İOS 12

Bu konuyu okuyanlar

rezo35

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Arkadaslar iphone 6 32 gb cihaz kullanıyorum ios 11 de kasan cihaz 12 yuklediğimde nerdeyse uctu performans olarak

Dora

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
9,728
iPhone SE'ye geldi mi i12 acaba?

BJKolik

Dekan
Reaksiyon puanı
6,757
Iphone 6S Plus 32 GB var bende İOS 12' yi kurdum hızlı evet ama 11' de de hızlıydı çok fark göremedim İOS 12 biraz daha hızlı gibi sanki ama şarj konusundaki sıkıntılar halen devam ediyor su gibi akıyor sarj.

Mert Alper

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,311
iPhone SE'ye geldi mi i12 acaba?

Geldi.

---- Mesajlar birleştirildi ----

Iphone 6S Plus 32 GB var bende İOS 12' yi kurdum hızlı evet ama 11' de de hızlıydı çok fark göremedim İOS 12 biraz daha hızlı gibi sanki ama şarj konusundaki sıkıntılar halen devam ediyor su gibi akıyor sarj.

Bu şarj sıkıntısını ben de farkettim, eskiden gece takıyordum şarja, iOS 12'ye geçince evin yolunu zor buluyorum o şarjla :D

Son düzenleme:

afirat

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
7 plus kullanıyorum. ios 12 yi kurduktan sonra ekran kilidini açıp menüye girebilmek için 2 kere basmam gerekiyor. Daha önce tek basmada kilidi açıp ana ekrana geliyodu ama artık tek basmada sadece kilit açılıyor ana ekrana geçebilmek için tekrar home butonuna basmam gerekiyor. Bu sorun sadece bende mi var başka bir yerde yazanı göremedim?

Mert Alper

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,311
7 plus kullanıyorum. ios 12 yi kurduktan sonra ekran kilidini açıp menüye girebilmek için 2 kere basmam gerekiyor. Daha önce tek basmada kilidi açıp ana ekrana geliyodu ama artık tek basmada sadece kilit açılıyor ana ekrana geçebilmek için tekrar home butonuna basmam gerekiyor. Bu sorun sadece bende mi var başka bir yerde yazanı göremedim?

iOS 12de böyle bir değişiklik yapılmadı.

Rint

Müdavim
Reaksiyon puanı
360
64 gb 6 var ancak yüklemek için hiç bir sebebim yok zira bu güncellemeler güncel cihazlara yönelik eskilere pek bir şey katmıyor.

Mert Alper

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,311
64 gb 6 var ancak yüklemek için hiç bir sebebim yok zira bu güncellemeler güncel cihazlara yönelik eskilere pek bir şey katmıyor.

iOS 12 tam tersine eski cihazlar için getirilmiş bir güncelleme.

Yeni cihazlar yeterince hızlı zaten sadece bir kaç özellik daha ekliyor yeni telefonlara.
Eski cihazlara ise hatrı sayılır bir performans artışı katıyor.

Düşündüğünüzün tam tersine, eski cihazları hantallıktan kurtaran bir güncelleme iOS 12.

stinghardyzz

Müdavim
Reaksiyon puanı
747
Arkadaslar iphone 6 32 gb cihaz kullanıyorum ios 11 de kasan cihaz 12 yuklediğimde nerdeyse uctu performans olarak
İpad mini 3 var kasıyordu ve degiştirmeyi düşünüyordum ios 12 yükledim ve tablet harbiden belli derecede hızlandi kasma falan kalmadı be beni yeni tablet almakdan kurtardı iphone x de belirgin bi performans farki yatmıyor hızlı telefondu zaten

ronicfarm

Asistan
Reaksiyon puanı
118
Çok fazla bi hızlanma yok ama akıcılık fena artmış

Drangleic

Müdavim
Reaksiyon puanı
263
Bu dediğiniz olay iOS 12 den öncede vardı siz sanırım çok daha eski bir sürümden iOS 12 ye geçtiniz yada bundan önce parmak izi filan kullandığınızdan fark etmemiştiniz çünkü bu özellik yanlış hatırlamıyorsam iOS 10 ile birlikte gelmişti.

hasanalicelen

Asistan
Reaksiyon puanı
55

Ayarlar-Genel-Erişebilirlik-Ana ekran Düğmesi-Parmağını Koyarak Aç
Bu ayarı yaparsan düzelir

BJKolik

Dekan
Reaksiyon puanı
6,757
Her geçen gün şarjı kötüye gidiyor çok şarj yiyor İOS 12 onun haricinde sıkıntı yok.

Rint

Müdavim
Reaksiyon puanı
360
iOS 12 tam tersine eski cihazlar için getirilmiş bir güncelleme.

Yeni cihazlar yeterince hızlı zaten sadece bir kaç özellik daha ekliyor yeni telefonlara.
Eski cihazlara ise hatrı sayılır bir performans artışı katıyor.

Düşündüğünüzün tam tersine, eski cihazları hantallıktan kurtaran bir güncelleme iOS 12.

İndiriyorum, bakalım kim haklı çıkacak :)

Rint

Müdavim
Reaksiyon puanı
360

Şarj konusunda biraz daha hızlı gidiyor. Bazı hareketlerdeki kasmalar gitmiş, yeni akıllı özellikler gelmiş, kilit ekranı iyi olmuş, kullanım deneyimleri ile ilgili oto kontrol ayaları gelmiş ki 22:00 dedi mi tüm uygulamalar kapanıyor ve girerken süreli giriş izni alıyorsun falan :) Ben beğendim ancak şarj olayı fark ediyor. Gerçi ilk sürüme geçince genelde bir iki hafta hızlı gidiyor ama sonra alışıyorsun ondan mı bilinmez ama o kadar da rahatsız etmiyor. Şimdilik iyi, haklı çıktın...

Mert Alper

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,311
Şarj konusunda biraz daha hızlı gidiyor. Bazı hareketlerdeki kasmalar gitmiş, yeni akıllı özellikler gelmiş, kilit ekranı iyi olmuş, kullanım deneyimleri ile ilgili oto kontrol ayaları gelmiş ki 22:00 dedi mi tüm uygulamalar kapanıyor ve girerken süreli giriş izni alıyorsun falan :) Ben beğendim ancak şarj olayı fark ediyor. Gerçi ilk sürüme geçince genelde bir iki hafta hızlı gidiyor ama sonra alışıyorsun ondan mı bilinmez ama o kadar da rahatsız etmiyor. Şimdilik iyi, haklı çıktın...

Umarım haklı çıkmaya devam ederim, şarj konusuna gelince aklıma Huawei'nin iPhone Kuyruğunda Powerbank Dağıtarak Apple'ı Trollemesini hatırlattın:)

Rint

Müdavim
Reaksiyon puanı
360
Umarım haklı çıkmaya devam ederim, şarj konusuna gelince aklıma ne getirdin biliyor musun :)

Bir iki bug ile karşılaştım ve şarj halen... Neyse senesi telefonu zaten olur o kadar. Bu arada haberi daha öncede okumuştum zekice bir hareket...

afirat

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ayarlar-Genel-Erişebilirlik-Ana ekran Düğmesi-Parmağını Koyarak Aç
Bu ayarı yaparsan düzelir
Temiz kurulum yapmama rağmen hala aynı sorun vardı. Buraya yeni bakabildim ve cevabınızı uyguladım, düzeldi. Emeğinize sağlık çok teşekkür ederim :)