tab s4 alman daha mantıklı.

Jack1095

Doçent
Reaksiyon puanı
193
S4 derim usb ile ilgili işlerin varsa.

TheTruthHurts

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,139
O şeyler için işini görür. Beraber gelen dönüştürücü ile usb takılabiliyor. İpadde ise bunu ayrıca almak gerekiyor.

DKN NZY

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,144
Boşver Apple ı tab s4 al

dyatkc

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
peki tab s4 beni uzun süre götürür mü?

Tekno Need

Öğrenci
Reaksiyon puanı
33
Bende Daha Düşük Modeli Var Tab10.5 Beni 2-3 Yıldır Götürüyor Klavye Takılıyor Slayt fln Kolay Bir Şekilde Halledilebiliyor Ve Flashbellek Hiçbir Tablete Takılmıyor Ama Çif Taraflı Flashbellekler Var Kabloda Var Döüştürücü Var Bunlar Sayesinde Kolaylıkla Hallediliyor

dyatkc

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Uzun götürür derken nasıl? Daha detaylı söylersen sevinirim
Yani ben bilgisayarımı değiştirmek istiyordum fakat bilgisayarda yaptığım tek şey slayt yapmak film seyretmek falan yani oyun falan hiç oynamıyorum.Bu işlerimi yapabilecek ince hafif ve şarjı hemen hemen tüm günü çıkaran bir laptopa ihtiyacım vardı fakat bu özellikltekiler gerçekten çok pahalı.Tab s4 de bu ihtiyaçlarımı karşılayacak gibi görünüyor.Eğer ben bu tableti alırsam üniversite boyunca kullanmak istiyorum.Bu bakımda beni idare eder mi yani?

TheTruthHurts

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,139
Yani ben bilgisayarımı değiştirmek istiyordum fakat bilgisayarda yaptığım tek şey slayt yapmak film seyretmek falan yani oyun falan hiç oynamıyorum.Bu işlerimi yapabilecek ince hafif ve şarjı hemen hemen tüm günü çıkaran bir laptopa ihtiyacım vardı fakat bu özellikltekiler gerçekten çok pahalı.Tab s4 de bu ihtiyaçlarımı karşılayacak gibi görünüyor.Eğer ben bu tableti alırsam üniversite boyunca kullanmak istiyorum.Bu bakımda beni idare eder mi yani?
O zaman işini görür. Üniversite boyunca da rahat kullanırsın. Yalnız o tablet android q’dan sonra güncellemeyi almayı bırakacak ve q aldıktan bir yıl sonra da güvenlik güncelleme desteği kesilecek. Fakat bu seni durdurmasın. Nasıl olsa zaten slayt için kullanacakmışsın.

Performansı da önemsemesen bile gayet iyi. Oyun falan oynamayı düşünürsen iyi sonuçlar alırsın. Ekranı da mükemmel diyebilirim. Çok iyi film izlenir ondan.

Bataryası ise ipad proyla yarışamasa bile gayet iyi. Eğer daha fazla tasarruf yapmak istiyorsan siyah renkli arkaplan falan kullanabilirsin. Oled panele sahip olduğu için siyah renkte çok ama çok az batarya harcıyor.

dyatkc

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Konu dışına kaçacak biraz ama bilgisayar ve tablet arasında PowerPoint’te herhangi bir fark var mıdır acaba?