Yerli Yazılım (Oyun Dahil) Gelistirme Kulübü!

Bu konuyu okuyanlar

3TH3M

Öğrenci
Reaksiyon puanı
18
Arkadaşlar Bu Arada Çalışmalar Devam Ediyor. Her Türlü Görüş ve Önerilerinize Açığız.

NESDelisi

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,294
Forumunuz çok boş sakın yanlış anlamayınız.

3TH3M

Öğrenci
Reaksiyon puanı
18
Forumunuz çok boş sakın yanlış anlamayınız.

Neden Yanlış Anlayalım Hocam Forum Yeni ve 1 Haftadır da giremedim Yarıyıl tatili münasebetiyle Yeniden Aktif Olup Dolduracağız İnşallah :)

3TH3M

Öğrenci
Reaksiyon puanı
18
Bu arada platform güncellenmeye devam ediyor. Yeni projelerimiz için takip de kalmaya devam edin. Siz de Gelin Büyük Projede Çorbada Tuzunuz Olsun O size ekmek olarak geri döner :)

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
22,762
Hayırlı olsun projelerinizin devamı gelsin.
Basitinden Android yada İos oyunu geliştirip onu play markette yada App store da satışa çıkarma fikriniz oldu mu?

Aslında bana oyunu kodlama tarafı çok karışık geliyor. Grafiği nasılsa olsa yaparım bilgim olmasa bile grafik modelleme öğrenme bana çok kolay geliyor gibi. Ama işin kodlama kısımı olunca oooohhhhoooo

3TH3M

Öğrenci
Reaksiyon puanı
18
Hayırlı olsun projelerinizin devamı gelsin.
Basitinden Android yada İos oyunu geliştirip onu play markette yada App store da satışa çıkarma fikriniz oldu mu?

Aslında bana oyunu kodlama tarafı çok karışık geliyor. Grafiği nasılsa olsa yaparım bilgim olmasa bile grafik modelleme öğrenme bana çok kolay geliyor gibi. Ama işin kodlama kısımı olunca oooohhhhoooo

:D Evet. aslında kısaca şöyle söyliyeyim il başta zamanım olmadığı için basite kaçıyordum fakat. Gerçekten bir şeyler yapmak isteyenler. profesyonel olmak isteyenler için yani meslek vb. Olarak devam edecekler bu işi en iyi şekilde en profesyonelce öğrenmelidir. Öyle basit hazır yazılımlarla geliştirmek sadece Bilmeyip sadece basit bir app yapmak isteyenler için. En azından android studio ile geliştirilemiyorsa başka araçlar var. Fakat mobiroller gibi hazır araçlar hiç bir fayda sağlamaz DİYEMESEMDE Size çok +sı olmayacağı kanaatindeyim

---- Mesajlar birleştirildi ----

Bu arada Farklı domain ve hosting e daha iyi bir proje ile taşınacağız ama şimdilik topluluk oluşması için buradayız. Alan arkadaş türkçe domain almış. bu yüzden çok sıkıntı yaşıyorum. Hiç kimse sitenin yazılım olduğunu anlamıyor. Adsense yazılım kabul etmediği için reklam da veremiyoruz :) Maalesef ama ileride direkt reklam vermeyi düşünüyoruz. Projelerimizin yürümesi için az bi gelir şart :D

Son düzenleme:

3TH3M

Öğrenci
Reaksiyon puanı
18
Arkadaşlar Hepinize Kolay Gelsin. SDN Programlama Bölümü Pasif Galiba :) Aktifleştirelim Buraları Yahu :D

3TH3M

Öğrenci
Reaksiyon puanı
18
Proje bitmiş galiba? Site açılmıyor.

Projeyi Büyuttük. O siteyi kapattık :) Dostum Seneye Yaz Tatilin Başında Alımlar Olacak. Fakat şu an da gelmek isteyeni geri çevirmiyoruz. Discord Grubumuzda Gelismeleri icin bir platform hazirladik. Ekibimize Katilmak isteyenler discord grubumuza katilacaklar bana özel mesaj ile mail versinler ya da davetiye istesinler atayım..

