iPad Kullananlar Kulübü

Bu konuyu okuyanlar

--ProofStriker

Müdavim
Reaksiyon puanı
762
Zaten apple almayın ben kullanıyorum pişmanım birdaha apple almam hata üstüne hata apple almak.
iPad ler iPhone’lara nazaran daha iyi biraz daha işlevsel en azından ama iPhone kazık hem de çok çok kazık hele ki o X modelinin fiyatı nedir öyle

---- Mesajlar birleştirildi ----

Ben ipad 4 retina kullanıyorum. Bu mesajta apple le ilgili şikayetimi bildirecem. Güncellemyele kendisini yavaşlatıyor tamam bunda sıkıntı yok çünkü her alet zamanla yavaşlıyor. Ama ilk aldığım zaman hoparlöre ihtiyaç duymadam müzik dinkeyebiliyordum şimdi ise hoparlörsüz bir şey anlaşılmıyor. Onuda geçelim. Google ye giriyorum açılması zaten 1-2 dk alıyor açıldıktan sonrada 1-2 dk beklemek gerekiyor yoksa yazdığımızı algılamıyor. Arka planda çalışan uygulamaya geçiş yaptığımda açılması için 1-2 dk bekliyoruz. Şimdide uygulamalardan hiçbir sebep yokken atıyor. Geçen senede googlekendliğinden donup kapanıyordu acil işimiz varsa iş işten geçtikten sonra buluyorduk cevabı. Onlarıda geçelim . Geçen bir müzik uygulaması indirdim müzik çalıyor sende o şarkıyı bilmeye çalışıyorsun. Uygulama güzel ama bir kaç hatası var örneğin: basen sade müzik geliyor ve cevabı bulamıyorsun. Bunu appstoredeyorum olarak yazayım dedim. Appstorede yorumda yapılmıyor. Milyoner olsamda apple kendini düzeltmediği sürece apple almam. Apple benim için bitmiştir. Bence apple fiyatını haketmiyor.
Hoparlör sorununuz donanımsal olabilir

Son düzenleme:

The Cyclist

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,906
ipad benim için çok güzel bir deneyimdi ipad 2. nesil aldım ilk çıktığında 4.5 yıl hiç kasmadı ardından arayüzde olmasa da oyunlarda çok kasmaya başladı(zaten normal)artık tablet almayı pek düşünmüyorum belki ileride çıkacak bir mac modeli alırım

ASSASSİN34

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
hediye gelen bir ipad mini 4 var elimde bunun garanti süresini nasıl öğrenebilirim sıfır kutusunda

ASSASSİN34

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
bu şekilde daha önce yaptım lütfen satın aldığınız tarihi girin diyor bana hediye geldiği için fatura tarihini bilmiyorum başka yolu yok mu

ASSASSİN34

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
bunu demek istedim

Ekli dosyalar

• 20181021_002112.jpg
    20181021_002112.jpg
    106.1 KB · Görüntüleme: 617

battall

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Ürünü açıp aktifleştirmediyseniz o yüzden böyle yazar. Sıfır kutusunda demişsiniz açıp aktifleştirirseniz o ekran düzelecek

---- Mesajlar birleştirildi ----

bunu demek istedim

Ürünü açıp aktifleştirmediyseniz o yüzden böyle yazar. Sıfır kutusunda demişsiniz açıp aktifleştirirseniz o ekran düzelecek

Son düzenleme:

ASSASSİN34

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
arkadaşlar tşk ederim az önce apple servisiyle konuştum ürün daha aktif edilmediği için böyle olduğunu aktif edildikten sonra garanti süresinin görüleceğini söylediler birde eğer ürünü alıp açmadan beklerseniz 1 ay kadar süre sonra otomatik başlıyor dediler

Hatukoy

Asistan
Reaksiyon puanı
25
Arkadaşlar bende ipad mini 5 ile aranıza katılmış durumdayım, kullanan varsa sorum aksesuar yönünden yani hiç bir kılıf yok piyasada, ekran kasa boyu klasik mini boyunda ama ses açma kapama kamera yerleri diğerlerine göre biraz farklı konumlandırılmış, eskilerin hiç bir kılıfı uymuyor, Apple'ın manyetik tutturulan ön kapağı haricinde bir ürün görmedim. Denk gelen oldu mu hiç mini 5 için. Çanta tarzı bir şey buldum üniversal şimdilik onunla idare ediyorum ama zamanla kullanırken oluşacak çizilme olaylarına karşı korumak için birşey lazım.

inann

Profesör
Reaksiyon puanı
953
Arkadaşlar bende ipad mini 5 ile aranıza katılmış durumdayım, kullanan varsa sorum aksesuar yönünden yani hiç bir kılıf yok piyasada, ekran kasa boyu klasik mini boyunda ama ses açma kapama kamera yerleri diğerlerine göre biraz farklı konumlandırılmış, eskilerin hiç bir kılıfı uymuyor, Apple'ın manyetik tutturulan ön kapağı haricinde bir ürün görmedim. Denk gelen oldu mu hiç mini 5 için. Çanta tarzı bir şey buldum üniversal şimdilik onunla idare ediyorum ama zamanla kullanırken oluşacak çizilme olaylarına karşı korumak için birşey lazım.
Hayırlı olsun :)

MÜCRÎM19

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Merhaba,
İpad Pro 10.5 için parmak izi bırakmayan ekran koruyucu tavsiye edebilir misiniz? Ya da böyle bir ürün var mı?

