Onun hakkında sorularınız ve düşünceleriniz

Bu konuyu okuyanlar

|Ⓢєччαh|

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,323
Başka soru yok mu :(

Yukarıda Ali Şeriati'nin sözlerini nakletmiş olman kültürel boyutta sığ biri olmadığını gösteriyor; Buna sevindim. Türkçemizi hatasız kullanmaya çalıştığını farkettim; Bu da adınıza daha başka bir güzellik. Suale gelince... Yüzünü Allaha dönüp kul olmak mı, zenginlik sevdasına kapılıp pul olmak mı sizce daha önemli? :)

Not: Bu arada yeni farkettim, yukarıda Allah sözcüğünü küçük harfle başlayarak yazmışsın, kredibilitenizden epey bir puanlar götürdü, haberiniz ola! :D

rtakak

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,459
Ahaha olabilir öyle şeyler ama maşaAllah yazmam. Yanlış bir kullanım.
Bulabilseydim Allah olarak düzeltirdim :)

Zaten Allahın kuluyuz, hayırlı kul olmaya çalışıyorum. Elhamdülillah namazımdayım :)

Ali Şeriati sevdiğim sosyologlardandır :)

epsilon06

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,077
Ben sorayım sonunda bir anime sever daha buldum:) Ne ara böyle biri oldum bilmiyorum ama anime izlemek bağımlılık yapıyormuş gerçekten. Siz neden anime izlemeye başladınız, 3 tane anime önerir misiniz, (tokyo ghoul, death note shinseki no kyojin, sword art online naruto,one piece dışında bir şeyler olursa iyi olur hatta az bilinen cevherler olursa daha da güzel olur)

rtakak

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,459
Ahahaha anime izlemeye başlamam çok garip.

Bundan 4 yıl önce okulda sınav oluyorduk. Benim ve arkadaşımın sınavı bitmişti.
Tokyo Ghoul'un mangasını okuyordu. Bana da 1.sini verdi ve ben okudum. Çok beğenmedim, ertesi hafta bütün mangaları okudum. Daha sonra animesini izledim :)

Öneririm ama biri manga.
Plastic memories -yeri bende çok ayrı- , steins gate- stenis gate:0 2.sezonudur, aman onu izleme- ve manga olarak plunderer :)

---- Mesajlar birleştirildi ----

Tokyo Ghoul'un mangasını okuyordu. Bana da 1.sini verdi ve ben okudum. Çok beğenmedim, ertesi hafta bütün mangaları okudum. Daha sonra animesini izledim :)

Öneririm ama biri manga.
Plastic memories -yeri bende çok ayrı- , steins gate- stenis gate:0 2.sezonudur, aman onu izleme- ve manga olarak plunderer :)

Son düzenleme:

epsilon06

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,077

Öneririm ama biri manga.

Öneririm ama biri manga.

Aslında benimde ilk mangayla başlamıştı death noteun mangasını almıştık arkadaşla ortak sonra kavga ettik gibi oldu o hepsi bende dursun falan dedi parasını verdi sırf o yüzden death noteun animesini de izlemiyorum:D bunlar lisedeydi sonra da yıllar geçince birgün bende izleyim bari dedim ve başlamış oldum:) plastik memoriesi izlemedim steins gate'e de başladım ama konuşmaları ortamı hoşuma gitmedi pek masum görünmedi bende bıraktım :) Animeye başladıktan sonra manga okumak pek çekici gelmiyor izlemek daha eğlenceli geliyor bende Natsume yuujinchouyu öneririm izlemediyseniz

rtakak

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,459
İzlemedim ama bakıcam. Platic memories çok seviyorum keşke 2. sezon çıksa ama çıkmayacak.
Çünkü hikayesi kısır. İzlemeni öneririm.

Ömer Canbaz

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
3,629
@Halktan Biri ile iyi arkadaşız. Maşallah...
Ama şunu sorayım. Hangi üniversiteye gitmeyi düşünüyorsun? Hangi bölümleri düşünüyorsun?

rtakak

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,459
Keşke benim zamanımda da yazsaydınız :)

Sevdiğin dizi var mı? Var ise neler bunlar?

Öneri üzerine anime izler misin?

Bunlarda benim sorularım :)

epsilon06

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,077
Halktan birine sorum yaşı kaç:) Ben biraz büyük olduğunu düşünüyordum ama sanırım benim tahmin ettiğim kadar değil:)

utkuversus

Mizuru
Emektar
Reaksiyon puanı
13,134
Bana soru soruldu mu? 3 sayfa okutturmayın yav.

