Blog açmak istiyorum

Bu konuyu okuyanlar

mixaylo1

Asistan
Reaksiyon puanı
28
Blog açmak istiyorum ve bütçem şuan yok. Ücretsiz olarak hızlı blog açma sitesi veya hosting öneriniz var mı? Domainim yok. Dediğim gibi ücretsiz olacak ve para ayıramam. (heves geldi bir sonra vazgeçersem boşa gitmesin.)

#ExYoung

Asistan
Reaksiyon puanı
140
kendine güvenmeden ilerleyemezsin

Samet UCA

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,912
Com olarak kurmayacağım. Hayır teşekkürler. Sadece ücretsiz bir servis önerin yeter.
Wordpress ile başlayabilirsiniz.
Tema ve eklenti seçenekleri fazlasıyla mevcut. Daha sonra isterseniz ücretli alan adı alabilirsiniz.
İkinci bir seçenek ise Wix. Wixin çok sağlam design control paneli var. Görsel anlamda sağlam siteler tasarlanabilir. Tasarladığınız sitelere blog alanıda eklenebiliyor artık.

mixaylo1

Asistan
Reaksiyon puanı
28
Wordpress ile başlayabilirsiniz.
Tema ve eklenti seçenekleri fazlasıyla mevcut. Daha sonra isterseniz ücretli alan adı alabilirsiniz.
İkinci bir seçenek ise Wix. Wixin çok sağlam design control paneli var. Görsel anlamda sağlam siteler tasarlanabilir. Tasarladığınız sitelere blog alanıda eklenebiliyor artık.
WordPress.com ile mi? Ben denedim fakat ücretsiz olan xxx.wordpress.com uzantısını kaldırmışlar. xxx.video.blog var. Videoyla alakalı bir site olmayacak.

erentcolak

Öğrenci
Reaksiyon puanı
26
Google Bloger ve WordPress kullanabilirsin fikrine güveniyorsan. Gerçekten ön plana çıktığında blogun, zaten gerekli desteği bulacağına inanıyorum. Umarım hayal ettiğin başarıya ulaşırsın :)

mixaylo1

Asistan
Reaksiyon puanı
28
Google Bloger ve WordPress kullanabilirsin fikrine güveniyorsan. Gerçekten ön plana çıktığında blogun, zaten gerekli desteği bulacağına inanıyorum. Umarım hayal ettiğin başarıya ulaşırsın :)
Teşekkürler. WordPress kullanacağım fakat üstte yazdığım gibi bir sıkıntı var. Hızlı bir ücretsiz hosting bulmam lazım.
Fikrimi özel mesaj olarak sorabilirsiniz. Herkese söylemeyeceğim.

emrearslanoff

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Poyrazhosting bakabilirsin ücretsiz hosting + subdomain veriyor bununla denemeye başlayabilirsin. Ücretsiz başlayıp kendini geliştirince para yatırmaya başlayacaksın. Kolay gelsin :)

mixaylo1

Asistan
Reaksiyon puanı
28
Poyrazhosting bakabilirsin ücretsiz hosting + subdomain veriyor bununla denemeye başlayabilirsin. Ücretsiz başlayıp kendini geliştirince para yatırmaya başlayacaksın. Kolay gelsin :)
Sağolun. Poyraz Hosting TC kimlik numarası istiyor. O yüzden kayıt olamıyorum. Görmüştüm baya iyi. Öneri için teşekkür ederim.

emrearslanoff

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Sağolun. Poyraz Hosting TC kimlik numarası istiyor. O yüzden kayıt olamıyorum. Görmüştüm baya iyi. Öneri için teşekkür ederim.

Oranın yöneticisinde çalışan kişi bir tanıdık. Herhangi bir sorun çıkacağını sanmıyorum. Ama yinede bir araştır istersen.

---- Mesajlar birleştirildi ----

Eğer ileride hosting almayı düşünüyorsan Reseller almanı tercih ederim.

Son düzenleme:

mixaylo1

Asistan
Reaksiyon puanı
28
Oranın yöneticisinde çalışan kişi bir tanıdık. Herhangi bir sorun çıkacağını sanmıyorum. Ama yinede bir araştır istersen.

---- Mesajlar birleştirildi ----

Eğer ileride hosting almayı düşünüyorsan Reseller almanı tercih ederim.
Ben TCK nomu 00000000000 olarak girdim ve hosting siparişim onaylanmadı.

mixaylo1

Asistan
Reaksiyon puanı
28
GoogieHost onaylamadı başka bakabileceğim var mı? GoogieHost dışında listedeki hepsini denemiştim.

mixaylo1

Asistan
Reaksiyon puanı
28
InfinityFree sunucuları çok yavaşmış.

justlive4life

Doçent
Reaksiyon puanı
18
Fikrin ile ön plana çıkacaksan blogger ı ile başla. Çoğu büyük blog sitesi buradan başladı.

mixaylo1

Asistan
Reaksiyon puanı
28
Blogger'dan kurdum, AdSense dışında reklam servisi var mı? İlk etapta eklemeyi düşünmüyorum. Link kısaltma servisinden kısa linkleri koyacağım.