Reaksiyon puanı
8
1. Nesil İpad Pro 9.7 kullanıyorum iki yıldır gerçekten memnunum. İpad tablet kategorisinin hakkını fazlasıyla veriyor. Tek sorunum orjinal aksesuarlarının oldukça pahalı olması...

posedion

Öğrenci
Reaksiyon puanı
30
Selam dün itibariyle iPad 7 32 GB. wifi olan modelini vatandan 2199 TL ye aldım. S5e modelini de inceledim, ekran olarak s5e daha çok hoşuma gitti. Fakat iPad ile yan yana getirmediğin sürece iPad in ekranı gayet başarılı. Ayrıca s5e 3000 tl. Civarında satılıyor. açıkçası cep telefonu olarak Samsung s8 kullanıyorum 3 senedir güncelleme aldı ki şu haliyle 2 sene daha rahat götürür beni. Fakat tablette 2000 civarı piyasaya baktığımda lenovo, Samsung, Huawei gibi markalarda evet 1000-1500 gibi rakamlara tablet var ama 2190 verip iPad 7 yi almayı tercih ettim. Hem ios platformunu ilk defa kullanacağım. Hem son model bir iPad im olacak. diye düşündüm. Hemen piyasada adı çok geçen asfalt ve pubg gibi oyunları kurdum bence hiç donma kasma yok hatta bütün sistem inanılmaz akıcı. Şimdilik bu kadar. Ha kötü taraflarında var mesela WhatsApp orijinal uygulamaları yok 3 part yazılım var. Kamerası çok başarılı değil ama facetime vs için yeterde artar. Fotoğraf çekmek için kullanılmaz bence. Orjinal klavyesi haricinde daha uygun fiyatlı klavye bulamadım, sanırım daha yeni olduğu için yok. Kullandıkça görecez bakalım ios neymiş :)

Reaksiyon puanı
8
Selam dün itibariyle iPad 7 32 GB. wifi olan modelini vatandan 2199 TL ye aldım. S5e modelini de inceledim, ekran olarak s5e daha çok hoşuma gitti. Fakat iPad ile yan yana getirmediğin sürece iPad in ekranı gayet başarılı. Ayrıca s5e 3000 tl. Civarında satılıyor. açıkçası cep telefonu olarak Samsung s8 kullanıyorum 3 senedir güncelleme aldı ki şu haliyle 2 sene daha rahat götürür beni. Fakat tablette 2000 civarı piyasaya baktığımda lenovo, Samsung, Huawei gibi markalarda evet 1000-1500 gibi rakamlara tablet var ama 2190 verip iPad 7 yi almayı tercih ettim. Hem ios platformunu ilk defa kullanacağım. Hem son model bir iPad im olacak. diye düşündüm. Hemen piyasada adı çok geçen asfalt ve pubg gibi oyunları kurdum bence hiç donma kasma yok hatta bütün sistem inanılmaz akıcı. Şimdilik bu kadar. Ha kötü taraflarında var mesela WhatsApp orijinal uygulamaları yok 3 part yazılım var. Kamerası çok başarılı değil ama facetime vs için yeterde artar. Fotoğraf çekmek için kullanılmaz bence. Orjinal klavyesi haricinde daha uygun fiyatlı klavye bulamadım, sanırım daha yeni olduğu için yok. Kullandıkça görecez bakalım ios neymiş :)
En iyisini yapmışsın. Ben de telefonda android (samsung galaxy note 10+) kullanıyorum. Ama tablette İPAD'i tek geçerim. Zaten Apple tablet sektörünü tek başına domine etti.

Mr.Sword

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Öncelikle herkese merhaba elimde ipad 2018(6.nesil) tablet bilgisayar var. Ben bu tablet bilgisayarı normal bilgisayar gibi kullanmak istiyorum. Acaba dönüştürücü vasıtasıyla eski tip yazıcılarda çıktı alabilir miyim airprint kullanmadan.

rtakak

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,459
İlk nesil iPad Mini var bende de. Çok hoşuma gidiyordu eskiden. Şimdi yüzüne bakan yok.

Sui Generis

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar merhaba, 7. Nesil iPad aldım 9.7 inç iPad pro klavyesi vardı elimde (smart keyboard) 7. Nesil iPade elimde olan keybordu (9.7 inç iPad pro dan kalan) bağladım (smart connector aracılığıyla) katlanma gibi fonksiyonların boyut açısından kullanmayacağımı biliyordum lakin klavye calismadi da en azından calistiramadim normal mi bu durum ? Teşekkürler

Beyazıt07

Asistan
Cezalı
Reaksiyon puanı
10
ipad air 1 12.4.6 sürüm için imovie uygulaması nerden bulabilirim. appstore'daki sürümü 13.4'ün altındakiler için indirmiyorda

s3rh47

Asistan
Reaksiyon puanı
22
Arkadaslar yaklasik 1 yildir teknolojiyi pek fazla takip etmedim.

Sorum su : iPad Pro 12,9 (Apple Pencil ile yazilabilen) en son ne zaman cikti ? Ve Tekrar ne zaman cikar? Haberler bu sene 20 Mart gibi cikti diyorlar. Bu cikan sadece eski modelin yeni jenerasyonu mu yoksa tamamen yep yeni model mi ? Eger bir kac ay sonra yeni model cikacaksa buna bosuna para vermeyelim.

LalaPapa

Asistan
Reaksiyon puanı
117
Arkadaslar yaklasik 1 yildir teknolojiyi pek fazla takip etmedim.

Sorum su : iPad Pro 12,9 (Apple Pencil ile yazilabilen) en son ne zaman cikti ? Ve Tekrar ne zaman cikar? Haberler bu sene 20 Mart gibi cikti diyorlar. Bu cikan sadece eski modelin yeni jenerasyonu mu yoksa tamamen yep yeni model mi ? Eger bir kac ay sonra yeni model cikacaksa buna bosuna para vermeyelim.
yeni çıktı. ipad pro 2020. muhtemelen 2022 de pro çıkar. şimdilik en yenisi ve en güçlüsü o cihaz.