Xbox one s mi? ps4 slim mi?

Bu konuyu okuyanlar

Reaksiyon puanı
1
www.epey.com/oyun-konsolu/microsoft-xbox-one-s-1tb.html

Arkadaşlar linkteki xbox konsolunu mu alsam yoksa 2000 tl ye ps4 slim mi alsam
www.epey.com/oyun-konsolu/sony-playstation-4-slim-500gb.html

Ben online oyunları seviyorum gta 5 online oynarım xbox hem yurtdışında hem yurtiçinde playstation'a göre daha az sunucularda tek başıma gezmek istemiyorum ve Türk oyuncularıda görmeyi çok isterim ps4'te böyle bir sıkıntı olacağını düşünmüyorum ama xbox one s'nin bu fiyata verdiği performans harika ve gamepad'i daha iyi kararsız kaldım şu an ama tercihim daha çok ps4 yönünde ayrıca ps4 slim alırsam sadece ps4 slim deki oyuncularla mı oynayabilirim yoksa tüm ps4 oyuncularıyla mı?
(Yazım yanlışları için özür dilerim)

Jon Snow

Winter is Coming
Reaksiyon puanı
513
www.epey.com/oyun-konsolu/microsoft-xbox-one-s-1tb.html

Arkadaşlar linkteki xbox konsolunu mu alsam yoksa 2000 tl ye ps4 slim mi alsam
www.epey.com/oyun-konsolu/sony-playstation-4-slim-500gb.html

Ben online oyunları seviyorum gta 5 online oynarım xbox hem yurtdışında hem yurtiçinde playstation'a göre daha az sunucularda tek başıma gezmek istemiyorum ve Türk oyuncularıda görmeyi çok isterim ps4'te böyle bir sıkıntı olacağını düşünmüyorum ama xbox one s'nin bu fiyata verdiği performans harika ve gamepad'i daha iyi kararsız kaldım şu an ama tercihim daha çok ps4 yönünde ayrıca ps4 slim alırsam sadece ps4 slim deki oyuncularla mı oynayabilirim yoksa tüm ps4 oyuncularıyla mı?
(Yazım yanlışları için özür dilerim)
Oynayacağın oyunların kimin ps4 ten kimin ps4 slimden giriş yaptığını farkedeceğini sanmıyorum. Ps 4 slim iyi bir tercih olacaktır.