Hiçbir okula puanım yetmiyor

Bu konuyu okuyanlar

d0m1n1k

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
biz bir yerden bir yere taşındık taşındığımız yerde okulum mtal ydi ve bilişim öğrencisiydim buraya geldiğimizde okul aramaya başladım bir tane okula gittim bize yakın olan puanım yetmiyor başkasına gittim dediki senin bilişim dalında bir okula gitmen lazım ama bize yakın bilişim dalı 2 tane okul var birine puanım yetmiyor birisi sadece kızları alıyor lütfen yardım edin ben ne yapıcam okumuycak mıyım hiç bir okul almıyor :(((((((((

---- Mesajlar birleştirildi ----

LÜTFEN ACİL YARDIM :(

CapScroLL

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,682
Yeni sistemde uzak bir okula yerleşemiyor musunuz? MEB'in konuya el atması lazım, telefon görüşmesi yapabilirsiniz.

d0m1n1k

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
özele gidecek durumumuz malesef yok ne yapıcam şaştım kaldım okuyamıycam galiba çok üzülüyorum acayip stres altındayım :(

HÜDHÜD

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,555
meb ile görüş, yakın olan okula ek yerleştirme filan fişman artık neyse yerleştirilmende kolaylık sağlanabilir... ama bu sorun ancak meb tarafından çözülebilir. Yakın okulun rehberlik öğretmeni veya müdürü ile bizzat görüşün, yardımcı olsunlar, meb ile sizin durumunuza uygun görüşme gerçekleştirsinler... ben olsam cimere, bimere bile yazı yazmıştım hatta Ankara'ya yürümüştüm :D

d0m1n1k

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
benim teog puanım 190 bize 45dk uzaklıktaki okulun 195 alırlarmı sizce beni?

d0m1n1k

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
teog puanıma tekrar baktım ve puanımın 290 olduğunu öğrendim yani bu ne demek iyice araştırmadan emin olmadan yola çıkmıycaksın şu an beni alan 3 okul var :D hemde dibimdeler çok teşşekür ederim herkese cevapları için <33<3

HÜDHÜD

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,555
teog puanıma tekrar baktım ve puanımın 290 olduğunu öğrendim yani bu ne demek iyice araştırmadan emin olmadan yola çıkmıycaksın şu an beni alan 3 okul var :D hemde dibimdeler çok teşşekür ederim herkese cevapları için <33<3
Başka yerde böyle yanlışlıklar yapma :D Döverler adamı, aşık mısın derler :)

Sucrofe

Müdavim
Reaksiyon puanı
677

Abi bu nasıl sorumsuzluk ya :D biraz umursa okulu

Başka yerde böyle yanlışlıklar yapma :D Döverler adamı, aşık mısın derler :)

beni bir ara tren eziyordu bak o geldi aklıma şimdi, adam aşık mısın demişti :D

d0m1n1k

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
sizi seviyorum teşşekürler :D <3 <3