Oyunlarda FPS önceden hesaplanır mı? Denedik; BAŞARDIK.

Bu konuyu okuyanlar

canalpargunEmre

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Herkese selamlar. Yaklaşık 6 aylık emek sonucu PUBG'de PC donanımınızı seçerek hangi çözünürlükte kaç FPS alacağınızı hesaplayan bir algoritma geliştirip APP haline getirdik. Uygulamamız bir projedir, henüz oyunu satın almamış veya donanım yükseltme planı olanlar için eşsiz bir rehber olacak.

GuessYourFPS isimli uygulamamıza GooglePlay'den erişip göz atmanızı, varsa gelişim noktalarımız konusunda feedback'lerinizi bekliyoruz.

Bu işi ciddiye alıyoruz ve çok daha büyük yerlere koşma planımız var. Eleştiri ve öneri fark etmeksizin destekleriniz bizi çok mutlu eder...

Ekli dosyalar

• ba15d7c3-fce3-43bb-aa21-7fc0a60e3d3a.png
    ba15d7c3-fce3-43bb-aa21-7fc0a60e3d3a.png
    106.7 KB · Görüntüleme: 442

canalpargunEmre

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Yükledim. Ekran kartım ve işlemcim yok. Daha fazla işlemci ve ekran kartı eklemen gerekiyor bence. Onun dışında sonuçlar hemen hemen aynı gibi

Mevcut donanımını yazarsan hemen bir kontrol yapayım. 200'den fazla işlemci seçeneğimiz var. Onun haricinde de ekran kartlarındaki çalışmalarım bitmek üzere (planlar kısmına eklemiştim, %95'i bitti kontrollerde)

Asitsiz Kola

Öğrenci
Reaksiyon puanı
17
Mevcut donanımını yazarsan hemen bir kontrol yapayım. 200'den fazla işlemci seçeneğimiz var. Onun haricinde de ekran kartlarındaki çalışmalarım bitmek üzere (planlar kısmına eklemiştim, %95'i bitti kontrollerde)
Ekran kartım radeon r7 240 ve işlemcim athlon x4 845

Son mesajlar