Halktan Biri

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,163
@Halktan Biri ile iyi arkadaşız. Maşallah...
Ama şunu sorayım. Hangi üniversiteye gitmeyi düşünüyorsun? Hangi bölümleri düşünüyorsun?
Makine veya bilgisayar mühendisliğini düşünüyorum. Şu an için ODTÜ'yü istiyorum. Çok mu istiyorum ne? :)
Keşke benim zamanımda da yazsaydınız :)

Sevdiğin dizi var mı? Var ise neler bunlar?

Öneri üzerine anime izler misin?

Bunlarda benim sorularım :)
Animleri takip etmiyorum. Ama öneri üzerine izlediğim animeler oldu tabi. Mesela "Your Name".

Aslında sıkı sıkı dizi izleyen birisi değilim. TV'de Dmax kanalındaki Edd China'nın ve birisi daha var adını bilmiyorum sunduğu Tamir Tadilat programını izliyorum.

Hem bilgisayarlara hem de arabalara oldukça ilgiliyim. :) Benim hayallerimden birisi de araba ile bilgisayarı birleştirmek diyebilirim.
Zaten bu mümkün diyenleriniz olabilir. Ben de daha iyisini daha gelişmişini yapmak isterim. :)

Ömer Canbaz

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
3,629
Makine veya bilgisayar mühendisliğini düşünüyorum. Şu an için ODTÜ'yü istiyorum. Çok mu istiyorum ne? :)
Biliyorsun "Zoru başarırız imkansız zaman alır." :cool:
Planlı, programlı ve verimli çalışma ile kazanılır. Yeter ki çalış. :)

rtakak

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,459
Ne güzel, Plastic Memories'e göz atmanı isterim :)
Ben Mekatronik mühendisi olacağım :)
Favori araban hangisi?

gdsasdwe2134

Asistan
Reaksiyon puanı
94
Hem bilgisayarlara hem de arabalara oldukça ilgiliyim. :) Benim hayallerimden birisi de araba ile bilgisayarı birleştirmek diyebilirim.
Zaten bu mümkün diyenleriniz olabilir. Ben de daha iyisini daha gelişmişini yapmak isterim. :)

Projeye başlayınca banada haber verirsin :) Benimde aklımda benzer bişeyler var.

Bu arada konu formatı güzel

Son düzenleme:

KNMX

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,747
Güncel.
Halktan birinin adı ne? Gizem konusu.
En sevdiği renk ve foruma kayıt olurken hissettiği duygu ya da düşünce.

KNMX

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,747
Belki çoktan atmıştır sana, bilmiyormuş ayağına yatma :) ahahah kimden gizleniyorsunuz :)
Benim adım Recep, 17 yaşımdayım :)
Hayır, yani arkadşa bana atarsa gizli tutarım demek istedim esprili bir şekilde. :D
Bence yaşınıza göre olgunsunuz :D
Bana yaş sormayın. Adım Kaan bu yeterlidir umarım. :)

Bu arada eğer bana Halktan Biri adını söylediyse, ve ben bunu gizliyorsam; ben çok hıyar birisiyim demektir. ;)

rtakak

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,459
Ahahah güldüm valla :)
Allah da seni güldürsün Kaan :)
Tanıştığıma memnun oldum, benden büyük iseniz hitapım yanlış kaçar ama olsun. Sanal ortamdayız, olur o kadar.

Hıyar insanlar görmek istiyorum o zaman :)

Oturduk Halktan birinin adını konuşuyoruz ahahah :)

Bu arada teşekkür ederim.

KNMX

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,747
Ahahah güldüm valla :)
Allah da seni güldürsün Kaan :)
Tanıştığıma memnun oldum, benden büyük iseniz hitapım yanlış kaçar ama olsun. Sanal ortamdayız, olur o kadar.

Hıyar insanlar görmek istiyorum o zaman :)

Oturduk Halktan birinin adını konuşuyoruz ahahah :)

Bu arada teşekkür ederim.
Rica ederim yaşım büyük değil sizden onu bilin yeterli. Sen diye hitap edebilirsiniz sokıntı değil :)

epsilon06

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,077
Sorum cevaplanmamış alışığım:) Ama anladım sanrm lise son yani 18 yaşındasın.Benden gençmişsiniz arkadaşlar yaşlı kaldım aranızda:) Tabi önemli olan hissettiğimiz yaş :D