Asus Zenfone 5Z almak istiyorum ama

Bu konuyu okuyanlar

Sonmo

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Asus Zenfone 5Z almak istiyorum ama internette telefonla konuşurken hattın gitmesi sorununu okudum.Ve ASUS zenfone 2 vardı bizde orjinal parçasını bulmak çok zordu.Asus teknik servsine güvenebilirmiyim sizce?Telefonu çok beğeniyorum ama az ihtimal de olsa sorun yaşamaktan korkuyorum

sksjjahdjs

Asistan
Reaksiyon puanı
69
ASUS'un teknik servisi biraz şans işi. Kimisi servisi beğeniyor, kimisi servisten nefret ediyor. Ben Zenfone 3 kullanıyorum. Geçen sene arka kameranın odak probleminden dolayı İstanbul Maltepe'deki servisine verdim. Şuanda orası ASUS için destek vermiyor. 1 iş günü içerisinde arka kameramı onardılar. İleride hiçbir problem yaşamadım. Ben memnun kalmıştım servisten.

Sonmo

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
ASUS'un teknik servisi biraz şans işi. Kimisi servisi beğeniyor, kimisi servisten nefret ediyor. Ben Zenfone 3 kullanıyorum. Geçen sene arka kameranın odak probleminden dolayı İstanbul Maltepe'deki servisine verdim. Şuanda orası ASUS için destek vermiyor. 1 iş günü içerisinde arka kameramı onardılar. İleride hiçbir problem yaşamadım. Ben memnun kalmıştım servisten.
Hocam bir de ASUS güncellemeler konusunda nasıl düzenli olarak geliyormu yayınlıyorlarmı yoksa bekletiyorlarmı ilgileniyorlarmı ?

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,299
Hocam bir de ASUS güncellemeler konusunda nasıl düzenli olarak geliyormu yayınlıyorlarmı yoksa bekletiyorlarmı ilgileniyorlarmı ?
Düzenli aralıklarda paylaşılıyor. Son kullanıcılara göre cihazda problem yok. Teknik servis kısmında ısrarcı olabilirim diyorsan git al kullan. Fiyat peformans cihazı denilebilir.

Sonmo

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Cevaplarınız için teşekkür ederim.Sipariş vereceğim gibi gözüküyor