İpad Air 2 Garanti Sorunu

Bu konuyu okuyanlar

Reaksiyon puanı
140
Arkadaşlar geçenlerde İpad Air 2 mi garantiye vermiştim. Kasmalar donmlarar vardı, şarjı bi edip bi etmiyordu. Kullanıcıdan kaynaklı bir hata darbede yok. Neyse verdim işte garantiye. Bugün cevap geldi. Vatanda garantiye gönderen bayan kullanıcı hatası yok dedi ama bunlar kullanıcı hatası var dediler. Pil ömrü azalmış. 2300 lira tamir parası istiyolar. Ben bu cihazı 1500 e aldım saten bu neyin kafası anlamadım ki. Ne yapmam gerekiyor yardımcı olursanız sevinirim.

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,299
Arkadaşlar geçenlerde İpad Air 2 mi garantiye vermiştim. Kasmalar donmlarar vardı, şarjı bi edip bi etmiyordu. Kullanıcıdan kaynaklı bir hata darbede yok. Neyse verdim işte garantiye. Bugün cevap geldi. Vatanda garantiye gönderen bayan kullanıcı hatası yok dedi ama bunlar kullanıcı hatası var dediler. Pil ömrü azalmış. 2300 lira tamir parası istiyolar. Ben bu cihazı 1500 e aldım saten bu neyin kafası anlamadım ki. Ne yapmam gerekiyor yardımcı olursanız sevinirim.
THH'ye başvurun.

Logithx

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,104
Cihazda darbe su teması ve jailbreak yoksa cihazın garantisi devam ediyorsa ücretsiz onarım yapmaları gerekiyor tüketici hakem heyettine başvur e-devlet üzerinden başvuru yapılıyordu..

Laçin4

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
23
Bro bundan yaklaşık iki sene önce appleden air 2 aldım ve geçenlerde servise verdim ana ekran tuşu bozuktu şarzı iyi gitmiyordu ve dün adamlar bana yeni sıfır cihaz verdiler vatan gerçekten pişmanlıktır

Reaksiyon puanı
140
Bro bundan yaklaşık iki sene önce appleden air 2 aldım ve geçenlerde servise verdim ana ekran tuşu bozuktu şarzı iyi gitmiyordu ve dün adamlar bana yeni sıfır cihaz verdiler vatan gerçekten pişmanlıktır
aynen ya şimdi thh ye ile uğraşacam ya

themorgan

Asistan
Reaksiyon puanı
29
hatay dörtyol dayım

Size en yakın teknik servis burası gözüküyor gürgençler apple teknik servisi buralardan daha hızlı sonuç alırsınız vatan teknosa gibi yerler aracıdır sadece onlarda teknik servise verir.

06488FA3-2C2C-4FCB-A3F9-C3547272C364.png