Çalınan Steam Hesabı Nasıl Geri Alınır?

Bu konuyu okuyanlar

ArdeccaR

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Arkadaşlar bugün okuldaydım, derslerimi güzel bir şekilde işledim eve geldim. Uzun süre boyunca emek harcadığım Steam hesabım bir şekilde çalınmış. Çok garip, büyük ihtimalle VPN kullanarak çalmış. Hesabımın Steam Guardını kapatmış, e-mailimi değiştirmiş ve telefon numarasını da silmiş. Ne yapacağımı bilmiyorum, lütfen yardım edin. İsterseniz her türlü SS atabilirim.

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,982
Steam Desteğe başvur onlar sana yardımcı olurlar hesabını da alırsın geri merak etme.

ArdeccaR

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Steam Desteğe başvur onlar sana yardımcı olurlar hesabını da alırsın geri merak etme.
Ama cd key ve aldığım oyunların maili felan elimde yok sadece alışveriş yaptığım kartı biliyorum

---- Mesajlar birleştirildi ----

Bide ne kadar sürede verirler

Up

Son düzenleme:

ArdeccaR

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Son düzenleme:

theterminator92

Doçent
Reaksiyon puanı
252
Vermezlerde, o hesabın sorumluluğu sana aitti, Steame kayıt olurken bunu kabul ediyordun. Artık Gaben gelse sana yardım edemez, geçmiş olsun. Hesabına sahip çıkamadın, durduk yerede neden özellikle senin hesabını çalsınlar? Bir yerde birisine açık vermişsindir.

Reaksiyon puanı
143
Bende şifremi hatırlamıyordum. Telefon numaram güncel değildi. Çıkış yaptığımda malesef tekrar giremedim. Destek kısmına mail attım. Daha önce satın aldığım kartın ekstresinden gerekli bilgileri kanıt olarak ekledim. 3-4 gün sonra döndüler. Senin durum daha vahim olsa da bir şansını denemelisin.

ArdeccaR

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Bende şifremi hatırlamıyordum. Telefon numaram güncel değildi. Çıkış yaptığımda malesef tekrar giremedim. Destek kısmına mail attım. Daha önce satın aldığım kartın ekstresinden gerekli bilgileri kanıt olarak ekledim. 3-4 gün sonra döndüler. Senin durum daha vahim olsa da bir şansını denemelisin.
bende attım 2 gün oldu daha sence veirlermi adamlar tek kullanımlık eposta ile değiştirmişler ve hesaba girmiyorlar

Reaksiyon puanı
143
Steam destek kısmına hesaba erişemediğinizi ve hesabın size ait olduğunu satın alınma ekstrenizi gönderin. Onlar inceleyip olumlu yada olumsuz dönerler. Kredi kartı ile satın alınma makbuzu ve kart numarası kısmına çok önem veriyorlar.

ArdeccaR

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Steam destek kısmına hesaba erişemediğinizi ve hesabın size ait olduğunu satın alınma ekstrenizi gönderin. Onlar inceleyip olumlu yada olumsuz dönerler. Kredi kartı ile satın alınma makbuzu ve kart numarası kısmına çok önem veriyorlar.
sadece satın alma makbuzu yok sorun olurmu .

sadece satın alma makbuzu yok sorun olurmu .
yani satın alma makbuzlarını silmiştim tekrardan bulabilme şansım varmı

Son düzenleme:
Reaksiyon puanı
143
Satın aldığınız kredi kartı ekstersini yükleyin. Orada Steam diye yazıyor... Sistemden kontrol ediyorlar. Eşleşiyor ise zaten sorun olmaz.

Reaksiyon puanı
143
Satın aldığınız kredi kartının mobil yada pc üzerinden online işlemler kısmına girin. Örnek: Axess, Bonus v.b. kart ise Akbank Mobil, Garanti Mobil gibi uygulamaya girip kartlar kısmından kredi kartı, ordan tahmini ne zaman aldıysanız o tarihleri seçin. Ardından kendinize dekontu mail olarak atın. Kartın yasal sahibi bankayı arayıp 1 yıllık eksteriyi mail olarak attırın. Ordan kendiniz bulursunuz...

ArdeccaR

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Benimkisi ininal ininalde varmı öyle birşey .

ArdeccaR

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
.

Kullanmadığım için çok detaylı bir bilgim yok malesef.
Böyle bir şey olabilirmi. Ekli dosyayı görüntüle 62752
1547491292442.png

Son düzenleme:
Reaksiyon puanı
143
Aynen bunu Steam Destek ile paylaşır dediklerimi söylerseniz inceleme başlatırlar...

ArdeccaR

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Aynen bunu Steam Destek ile paylaşır dediklerimi söylerseniz inceleme başlatırlar...
Teşekkürler gerçekten teşekkürler. Bundan birsürü sayfa var hepsini paylaşayımmı yoksa sadece bu yeterli olurmu çünkü çok falza alışveriş yaptım.

Teşekkürler gerçekten teşekkürler. Bundan birsürü sayfa var hepsini paylaşayımmı yoksa sadece bu yeterli olurmu çünkü çok falza alışveriş yaptım.
Beğendiğine göre daha fazlamı paylaşayım.

Son düzenleme:

ArdeccaR

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1

Beğendiğine göre daha fazlamı paylaşayım.
Hesabı geri aldım ama VAC ban yemiş nasıl silicem VAC banı

Reaksiyon puanı
143
O konuda malesef yapabileceğiniz birşey olduğunu düşünmüyorum. Dilerseniz destek ekibi ile bu durumu görüşün. Hesabınızı almanıza sevindim. Dediğim gibi o dekontlar yeterli olabiliyor. :)

Son mesajlar