Telefon Hafızasını Hafıza Kartına Aktarmak

Bu konuyu okuyanlar

Artreverans

Asistan
Reaksiyon puanı
181
Arkadaşlar telefonum son zamanlarda çok donma yapıyor bende az öce pcye bağladım telefon hafızam 11hb ama boş hafızam 4gb diyor yani 7 gblık yer dolu hemen hafıza kartına aktardım ancak çok bişey farketmedi gene 4 gblık yer var diyor ancak telefon hafızasında hiç bir klasör yok hepsini sildim. Nasıl oluyorda dolu gösteriyor pcde gözükmüyor dolu olan yerler. Pcye MTP olarak bağladım daha detaylı bir program var mı telin hafızasını görebileceğim. Bide programların hepsini telefon hafızasına akatarabileceğim bir yöntem var mı youtubedan izledim bir kaç video ama hepsini aktaramadım bazılarını aktabildim tel izin vermedi. Bana yardım ederseniz şimdiden teşekkür ederim hepinize. İyi akşamlar.

Bu arada telim samsun E5

YilanSerdarr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Whatsapp kullanıyorsan Android de gönderdiğin dosyaları vs SEND klasörü altında yedekliyor. Bilgisayardan Telefon hafızası Whatsapp >İmages >Send kısmına girip bak resim dosya vs varsa sil gitsin.

Artreverans

Asistan
Reaksiyon puanı
181
Whatsapp kullanıyorsan Android de gönderdiğin dosyaları vs SEND klasörü altında yedekliyor. Bilgisayardan Telefon hafızası Whatsapp >İmages >Send kısmına girip bak resim dosya vs varsa sil gitsin.
Telefon hafızasında ki bütün klasörleri sildim. :D Ama gene dolu gene dolu acaba yazılım mı 5 gb kaplıyor. Yazılımım 5.1.1 lolipop kullanıyorum.

Son mesajlar