Oyun İndirme Siteleri Yasal Mı ?

Bu konuyu okuyanlar

GAme_MasteR

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba Ben Yeni Yeni Web Yazılım Öğreniyorum Henüz Yeterli Olmadığı İçin Bloggerdan Bir Site Açtım, Acaba Bu Oyun İndirme Siteleri Yasal mı ?
Bu Siteden İleride Herhangi Bir Ceza Yeme İhtimalim Var mı ? Şimdiden Teşekkürler :D

Cruslan

Asistan
Reaksiyon puanı
91
Yasal değil ancak eski oyunları koymanız çok sorun teşkil etmez.

GAme_MasteR

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Yasal değil ancak eski oyunları koymanız çok sorun teşkil etmez.
Teşekkürler Ama Ben Güncel Oyunlarıda Eklemeyi Düşünüyordum Ceza Olarak Sadece Sitemi Kapanır Yoksa Başka Bir Ceza Mı İşlenir Ana Yasada Bunula İlgili Detaylı Birşey Göremedim Yakında Buna Göre Domain Alacağım ?

utkuversus

Mizuru
Emektar
Reaksiyon puanı
13,134
Korsan oyun paylaşacaksınız sonuçta.
San Andreas hala satın alınabiliyor unutmayın. Ama satışı olmayan NFS Underground gibi oyunlar sorun teşkil etmez.

GAme_MasteR

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Korsan oyun paylaşacaksınız sonuçta.
San Andreas hala satın alınabiliyor unutmayın. Ama satışı olmayan NFS Underground gibi oyunlar sorun teşkil etmez.
Teşekkürler Kolay Gelsin :) Ama Diğer Siteler Nasıl Yükleyebiliyor Diğer Oyun Sitelerinde Satışı Olan Bir Çok Oyun Mevcut

Usain

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
15,012
Diğer sitelerin koyduğu oyunları koyun. Önden gitmeyin geriden gidin.

Sedat Çelik

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
2
Telif hakkı bilgilendirmesi ekleyin footer'e bu sizi telif hakkından korur. Gelen şikayetlerde silersiniz.

" Sitemiz hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz uyar ve içeriği kaldır prensibini benimsemiştir.

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal hakların çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, [email protected] adresinden bize ulaşabilirler. Bize ulaşan talep ve şikayetler incelenecek, şikayet yerinde görüldüğü takdirde ihlal olduğu tespit edilen içerikler sitemizden kaldırılacaktır. "

Janus

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Siteye, indirilsin diye koyduğunuz oyunlar ücretsiz dağıtımda değil; bu yüzden de yasal değil.

izmitli4141

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Siz de indiroyunu.com vs. sitelerin yaptığı gibi sadece demo, freeware, trial tarzında oyunlar yayınlamayı düşünebilirsiniz, başınız telif yüzünden derde girmemiş olur.

Segera-GT

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Ülkemizde sorun teşkil etmez lakin telif hakkı koymayı unutma ve şikayette sil