Bu konuyu okuyanlar

Tttunahan

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,014
Arkadaşlar pil kullanım süreleriniz nasıl gün içinde sıkıntı yapıyormu

M.bugra

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Arkadaslar cihazımda tek şikayetci olduğum şey şarj sanirim sabah 7 de sarjdan çekiyorum 100 de 100 ken hic dokunmuyorum telefona saat 11 de %96 ya düşmüş oluyor gun icinde 2 kere şarja takmak istemiyorum batarya ölür diye önerileriniz neler

Tttunahan

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,014
Arkadaslar cihazımda tek şikayetci olduğum şey şarj sanirim sabah 7 de sarjdan çekiyorum 100 de 100 ken hic dokunmuyorum telefona saat 11 de %96 ya düşmüş oluyor gun icinde 2 kere şarja takmak istemiyorum batarya ölür diye önerileriniz neler
Ben saat 11 12 gibi şarjdan çekiyorum tam 24 saatlik kullanım sunuyor note 8 de gün içinde tekrar şarja takmama gerek kalmıyor

mydeli

Asistan
Reaksiyon puanı
118
Ekran suresi 6 saat civari aliyorm ortalama 1 sarj gunu rahat cikariyor oyun dahil

cyurdasiper

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
iyi günler. geçen gün abimin s9 telefonu ile karanlık ortamda ön kamera ile selfi çektik. sanki yağlı boya gibi çirkin bir görüntü oluştu. Bende oneplus5 var. benim telefonun ön kamerası daha güzel çekti. normal şartlar da s9 un kamerasının çok daha iyi olduğunu biliyorum ama bu durum şaşırttı beni. bunun gibi bir durumla karşılaşan var mı?

ЅƤΣCIΔL FΘΓCΣЅ

İPHONE 15 PRO MAX 512 GB BLUE TİTANYUM KULLANICISI
Reaksiyon puanı
4,090
iyi günler. geçen gün abimin s9 telefonu ile karanlık ortamda ön kamera ile selfi çektik. sanki yağlı boya gibi çirkin bir görüntü oluştu. Bende oneplus5 var. benim telefonun ön kamerası daha güzel çekti. normal şartlar da s9 un kamerasının çok daha iyi olduğunu biliyorum ama bu durum şaşırttı beni. bunun gibi bir durumla karşılaşan var mı?

Ayarlarını kontrol et derim Güzellik modunu kapat mesela :D

Tttunahan

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,014
Lens kirlenmiş olabilir bezle temizleyip tekrar dene

Apocalypse_

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
1,271
merhabalar s9 plus kullanıyorum ayarlarında yapmam gereken bir şeyler var mı pil tüketimini uzatmak için ne yapmalıyım

Apocalypse_

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
1,271
cihazım ara ara şarja taktığım da nem algılandı diye uyarı vermekte bu konu hakkında ne yapmalıyım.

mydeli

Asistan
Reaksiyon puanı
118
Sarjim %5 e düsünce otomatikmen cihaz konum açiyor neden bilgisi olan varmi

Hatemzo

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Arkadaşlar merhaba. Uzun bir aradan sonra S9+ a kavuştum. Zaten oldum olası Samsungcu olduğum için telefona yabancı değilim. Benim tek kafama takılan ekranlar kavisli olduğum için instagram gibi programlarda ekranın sağ ve sol tataflarindan bazen resinleri veya yazıları kesiyor gibi. Bunun bir çaresi varmi yoksa böyle kullanmaya alışmalıyım ?