Fuatwn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
C+ Mı Alıyorsunuz Yoksa Css Php Html Koder İşinişe Lazım OLuyormu Eğer Oluyorsa Başvuru Yapayım

3TH3M

Öğrenci
Reaksiyon puanı
18
C+ Mı Alıyorsunuz Yoksa Css Php Html Koder İşinişe Lazım OLuyormu Eğer Oluyorsa Başvuru Yapayım
Dostum Forum'u çok kullanamiyorum maalesef. Iletisim için bana özelden mail adresini ya da discord verirsen hızli iletisim kurabiliriz.

3TH3M

Öğrenci
Reaksiyon puanı
18
Özelden mail ve discord attım. Dönüş yapabilir misiniz?
Tabi ki

Özelden mail ve discord attım. Dönüş yapabilir misiniz?

Discord davet linki: https://discord.gg/5DcwPd

Geç saatte yorum gelmeyebilir malum kullanıcı sayısı düşüyor.Moderatör bile olmuyor bu saatlerde ;)
Yaptığınız şey, gerçekten çok önemli ve benimde yapmak istediğim eylemlerden bir tanesi.
Şuan bilgisayar programcılığı 1.Sınıf okuyorum işin başında olmasam yani profesyonel derecede dil bilsem direk gelirdim.Zira oyun yapılacaksa harita tasarımı ve ara kodlamalarda hayal gücüm iyi olduğundan güzel işler başarırdım.Fakat dediğim gibi daha o derece ilerleyemedik ama devam ederseniz 2 yıl sonra yollarımız kesişebilir.
Bakalım bu yaz için büyük projlerimiz var. Şu an genel olarak grubumuzda kucuk capli projleler, sohbetler yardimlar oluyor. Ama simdiden gelmek isterseniz bekleriz :)

Son düzenleme:

kmurat

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,709
Varmı bir ilerleme ?

3TH3M

Öğrenci
Reaksiyon puanı
18
Varmı bir ilerleme ?

Elbette fakat Projelerin Tümünü Ertelemek Zorunda Kaldık (2019 Yaz Tatiline) Gerek Ekibimiz de öğrenci çokluğundan gerek diger arkadaşlarımızın işlerini hafifletip buraya agırlık vermek için bir zaman verelim dedik. Yani proje bitmedi tam tersine Ortalıgı yıkmadan önce ki son Sessizlik... (Su Uyur Biz Uyumayız ;) ) Şaka bir yana hala ekibimize alımlarımız açık...

Konuyu bilerek upluyorum, sonra bana mağarada mısınız demeyin, miyav. :D <3
buraya da gelebilirsiniz.

Discord gruplarının tanıtımı ve reklamı için Farklı bir düşüncem var. Genel Olarak Bizim Ana Platformumuz Herkesin Tek çatı altında bulunduğu bir platformda uzmanlık alanlarına göre ayrılan bölümlerde faaliyet göstercekler. (O Alan da Çalışma yapanlar için. ÖRN: Mobil Uygulama Geliştiricileri için onlara özel bir grup ve çalışma alanı ayrılacak..) detaylar Haziran 2019 da

Son düzenleme:

HÜDHÜD

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,555
Eeee, ne olmuş, ne bitmiş :D O kadar cv topladınız, bilgileri mıncıkladınız, projelerinize ne oldu ??

defacerGLD

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,068
Selamunaleyküm Arkadaşlar. Bizim Şu an Bir Discord Kulübümüz Var. Discordu Bilenler bilir. Skype ile Teamspeak karısımının en güzel hali. Arastirabilirsiniz. Biz de bu discord uzerinden kulüp kurduk.

Kulübumüzün Amacı Yerli Yazılım Geliştirmeye Destek Olmakdır. Bu Kulübe Yazilım gelistiren herkes Girebilir. Fakat Kulüp de kalmak icin kendinizi tanitmanız ve aktif olmanız gerekir. Bu Kulüpdeki Profesyonel İs Yapan Arkadaslar Bana Direkt Mesaj Atsınlar. Ortak Projelerimiz İçin Farklı Bir grubumuz var! Eger Yeterince Profesyonel İseniz Sizinle Beraber Çalışabiliriz...
Mesela Bu Kanal da sadece gelenler kendini tanıtır. tanisma falan iken bir kanal daha acacagim o kanal da da yardimlaşmak destek olmak için. Yazılim gelistirirken takildıgınz yerde destek alabilmek için olacak.

KULÜBÜMÜZE DAVET LİNKI: Join the Software Developers TR Discord Server!
insan biraz bilgi verir yazılım geristireceks tamam ama hangi dil hangi işletim sistemi vs vs