Bu İnternet Siteleri Güvenli mi?

Bu konuyu okuyanlar

Artreverans

Asistan
Reaksiyon puanı
181
Arkadaşlar herkese merhaba ben huawei p20 lite almayı düşünüyorum telefonun orjinal fiyatı 2.599tl (teknosa.com ve vatan.comda) ancak şu internet sitelerinde fiyatları epey düşük. Sizce bu siteler güvenilir mi? Daha önce buradan telefon alan oldu mu? Bana biraz bilgi verir misiniz? Neden bu kadar arada fark var. İthalatçı garantisindense sadece bu yüzden alabilirim ama dolandırıcıysalar bilmek istiyorum. Şimdiden herkese çok teşekkürler.

site 1: En Ucuz Huawei P20 Lite 64 GB 5.8 inç 16 MP Akıllı Cep Telefonu Siyah Fiyatları

site 2:Huawei P20 Lite 64 Gb + 2 Yıl Ithalatçı Garantili + Adınıza Faturalı - GittiGidiyor

teknosa.commun :Huawei P20 Lıte 64Gb Akıllı Telefon (Siyah) Fiyatı ve Özellikleri

ichuusy

Doçent
Reaksiyon puanı
273
Hepsiburada ve n11den birsürü alışveriş yaptım bu 2 site güvenilirdir fakat gittigidiyordan alışveriş yapmadım ama arkadaşlarım yaptığı için gittigidiyorda güvenli.

Artreverans

Asistan
Reaksiyon puanı
181
Hepsiburada ve n11den birsürü alışveriş yaptım bu 2 site güvenilirdir fakat gittigidiyordan alışveriş yapmadım ama arkadaşlarım yaptığı için gittigidiyorda güvenli.
Yani ürün alınabilinir mi? İthalatçı firma olsa bile ürünü ben aldığımda ekranı kırıksa iade yapabilir miyim mesela?

ichuusy

Doçent
Reaksiyon puanı
273
Yani ürün alınabilinir mi? İthalatçı firma olsa bile ürünü ben aldığımda ekranı kırıksa iade yapabilir miyim mesela?
Telefonu aldığında sorun varsa iade edebilirsin fakat yazılım hatası yada anakart bozulursa bir telefoncuya götürebilirsin ithalatçı garantisi olduğu için fiyatı düşük ithalatçı garantisi olduğu için tamir ettiremezsin neden ithalatçı garantisi oluyor diye sorarsan telefon yurt dışından geliyor oyüzden.
Ekranı kırılırsa bir telefoncuya götüreceksin (Tabi servis alırmı almazmı bilmiyorum fakat almıyorlar diye biliyorum garantisi olmadığı için fazla para ödüyorsun telefoncuya daha az bir paraya yaptırabilirsin).

AhmetMert5

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
n11 tavsiye ederim GittiGidiyor ile kıyasla daha iyi bence

AhmetMert5

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Huawei şirketinin orjinal sitesinde de öyle bir ürün olmalı. yoksa satıcıya sorun
az önce baktım siteye, çift sim kartı cihazın orjinal özelliğidir değişmez

---- Mesajlar birleştirildi ----

çift sim kart normalden pahalıdır , ucuza bulmuşsunuz

Son düzenleme: