6s Alınır mı şuan?

Bu konuyu okuyanlar

huawei93042

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
6s almayı düşünüyorum bu telefon beni kaç sene götürü alınır mı?

Mert Alper

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,311
6s almayı düşünüyorum bu telefon beni kaç sene götürü alınır mı?

6S kullanıyorum şuanda. En az 2 sene değiştirmem gayet iyi durumda. Uygun fiyatta bulabilirsen olur, uygun fiyatta bulamazsan aynı fiyata daha güncel telefonlara bakabilirsin.

huawei93042

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
6S kullanıyorum şuanda. En az 2 sene değiştirmem gayet iyi durumda. Uygun fiyatta bulabilirsen olur, uygun fiyatta bulamazsan aynı fiyata daha güncel telefonlara bakabilirsin.
2600 TL'ye buldum 32 gb uygun mu sence?

Mert Alper

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,311
Sıfır mı acaba? Eğer sıfır ise en fazla 3 sene kurtarsa yeter diyorsan alabilirsin. Ancak LG ve Xiaomi tarafında güncel telefonlar varken gerek yok gibi duruyor, iOS fanatikliğin yoksa.

DKN NZY

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,144
Eski bir cihaz 2600tl ye yazık olur 200tl ekleyerek lg v30+ bulabilirsiniz

ekoek

Öğrenci
Reaksiyon puanı
29
hayır

sozlrcom

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
huawei mate 10 lite tavsiyem budur. Ben aldım. Bende AYPONCUydum. Ama Bunlar daha güzel. Tavsiye ederim.

emirhankrgc

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
kullandığım iPhone Ximi atıp 6S aldım bir hafta önce. şarjının çabuk bitmesi dışında hiç bir sıkıntısı yok. Temiz ikinci el bulmanı öneririm ama 2600 çok ben ikinci el 32gb olanı 1600TL ye aldım. bütçen 2600 ise git 7 al ikinci el garantisi olan pilini ücretsiz değiştirir kullanırsın.

IDAHO

Doçent
Reaksiyon puanı
192
V30+ almanızı tavsiye ederim

6s artık eski bir telefon 0 olarak 2600 tl ye alınmaz diye düşünüyorum

peacesen

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ben anlamıyorum arkadaşlar nedir bu android adam 6s alıyımmı diye soruyor siz kalkmış android diyorsunuz kardeşim alınır ikinci el içine sinmiyorsa sıfırda alınır güzel telefon ben kullanıyorum hiçbir sorunu yok en az 3 yıl yazılım destegi alırsın çok güzel ve akıcı bir telefondur tavsiye ederim

IDAHO

Doçent
Reaksiyon puanı
192
Ben anlamıyorum arkadaşlar nedir bu android adam 6s alıyımmı diye soruyor siz kalkmış android diyorsunuz kardeşim alınır ikinci el içine sinmiyorsa sıfırda alınır güzel telefon ben kullanıyorum hiçbir sorunu yok en az 3 yıl yazılım destegi alırsın çok güzel ve akıcı bir telefondur tavsiye ederim

2015 Telefonu bir cihazı 0 olarak 2018 de bu fiyata almak tamamen kişisel tercih olsada ben şahsen tavsiye etmiyorum V30+ daki Snapdragon 835 A9 işlemciden çok çok daha iyi ayriyetten her konuda 6s den daha üstün

Bu bizim tercihimiz bizim tavsiyemiz arkadaş dikkate alır almaz onun sorunu biz sadece fikrimizi belirtiyoruz

peacesen

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
2015 Telefonu bir cihazı 0 olarak 2018 de bu fiyata almak tamamen kişisel tercih olsada ben şahsen tavsiye etmiyorum V30+ daki Snapdragon 835 A9 işlemciden çok çok daha iyi ayriyetten her konuda 6s den daha üstün

Bu bizim tercihimiz bizim tavsiyemiz arkadaş dikkate alır almaz onun sorunu biz sadece fikrimizi belirtiyoruz

