Steam hesabım sk1ns keys sitesi tarafından çalındı

Hesabımı geri alabilirmiyim?

• Evet

Kullanılan: 2 100.0%
  • Belki

Kullanılan: 0 0.0%
  • Hayır

Kullanılan: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    2

Bu konuyu okuyanlar

TheFlames

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Arkadaşlar bugün steam hasabıma girdiğimde bana bir ukraynalı arkadaşımdan mesaj geldi ve şöyle diyordu pubgde kasanız var ama açamıyormusunuz sk1nkeys 3 tane bedava anahatar veriyor ve altınada sitenin linkini verdi bende neden olmasın dedim ve girdim girdiğimde steam hesabınızı bağlayın dedi bağladım steam guard kodu istedi işte olanlat burda oldu steam guard kodumu girdim ve yaklaşık 2 dk bekledi ve hala steam hesabım bağlanmıyınca siteden çıktım ve steama girip cs de dmg olma çabasıyla girecekken şifreniz yanlış dedi ve gmailden kurtarabilceğimi düşündüm gmaile girdiğimde e posta tel vb adreslerin değiştirildi diyordu şimdi ne yapabilirim hesapta 2.5 yıllık emek var lütfen yardım edin

xPhoenix06

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,187
Steame bilet at onlar senin kredi kartı bilgini falan isteyecek onları yaz sonra hesabını geri alırsın.

TheFlames

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
konu çözüldü sağol kardeşim

Logithx

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,104
Arkadaşlar hemen bedavayı duyunca atlamayın kim bedava anahtar verir daha güvenilir sitelere yönelin steam web sayfasından giriş yapıp sitelere öyle bağlanmayı deneyin o zaman şifre istemez isim yapmış güvenilir sitelerde böyle bir durum olmuyor senden şifre yada steam guard kodu istemiyor..

TheFlames

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Arkadaşlar hemen bedavayı duyunca atlamayın kim bedava anahtar verir daha güvenilir sitelere yönelin steam web sayfasından giriş yapıp sitelere öyle bağlanmayı deneyin o zaman şifre istemez isim yapmış güvenilir sitelerde böyle bir durum olmuyor senden şifre yada steam guard kodu istemiyor..
Haklısın brom hemen kanmamak gerek ben 1 defa yaptım bi daha asla yapmam yardımlarınız için teşekkürler