Facebook ve email hesabım çalındı

Bu konuyu okuyanlar

Loran Ay

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
facebook hesabımın şifresi , ona bağlı email ve ona bağlı instagram hesabım çalındı. bir yere kimlik fotoğrafımı vs . yollarsam(bir ara facebook'ta var idi) kurtarabilir miyim ? Veya ne yapmam gerekir ?

xPhoenix06

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,187
email hesabını kurtarma hesabından alabilirsin. İnstagram'ın ve facebook'un eposta'sı değişmişse onları alıp alamayacağını bilmiyorum.

Loran Ay

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
email hesabını kurtarma hesabından alabilirsin. İnstagram'ın ve facebook'un eposta'sı değişmişse onları alıp alamayacağını bilmiyorum.
kurtarma hesabı vs.. erişimim yok. fakat facebook'a veya outlook'a bu hesabın benim olduğunu kanıtlayabileceğim yolları bilmiyorum. Kimliğimi atarım diye düşündüm ama nereye göndereceğim bilmiyorum.

Thaei

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
E mailini kurtarmak için telefon numarası verdiysen telefonuna sifre sifirlama baglantisi kodu gonderebilirsin ve sifreni degistirebilirsin telefon degilde e posta verdiysen ikinci olarak ona ayni sekilde gonderebilirsin bu ikisinide yapma imkanin yoksa email yardim merkezine basvur sana ikinci kurtarma icin hangi e postayi verdigini falan sorar acarken dogum tarihin neydi eski kullandigin sifreler neydi gibisinden sorular sorar dogru cevaplarsan geri alabilirsin. Yanlis cevaplarsan zaten e mail kabul etmiyor sen oldugundan emin olmadigi icin. Oyle olunca da yapabilecek baska bir sey yok kardes