iPhone 7plus mikrofon problemine çözüm bulan var mı ???????

Bu konuyu okuyanlar

Er.ed

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bilgisi olan biri açıklasın lütfen iPhone 7plus 32 gb kullanıyorum değişime giden telefon da mikron problemi vardı değişim oldu cihazda yine aynı problemle karşılaştım sistemsel mi bu sıkıntı ?

Mustafa Deliktaş

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
2,239
Garantisi hala devam ediyorsa gönderin. Sorunu tekrar yaşadığınızı belirtin. Kronik birşey olabilir belki.

Er.ed

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Teşekkür ederim cevapladığınız için ?? cihaz yeniydi 10 günlük cihaz garantiden değişim ile döndü gelen ürün de aynı üstelik bunu kendim tespit etmiyorum arama sırasında konuştuğum herkes neden sesimin geriden geldiğini soruyor veya görüntülü konuşma esnasında yüzüme yaklaştırmazsam karşı taraf ses yok diyor tekrar göndericem fakat artık şaka mı yapıyorsunuz 2. Yeni ürün de aynı olamaz tepki alacağım diye korkuyorum

Mustafa Deliktaş

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
2,239
Teşekkür ederim cevapladığınız için ?? cihaz yeniydi 10 günlük cihaz garantiden değişim ile döndü gelen ürün de aynı üstelik bunu kendim tespit etmiyorum arama sırasında konuştuğum herkes neden sesimin geriden geldiğini soruyor veya görüntülü konuşma esnasında yüzüme yaklaştırmazsam karşı taraf ses yok diyor tekrar göndericem fakat artık şaka mı yapıyorsunuz 2. Yeni ürün de aynı olamaz tepki alacağım diye korkuyorum
Sizden kaynaklı bir sorun olmadığı sürece birşey diyemezler ve apple servis konusunda sağlamdır. Sıkıntılarınızı açık bir şekilde dile getirin korkmayın :)

Cagladuman

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Bilgisi olan biri açıklasın lütfen iPhone 7plus 32 gb kullanıyorum değişime giden telefon da mikron problemi vardı değişim oldu cihazda yine aynı problemle karşılaştım sistemsel mi bu sıkıntı ?
Ben de şuan telefonumda aynı sorunu yaşıyorum. Nasıl gönderdiniz acaba değişime? Ben garantiye yolladım mikrofon sıkıntısız cevabıyla geri geldi telefonum. Ne yapmalıyım?

Er.ed

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Benim de ilk gönderdiğim de aynı şekilde geri döndü 2. Kez gönderdim zorla artık ısrarcı olarak değişim yaptılar cihazda ve üzgünüm ki yine aynı problem değişimden gelen cihazda aynı sorun artık değişim mi yapılmadı acaba diye düşünüyorum çünkü bu kadar şanssızlık olamaz ??‍♀️ günlük hayatta sipariş vermek için aradığım da bile sesinizi alamıyorum efendim cevabından bıktım gerçekten ?

---- Mesajlar birleştirildi ----

Sizden kaynaklı bir sorun olmadığı sürece birşey diyemezler ve apple servis konusunda sağlamdır. Sıkıntılarınızı açık bir şekilde dile getirin
Sizden kaynaklı bir sorun olmadığı sürece birşey diyemezler ve apple servis konusunda sağlamdır. Sıkıntılarınızı açık bir şekilde dile getirin korkmayın :)
teşekkür ederim ?? ?

Son düzenleme: