Kablosuz Bluetooth Kulaklık

Bu konuyu okuyanlar

ac1940

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
300 tl limit ile Kablosuz Bluetooth Kulaklık hangisini önerirsiniz yardımcı olursanız sevınırım

Jon Snow

Winter is Coming
Reaksiyon puanı
513
300 tl limit ile Kablosuz Bluetooth Kulaklık hangisini önerirsiniz yardımcı olursanız sevınırım
Çoğu kişi JBL T450BT önerecektir diye düşünüyorum. Eğer daha önce bu kulaklıktan daha üstün bir seviye kulaklık kullandıysan (bir kere bile olsa) bu kulaklık hoşuna gitmeyecektir. Özellikle bas performansını hiç beğenmedim. Eğer bass seven biriysen Philips SHB3175 öneririm. Ya da çinden alacaksan EDIFIER W800BT öneririm.

ac1940

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
çindeki EDIFIER W800BT önerdğin iki markadan iyimi bro

---- Mesajlar birleştirildi ----

Çoğu kişi JBL T450BT önerecektir diye düşünüyorum. Eğer daha önce bu kulaklıktan daha üstün bir seviye kulaklık kullandıysan (bir kere bile olsa) bu kulaklık hoşuna gitmeyecektir. Özellikle bas performansını hiç beğenmedim. Eğer bass seven biriysen Philips SHB3175 öneririm. Ya da çinden alacaksan EDIFIER W800BT öneririm.

Son düzenleme:

Jon Snow

Winter is Coming
Reaksiyon puanı
513

---- Mesajlar birleştirildi ----

JBL DE kullandım EDIFIER' da EDIFIER daha iyiydi. Ama Philips' i denemediğim için birşey diyemeyeceğim. Sadece araştırmalarıma göre olumlu yorumlar gördüm ve 40mm sürücü kullanması da bir artı olarak sayılabilir.