Doğru söylüyorsunuz bu sizin tercihiniz haklısınız ama arkadaşın sorduğu soru bu değil Android telefonların donanım olarak iphonlardan çok daha üstün cihazlar olduğunu kabul etmemek aptallık olur ama eksik bir şeyler nedir bunlar YAZILIM sorun burada başlıyor Android telefonlarda.
2013 ayında çıkmış İphone 5s bile destek verdiğini hatırlatmak isterim Android telefonda bu kadar uzun bir süre yazılım desteği alabilmiş bir cihaz varmıdır yok malesef yok koca bir sıfır sorun burda başlıyor bence sizin düşüncelerinize saygım var buda benim naçizane fikrimdir

Tony Stark

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,315
Doğru söylüyorsunuz bu sizin tercihiniz haklısınız ama arkadaşın sorduğu soru bu değil Android telefonların donanım olarak iphonlardan çok daha üstün cihazlar olduğunu kabul etmemek aptallık olur ama eksik bir şeyler nedir bunlar YAZILIM sorun burada başlıyor Android telefonlarda.
2013 ayında çıkmış İphone 5s bile destek verdiğini hatırlatmak isterim Android telefonda bu kadar uzun bir süre yazılım desteği alabilmiş bir cihaz varmıdır yok malesef yok koca bir sıfır sorun burda başlıyor bence sizin düşüncelerinize saygım var buda benim naçizane fikrimdir
5S'e destek veriyor da ne oluyor millet 6'ya yüklemeye korkuyor güncellemeyi bir sıkıntı çıkar mı diye kasım kasım kasılan o kadar çok 6-6S gördüm ki stabilite işi kalmadı yani

---- Mesajlar birleştirildi ----

Şu an 2800 lira V30+ kesinlikle o alınmalı 6S çok eskidi ve o parayı asla hak etmiyor hiçbir konuda ele alınır bir artısı yok.
Ha ben o arkadaki logoya para vereceğim diyorsan al.

Son düzenleme:

byblt

Asistan
Reaksiyon puanı
43
Doğubanktan 2700 tl ye sıfır kapalı kutu kendim aldım 32 gb fiyatlar bu seviyede orada 2 ci kata çıkmak gerek giriştekiler 2950 fiyat çekiyor ve çok tok satıcılar ama bir üst kattaki telefoncular daha iyi ve indirim yapıyorlar

ReXulEc

Öğrenci
Reaksiyon puanı
25
Aldıysan deneyinlerini paylaşır mısın (deydi mı aldığına vb.) bu düşüncede olan başka arkadaşlarda olabilir ışık tutmuş olursun

Merhaba Ben Kullandım Ve Almanızı Önermem. Mesela Google Haritada Pusula Çıldırıyor Çoldan Çıkıyor,Çok Kasıyor Ve Şarjı 20 De Kapanıyor. Beğenirseniz Sevinirim

regnante80

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
neden iPhone da google harita kullandığınızı sormamayı tercih ediyorum. 2. si kendim için değil aynı ikilemde kalmış diğer insanlar için yazsın dedim zira ben de şu an ios 12 iphone 6s kullanıyorum hiç bi sıkıntısi yok sadece pili çabuk tükeniyor o da maalesef tüm iphone lardaki kaçınılmaz kader. 1 yıldir daha hic kasmadi (işlemci yavaşlatılmış olduğu halde) şu an en yüksek gereksinimli oyun olan Fortnite ı hiç kasmadan kaldırıyor.

ReXulEc

Öğrenci
Reaksiyon puanı
25
neden iPhone da google harita kullandığınızı sormamayı tercih ediyorum. 2. si kendim için değil aynı ikilemde kalmış diğer insanlar için yazsın dedim zira ben de şu an ios 12 iphone 6s kullanıyorum hiç bi sıkıntısi yok sadece pili çabuk tükeniyor o da maalesef tüm iphone lardaki kaçınılmaz kader. 1 yıldir daha hic kasmadi (işlemci yavaşlatılmış olduğu halde) şu an en yüksek gereksinimli oyun olan Fortnite ı hiç kasmadan kaldırıyor.
Kendi Haritasında da oluyor Kısacası Konumu Ve Pusulası Bozuluyor

AloneDarker

Asistan
Reaksiyon puanı
24
2800 TL'yi eski bir iphoneye vermek bence mantıksız o fiyatlara üzmeyecek çok cihaz var piyasada