Bu konuyu okuyanlar

Ahmetcan26

Asistan
Reaksiyon puanı
88
Öncelikle izlediniz mi bilmiyorum hangi konuya koyacağıma karar veremedim ben yeni izledim.

---- Mesajlar birleştirildi ----

Öncelikle izlediniz mi bilmiyorum hangi konuya koyacağıma karar veremedim ben yeni izledim.
Red !filmi yazın çìkicaktır.

Siberle alakalı.tam bilmiyorum bu konuya koymayı uygun gördüm tor kullanmak suç mu o suç mu diyen arkadaşlar izlesin.

Yaa siz uyun siz uyurken biz araştırıyoruz.Millet olarak uyuyoruz ama şuan 13 kişi bu sayfada çok duyurabilmişim.
Bilgisayarımla yatıyorum ben önem verdiğim birşey olduğu için.

Son düzenleme:

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,121
Ekran Görüntüsü 2018-10-06 02-39-21.png

kaşık yok neo!

Ahmetcan26

Asistan
Reaksiyon puanı
88
Bilmiyorum hatadır saçma sapan ama red filmi yaz çok etkileyici araştırmacílar var.
Vee şu an içinde bulunduğumuz durumu anlatıyor.internetinin gittiğine değer 200 mbtimi yedi ama şikayetçi değilim böyle bilgilendirici yazılar ve belgesel türü şeylerin topluma faydalı olacağını düşünüyorum.
Bizim ülkemizde terörist olmak çok kolay terörist damgasını giydirip sana o sistemin uyduruk mahkemelerinde her cezayı verme yetkileri var diyor ama doğru.seçimlerde bile
Akp-mhp hariç tüm partiler terörist algìsini yaratarak medyada seçime gidildi.
Hadi Hdp terörist.İçinde terörist olmayanlar da varmış ama neyse.Diğer herkes terörist hain öyle mi sizce.hakkını aramak suç ùlkemizde.

Şimdi yanlış yere girenlere söyleyeyim red2 değil.
Red ! Ùnlem olana girceksiniz ben de daha demin yanlış girdim.ingilizce tùrkçe bişeyler yazıyor.

Şimdi siyasete girmeyelim.biz Türk milleti olarak işin içine siyaset girdiğinde birbirimizi yeriz.Ayrılık bulmak yerine de aynılık bulmaya çalışalım gerek hayatınızda gerek forumda .Sistemin robotları olmayalım.

Konuya dikkat çekmek istedim o yüzden fazla etiket yaptım.Yoksa sansür aşma yöntemleri de var.
Ama internetten az anlayan insanlar bilgiye erişebilmeli bilgi insanların ortak malı olduğu vurgulanmış burada.

Son düzenleme: