Bu konuyu okuyanlar

M-S-Y

Öğrenci
Reaksiyon puanı
14
Hocam ben S8+ 2 yıl kadar önce kaydettirmiştim benim üründe dual simdi çok net hatırlamıyorum ama kesinlikle 2 katı bir fark ödemiyorsun ikinci imei içinde size alan açıyor diye hatırlıyorum e devlet üzerinde yapılan işlem bu şekildeydi ben yaptırdığımda 154tl gibi bir rakamdı sanırım.

Yktrnslv

Doçent
Reaksiyon puanı
141
Hocam ben S8+ 2 yıl kadar önce kaydettirmiştim benim üründe dual simdi çok net hatırlamıyorum ama kesinlikle 2 katı bir fark ödemiyorsun ikinci imei içinde size alan açıyor diye hatırlıyorum e devlet üzerinde yapılan işlem bu şekildeydi ben yaptırdığımda 154tl gibi bir rakamdı sanırım.

Eyvallah hocam diğer forumdan aldığım bilgi sizinle de doğrulanmış oldu, teşekkürler.

Ernoyan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
21
Beyler note 9 kullanıcısı olarak şunu belirtmek istiyorum nano ekran koruyucu tavsiye etmiyorum yanlardan çıkıyor resimlerini ekliycem. cam'da tavsiye etmiyorum yanlardan yine kalkıyor, sıvı ekran koruyucu kaldı onu deniycem uv ışıkla yapılandan bahsediyorum.

Ekli dosyalar

• 3333333.jpg
    3333333.jpg
    63.3 KB · Görüntüleme: 396
  • 2222222222.jpg
    2222222222.jpg
    30.6 KB · Görüntüleme: 650

Sucrofe

Müdavim
Reaksiyon puanı
677
Beyler note 9 kullanıcısı olarak şunu belirtmek istiyorum nano ekran koruyucu tavsiye etmiyorum yanlardan çıkıyor resimlerini ekliycem. cam'da tavsiye etmiyorum yanlardan yine kalkıyor, sıvı ekran koruyucu kaldı onu deniycem uv ışıkla yapılandan bahsediyorum.
Wrapsol ekran koruyucu methediliyor, onu deneyin isterseniz.

M-S-Y

Öğrenci
Reaksiyon puanı
14
Arkadaşlar dün gelen güncellemeyi yapan oldumu gerçekten bir iyileştirme varmı? Ben şuanda gayet memnunum bir sıkıntım yok kurmalımıyım diye düşünüyorum..

Yktrnslv

Doçent
Reaksiyon puanı
141
Arkadaşlar dün gelen güncellemeyi yapan oldumu gerçekten bir iyileştirme varmı? Ben şuanda gayet memnunum bir sıkıntım yok kurmalımıyım diye düşünüyorum..

Hocam dün gelen güncelleme güvenlik haricinde kamera konusunda iyileştirmeler içeriyor. Mutlaka güncelleştirmeyi yapın.
Ben güncellemeyi yapalı yaklaşık 15 gün oldu hiçbir eksi yan hissetmedim önceye göre.

estefania

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar note 9 ile akıllı saat kullanan var mı yada önerebileceginiz saat nedir teşekkürler şimdiden

Hasan Esad Göl

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba Galaxy Note 9 kullanıyorum bugün telefonla ilgili bir sıkıntı yaşadım şöyle söyleyeyim Ufak bir kaza geçirdim Düştüm Bir yerden Ayağım ile ilgili ufak bir şey oldu düştüm telefon da ben de beraber düştü Telefonun arka kapağını da iki tane çatlak meydana geldi ve S Pen akıllı telefonun içinde kaldı bir sorum olacaktı Ben bu telefonu maksimum ne kadara yaptırabilirim garantisi hala devam ediyor telefonu arka kapak ve S Pen ne kadara mal olur bana

