[Yeni taktik] Steam hesabım çalındı e postam şifrem değiştirildi. steamguardım kaldırıldı.

Bu konuyu okuyanlar

Ghostvida

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Beyler bayanlar başımdan geçen hikayeyi anlatayım =

CSGO ya düşkün birisiyim. Skin işleriyle uğraşmışlığım çoktur. Bu akşam CS atarken bir mesaj geldi. Free skin diye. Bende gireyim dedim nede olsa riskli bir site olsa bile Steamguardım var dedim. Giriş yaptım 5 dakika sonra CS den attı. Hesabın şifresi değiştirilmiş. E-posta adresi değiştirilmiş ve işin en saçma olan tarafı Steamguardım kaldırılmış. Lütfen bana yardım edin benim o hesapta emeklerim vardı verdiğim paralarım vardı. Şimdiden teşekkür ederim.
Çalınan hesabın adı TRGurkan.

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,982
Steam yetkililerine ticket atman lazım ingilizce olmak şartıyla onlar sana birkaç soru soracak ardından hesabını alabilirsin. Umarım bundan sonrada bu "bedava" işlerinin peşini bırakırsın bu devirde kimse kimseye bedava bir şey vermez. Steam Guard olayına da güvenme dolandırıcılık o kadar üst seviyelere geldi ki adamlar email şifreni bile değiştirir ruhun duymaz.

Ghostvida

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Steam yetkililerine ticket atman lazım ingilizce olmak şartıyla onlar sana birkaç soru soracak ardından hesabını alabilirsin. Umarım bundan sonrada bu "bedava" işlerinin peşini bırakırsın bu devirde kimse kimseye bedava bir şey vermez. Steam Guard olayına da güvenme dolandırıcılık o kadar üst seviyelere geldi ki adamlar email şifreni bile değiştirir ruhun duymaz.
Sağ ol ama Nasıl ticket atcam. Kanıtlarım var. İninal kart kullanmıştım oda var elimde. Hatta aldığım oyunun Steam SS i bile var.

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,982
Buradan "yardım edin giriş yapamıyorum" kısmına tıklayıp hesabım çalındı seçeneğinden devam et ve yönergeleri oku.

Steam Destek

Ghostvida

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Buradan "yardım edin giriş yapamıyorum" kısmına tıklayıp hesabım çalındı seçeneğinden devam et ve yönergeleri oku.

Steam Destek
Tamam bunları yaptım hatta az sonra atcağım fotoyuda doldurdum. Ama türkçe. Sen ingilizce Ticket falan dedin.
2018-12-05 (6).png

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,982
Bu yapmış olduğun Ticket zaten. Orada açıklama kısmına yazıyorsun tam olarak ne olduğuyla alakalı. Muhattabın İngilizce dilini kullanıyor arayüzün Türkçe olduğuna bakma. Türkçe yazsan da onlar cevaplıyor ama İngilizce yazarsan daha anlaşılır olur. Gerçi gönderdin zaten bu saatten sonra beklemek kalıyor.

Ghostvida

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Bu yapmış olduğun Ticket zaten. Orada açıklama kısmına yazıyorsun tam olarak ne olduğuyla alakalı. Muhattabın İngilizce dilini kullanıyor arayüzün Türkçe olduğuna bakma. Türkçe yazsan da onlar cevaplıyor ama İngilizce yazarsan daha anlaşılır olur. Gerçi gönderdin zaten bu saatten sonra beklemek kalıyor.
Abi hesabı kurtardım ama adam Pubg de hile açmış galiba VAC falan yazıyor yardımcı olabilirmisin ?

2018-12-09 (2).png

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,982
Dostum bu sefer üyeliğinle girip destek sayfasından ulaş yine hesabın ele geçirildiği zaman hile yapıldığını anlat açabilirler.

Ghostvida

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Dostum bu sefer üyeliğinle girip destek sayfasından ulaş yine hesabın ele geçirildiği zaman hile yapıldığını anlat açabilirler.
Hesabınızın güvenliğinden ve hesabınızın çalınması ve paylaşılmasından ötürü gerçekleşebilecek oyun içi yasaklardan sizin sorumlu olduğunuzu lütfen unutmayın. al işte ya :(

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,982
Hesabınızın güvenliğinden ve hesabınızın çalınması ve paylaşılmasından ötürü gerçekleşebilecek oyun içi yasaklardan sizin sorumlu olduğunuzu lütfen unutmayın. al işte ya :(
Yapacak bir şey yok o zaman üzgünüm :(

ümitbozlak

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar benimde çalındı bu konuda bir yardımcı olur musunuz? mail değiştirilmiş arayüz değiştiği için ulaşamıyorum herhangi bir sayfaya

hasasngermen

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Yapacak bir şey yok o zaman üzgünüm :(
selamlar ben bir trade sitesine girdim ünlü insanların paylaştığı ve steam bilgilerim değişti sonrasında bende steam hesabımı kilitledim şimdi ise 2 tane ticket attım steam a steam bilgilerim gelirse hesabımı açabilir miyim
Mesaj otomatik birleştirildi:

selamlar ben bir trade sitesine girdim ünlü insanların paylaştığı ve steam bilgilerim değişti sonrasında bende steam hesabımı kilitledim şimdi ise 2 tane ticket attım steam a steam bilgilerim gelirse hesabımı açabilir miyim
telefon numarası ve e postamı değiştirmiş

ghost_of_sparta

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
2,807
Yıl olmuş 2020 hala free skin vs. şeylere inanıyor musunuz?

?????.

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,207
Kimse kimseye birşey vermez demişsin haklısın steamdan hiç tanımadığım çocuk bana t ajan ve kılcal damar five seven verdi :D tabi istisna bu durum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kimse kimseye birşey vermez demişsin haklısın steamdan hiç tanımadığım çocuk bana t ajan ve kılcal damar five seven verdi :D tabi istisna bu durum.
Pardon konu 2018miş ohuasdohsajodashdasahsdgashsdadasuoasdsda

axe.

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Bişey sorucam benim steam hesabım çalındı , discord nitro alırken,destek açtım daha cevaplanmadı ama , oyunda 3 gün banım vardı vac ban yermiyim ?

porswox4444

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
SELAM benim steam ile sıkıntım var steam hesabımı discord dan yusuf eymen diye biri çaldı aşağıda zaten fotosu var bana 50$ yılbaşına özel gift card var diye mesaj gönderdi sonra ben tıkladım sonra hesap gg yazdı bende hesabın çalındığını anladım ticket yaptım gönderdim inşallah hesabımı geri alırım :(

Ekli dosyalar

• 1707424635874.png
    1707424635874.png
    61 KB · Görüntüleme: 20