Arguns

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Arkadaşlar Selamunaleyküm bende aranıza katılmak istiyorum ama mate 10 proyla bu cihaz arasında kaldım şarjı çabuk bitiyor diyorlar s9 plusın şu an elimde 6s var günde iki kere şarj ediyorum s9 plusta bu durumu yaşarmıyım yorum yaparsanız sevinirim teşekkürler
Hocam ben şuanda s9 kullanıyorum s9 plus'un şarj durumu nasıl bilemem ama mate 10 pro alırsan pil konusunda sıkıntı çekmezsin ben s9 dan önce mate 10 pro kullanıyordum aldığım ekran süresi ortalama 10 saati göryordu hatta oyun az oynayıp sosyal medyada takılırsan 11 saati gördüğüm oluyordu s9 'daki tek sıkıntı batarya performansı cihazı en dikkatli kullandığım zaman 6 saat normal şartlarda 5-5:30 saat ekran süresi alıyorum.tebi işin içine senin kullanım alışkanlıklarında giriyor tercih meselesinde mesela mate 10 pronun arayüzü falan baya sıkıcı geliyordu bana s9 'ün daha hoş geliyor ama mate 10 pro da mesela en düşük hafıza seçeneği 128 GB ve gayet yeterli bir seviye bizim cihazların iki katı ? ama kendi hafıza kartın varsa ve verilerini sürekli hafıza kartında tutuyorsan kart girişi yok buda dezavantajı,kamera konusuna gelirsek ben mate 10 pronun kamerasına aşırı derecede hayran kaldım fotoğraf kailtesi çok iyi s9 dan iyi olduğu ve kötü olduğu yanlar yok değil ama video performansı o cihaza yakışmamış. Yine samsung kullanmama rağmen kızdığım nokta samsung servisi gerçekten pek iyi işlemezken huawei servis kalitesi çok iyi örneğin mate 10 proyu aldın eğer ilk 3 ay içerisinde ekranı kırarsan ücretsiz değişim sağlıyorlar üstelik telefonu servise veya aldığın bayiye götürmene gerek yok sen huawei 'yi arıyorsun ups kargo evinden alıp 3 iş günü içerisinde evine bırakıyor. Ama samsung un en güzel yanı ekran huawei ekran konusunda da fiyatına göre sınıfta kalırken özellikle ekran parlaklığı ,dışarıda full açıkken parlaklık ekranı görmekte sıkıntı çekiyorsun üstelik ekran çözünürlüğü samsung gibi keskin değil. Biliyorum baya uzun yazdım ama bir fikir vermeye çalıştım umarım kafanda ufak tefek fikirler oluşmuştur

M.bugra

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Screenshot_20180822-232327_Settings.jpg
an itibariyle
Screenshot_20180822-232327_Settings.jpg

M.bugra

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Cihazda bi sorun yok yogun kullanimda normal yaklasik 16 saat güç veriyor ben s9+ özelliği olup ekrani bu kadar büyük olan ve amoled olupda bundan daha az şarj yiyen cihaz görmedim

---- Mesajlar birleştirildi ----

---- Mesajlar birleştirildi ----

Bu nedir hocam cok asırı kötü telefonda sorun var sanırım..
buda bugün Ekli dosyayı görüntüle 48012

Son düzenleme:

Ems987

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
S9 kullananlara soruyorum ; aktif kullanımda ekran süresi nedir? Kafayı yicem :)

Sefa KARAKUŞ

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar merhabalar netflix i s9 plus da kullanabilen var mı?

eemir1903

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
iPhone 6 dan s9 plusa bugün geçiş yaptım yeni taze androidciyim artık :)

mydeli

Asistan
Reaksiyon puanı
118
Herkese merhaba sorum olacakti s9+ kullanicisiyim 4 ay oldu sanirim alali bu bir sorunmu.bilmiyorum ama hizli sarjda tam doluma 1 saat 35 dakika diyor 3 4 kez denedim zaman tuttum ama tam dolum yaklasik 2 saati buluyor dedigi surede sarj tamamlanmiyor(hızlı şarjda) fikriniz varmi bu bir sorunmu yoksa normalmi

ЅƤΣCIΔL FΘΓCΣЅ

İPHONE 15 PRO MAX 512 GB BLUE TİTANYUM KULLANICISI
Reaksiyon puanı
4,090
Ben note 8 de 25 saatlik kullanımda 6.45 ekran süresi almıştım bana biraz az geldi

Biraz fazla kurcaladım hocam o yüzden bence normal çünkü 6.45 ekran süresinden fazlasını da gördüm ben ablama verdiğim cihazda bu cihaz daha 21 günlük!

mavera97

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Herkese iyi forumlar S9 Plusumda normal hücresel açıkken gelen bildirimler wifiyi açtıktan sonra gelen bildirimler tekrar geliyor bunu nasıl düzeltebilirim?