Ernoyan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
21
Merhaba Galaxy Note 9 kullanıyorum bugün telefonla ilgili bir sıkıntı yaşadım şöyle söyleyeyim Ufak bir kaza geçirdim Düştüm Bir yerden Ayağım ile ilgili ufak bir şey oldu düştüm telefon da ben de beraber düştü Telefonun arka kapağını da iki tane çatlak meydana geldi ve S Pen akıllı telefonun içinde kaldı bir sorum olacaktı Ben bu telefonu maksimum ne kadara yaptırabilirim garantisi hala devam ediyor telefonu arka kapak ve S Pen ne kadara mal olur bana

Cana geleceği ne mala gelsin, sana bir şey olmasın kardeşim tekrar telefon bulunur ama sağlık bulunmaz. geçmiş olsun kardeşim. telefonla ilgili net bir'şey öğrenmek için samsung 444 77 11 numaralı hattı ara sana gerekli bilgileri vereceklerdir servise yönlendireceklerdir. sakın dışarıda her hangi bir telefoncuya yaptırma.

M-S-Y

Öğrenci
Reaksiyon puanı
14
Arkadaşlar note 9 ile akıllı saat kullanan var mı yada önerebileceginiz saat nedir teşekkürler şimdiden

Hocam Ben telefon ile birlikte Gear Sport almıştım mavi renk şuan gayet memnunum bir sorunum yok tavsiye ederim.

Tttunahan

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,014
3300 yetmiyordu. Artık çok iyi oldu. Cihazın ısınma durumunuda geliştirdiler.
Note 8 'in tek eksisi bataryası yani gün içinde yoğun kullanırsam akşam 7 gibi ekstra bi şarj istiyor en azından 3600 mah falan olsaydı günü ucu ucuna çıkarırdık he bide stereo hoparlörün kesinlikle olması lazımdı

kartalll

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
selam arkadaşlar telefonumda şöyle bir sorun var arada mobil veri gidiyor 15 dk kadar internetim olmuyor sonra kendine kendine duzeliyor genelde araçtan indikten sonra oluyor ne alaka bilmiom ama bu sorunu yasiyan var mi şebekede gidiyormu bilmiyorum denemedim onu

lotusadana

Doçent
Reaksiyon puanı
220
selam arkadaşlar telefonumda şöyle bir sorun var arada mobil veri gidiyor 15 dk kadar internetim olmuyor sonra kendine kendine duzeliyor genelde araçtan indikten sonra oluyor ne alaka bilmiom ama bu sorunu yasiyan var mi şebekede gidiyormu bilmiyorum denemedim onu
20 gündür kullanıyorum. 2 kez böyle bir şey yaşadım. 4.5g açıktı. Ekranda simgesi gözüküyordu ama iletişim yoktu. 3g yapınca düzeldi. Bir daha olursa ayrıntılı incelerim.

harun272

Asistan
Reaksiyon puanı
47
Mrb arkadaşlar iphone x kullanıyorum apple watch ve apple airpods var sizce x i satım tamamen note 9 a geçmelimiyim samsung watch ile beraber

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,299
Mrb arkadaşlar iphone x kullanıyorum apple watch ve apple airpods var sizce x i satım tamamen note 9 a geçmelimiyim samsung watch ile beraber
Android dünyasına alışabileceğine inanıyorsan neden olmasın ki. Her türlü kar elde edersin.

Tttunahan

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,014
Ben olsam geçerdim, x üretimden kalktı resmen üvey evlat muamelesi yaptılar telefona

harun272

Asistan
Reaksiyon puanı
47
Android dünyasına alışabileceğine inanıyorsan neden olmasın ki. Her türlü kar elde edersin.
her türlü kar elde edemiyoruz malesef samsung satış politikası ve fiyat politikası beni hiç tatmin etmiyor 8 e alıyosun 6 ya düşüyor 3 e satabiliyosun örneğin

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,299
her türlü kar elde edemiyoruz malesef samsung satış politikası ve fiyat politikası beni hiç tatmin etmiyor 8 e alıyosun 6 ya düşüyor 3 e satabiliyosun örneğin
Samsung'a özgü bir durum değil. Her marka senede minimum 3-5 model üretip satıyor. Apple sadece 3 tane amiral sınıfı telefon sunup minimum 8000-10000 bin tl'den satıncada tabiki 2. elde 4-5 bine rahat satılır.

civilengineer61

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9

Yıllarca Iphone kullandım ve o zamanlar Iphone gerçekten rakipsizdi. Gerek tasarım olarak gerekse de yazılım olarak.
Fakat artık öyle değil.

Samsung Note serisini 4'ten beri kullanmaya başladım. Önceleri Iphone'nun yanında destek olarak kullanıyordum, sonra zamanla beni kendisine bağladı.

Iphone yazılımsal olarak halen en iyisi fakat eskisi kadar arada uçurum kalmadı. Temple Run bile oynayamazdık Android'lerde. Şimdi en baba oyunları bile sorunsuz çalıştırıyor. Eskiden çoğu application sadece Iphone için çıkardı, Android avcunu yalardı. Şimdi tüm baba uygulamalar ikisine de hizmet ediyor.

Apple watch konusuna gelirsek; ben tip olarak hiç beğenmiyorum kare bir tasarımı. Fakat Samsung'un saatlerini de beğenmiyorum. O yüzden bu konuyu pas geçeceğim.

Airpods; dünyanın en çirkin ve en rahatsız kulaklığı. Bunu yıllarını kulaklık incelemelerine vermiş ve ciddi emek harcamış birisi olarak söylüyorum.

Ve en ama en büyük özelliği söylüyorum; dual sim. İki telefon taşımak hamallıktan başka bir şey değil. Iphone dual sim çıkartana kadar Note serisinin yanından bile geçemez benim gözümde.

fbtekstil

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
İphone 8 Plus'u satarak Note 9 128GB'lık versiyonu ile aranızdayım yapmamız gereken ayar veya öneriniz varsa beklerim..
Size bir sorum olacak iphone 8 ile note 9 arasindayim ikisininde olumlu olumsiz uonelerini tecrubenize istinaden yazarmisinoz

Tttunahan

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,014
Size bir sorum olacak iphone 8 ile note 9 arasindayim ikisininde olumlu olumsiz uonelerini tecrubenize istinaden yazarmisinoz
İphone 8 note 9 la kıyaslanacak bi cihaz değil iphone xs desen bile düşündürüyo insanı note 9 her yönden çooook daha iyi bi cihaz

fbtekstil

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
İphone 8 note 9 la kıyaslanacak bi cihaz değil iphone xs desen bile düşündürüyo insanı note 9 her yönden çooook daha iyi bi cihaz
Peki bir sorum daha var ben su am s9 kullanmaktayım sarj komusunda memnunum telefonundan ancak note 9 daha ssrji olsun islemcisi olsun daha guzel geliyor gecmeye degermi

Tttunahan

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,014
Peki bir sorum daha var ben su am s9 kullanmaktayım sarj komusunda memnunum telefonundan ancak note 9 daha ssrji olsun islemcisi olsun daha guzel geliyor gecmeye degermi
Maddi sıkıntın yoksa geçebilirsin ama illa geçecem diye kendini zorlama zaten hemen hemen aynı cihaz sayılırlar

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,299
Pil konusunda memnunsan S9'dayken geçmeye gerçekten hiç gerek yok.
Hayır ben zorlanıyorum, maddi problemim yok ve S-pen ve çift kamera gibi özellikleri de deneyimleyebilmek istiyorum diyorsanız Galaxy Note 9'a geçilebilir.

fbtekstil

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Pil konusunda memnunsan S9'dayken geçmeye gerçekten hiç gerek yok.
Hayır ben zorlanıyorum, maddi problemim yok ve S-pen ve çift kamera gibi özellikleri de deneyimleyebilmek istiyorum diyorsanız Galaxy Note 9'a geçilebilir.

Yanlis yazmışım pil komusunda sikayetciyim s9 da ona degermi gercekten

harun272

Asistan
Reaksiyon puanı
47
Evet bugün X i satıp note 9 a geçiyorum inş yüzümü kara çıkarmaz apple gereksiz kasıntı fiyatından ve satış politikasından bıktım hızlı şarj edebilmek için bile 400 500 tl para ödemek gerekiyor